Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройки
#1

Здравейте от два дни имам телефона и искам  да питам как мога да премахна стила на заключване на екрана с тези сменящи се картинки ? Друго което ме дразни е че постоянно ми се изписват броя изминати стъпки върху заключения екран и това че като ми звъни някой един път ми дава да отговоря с натискане,друг път с плъзгане.Как да оправя тези неща? Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Сменящите картинки ги променяш от меню настройки-диспей- тапет заключен екран. А това за отговора при позвъняване, че единия път плъзгаш а другия натискаш е защото в единия случай телефона е заключен а в другия екрана е активен. Ако се бъркам моля някой да ме поправи.
Цитирай
#3

За стъпките - просто деактивираш приложението HiCare.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

А как се деактивира hi care
Цитирай
#5

Настройки - Приложения - HiCare - Деактивиране.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

Картинките можеш ги спреш като...  Когато е заключен телефона, натискат power  бутон и прекарваш пръст отдолу нагоре ... и натискаш пауза. Ще остане само картинката, която си паузирал.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#7

Картинките ги оправих но стъпките не успях със спиране на hicare
Цитирай
#8

Стъпките и аз мъчих на няколко пъти и не успях.
Цитирай
#9

Деинсталирайте приложението!
Цитирай
#10

А някой знае ли как да ми излиза балончето когато получа съобщение в месинджъра ?
Цитирай
#11

Настройки - Панел за известия - Мениджър за известяване. Оттам избираш приложение което те интересува и активираш "Банери" заедно с останалите разрешения. Не съм сигурен дали менюто на твоя телефон е идентично с моя, но трябва да е нещо близко.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#12

Мерси
Цитирай
#13

Здравейте отново.Как мога да накарам телефона да работи на 4g Зададена е като предпочитан тип мрежа 2g/3g/4g но ми дава че нямам използван 4g трафик.Освен това символите на мобилни данни отгоре се показва само H+ а не 4g.
Цитирай
#14

Картата поддържа ли го?

 
Цитирай
#15

Проблемът е отстранен.Оказа се че Мтел не са ми го активирали Smile
Цитирай
#16

Здравейте,Имам проблем с апарата изпускам съобщения във вайбър понякога въпреки че съм с пуснат интернет и вайбър е зададен като изключение да работи при спрян екран.Как мога да оправя проблема?
Цитирай
#17

Не чисти Вайбър от РАМа на телефона...
Цитирай
#18

Интересното е че го прави само понякога незнам от какво зависи.На стария ми телефон без значение дали го чистя от рама всичко се получаваше даже и при спрян нет веднага след като го пусна получавах всичко.Дали има начин с настройки да оправя този проблем?
Цитирай
#19

При мен вчера се получи това. Рестартирах телефона и след рестарта получих 7-8 съобщения от вайбър отпреди час.

Honor 7 lite via Tapatalk
Цитирай
#20

(2016-11-04, 10:36:36)bulsseye написа:  Здравейте отново.Как мога да накарам телефона да работи на 4g Зададена е като предпочитан тип мрежа 2g/3g/4g но ми дава че нямам използван 4g трафик.Освен това символите на мобилни данни отгоре се показва само H+ а не 4g.
И при мен е така, на сим1 съм с мтел и показва н+, като превключа данните на сим2 (виваком), веднага излиза 4G. Да добавя, че на стария ми апарат не беше така.
Цитирай
#21

Картите ви поддържат ли 4г и активиран ли ви е в плана ?
Цитирай
#22

(2016-11-18, 21:05:53)nescafe написа:  Картите ви поддържат ли 4г и активиран ли ви е в плана ?

ами мтелската карта я смених заради апарата, освен от това да е. в понеделник ще проверя и ще пиша.
Цитирай
#23

Звънни на оператор и попитай дали ти е активно 4г-то.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

По горе съм писал че проблема с 4Г при мен беше от оператора и го оправихме,сега обаче имам проблем с пропуснатите съобщения във вайбър и незнам как да го оправя Sad
Цитирай
#25

Този телефон е малко скаран с вайбъра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)