Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не се включва
#1

Здравейте!
Извинявам се ако има подобна тема, просто ми е спешно и не можах да търся.
Та, от отдавна понякога s7 edge изключва и трябва да го форс рестартна за да включи, но днес заби на логото на самсунг докато се включва и не мърда.
Успях да вляза в recovery и да го изключа, но не знам какво да правя сега..
Да го рефлашна ли с Один и какви файлове да сложа в Один за да стане?
Също, с Мак съм така че има ли вариант да стане от него, понеже нямам Windows компютър наблизо.
И ако сложа Windows на мака ще стане ли?
Цитирай
Аксесоари
#2

Чрез Bootcamp можеш да сложиш Уиндоус на Мак-а, аз съм така. Всичко е като на нормален компютър, само гледай да си намериш правилните драйвъри. От там нататък за флашването с Один не съм много сигурен, опита ли чрез рекавъри менюто да изтриеш всичко от телефона до начално състояние ?

Sony Xperia Arc S -> Apple iPhone 5S -> Apple iPhone 6 -> Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#3

Има си один за мак мисля
http://ohguideme.com/download-odin/
Сваляш го и го инсталираш, нищо не пречи да опиташ поне. Ако работи, прекрасно.
Сваляш си от sammobile отключения софтуер BGL
http://www.sammobile.com/firmwares/datab...G935F/BGL/
При CSC те съветвам да посочиш CSC_OXA а не HOME_CSC_OXA
И последно но не по-малко важно, преди всичко това, премахни всички акаунти от телефона си, за гугъл, самсунг и т.н.
Изключи телефона, 3 бутона едновременно се натискат за один меню, десния за захранване, намаляне на звука, и хоум бутона, след като видиш надписа, увеличаване на звука копчето се натиска, и така телефона чака свързване с USB кабела с один, и заредените в него файлове.
След като включиш телефона, трябва горе да ти светне синьо, и долу пише added, това значи, че телефона се е свързал успешно с один. 
След като приключиш, и телефона се флашне, дай му един хард ресет, не е задължително но профилактично така да се каже.
Кажи после какво е станало.
Успех.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#4

През рекавъри го ресетнах и се оправи..
Бил съм забранил нещо си от Ultra Power Saving-a с Package Disabler и от там това.
Цитирай
#5

А знаеш ли какво точно си забранил, за да сме предупредену и останалите.. аз същото нещо преживях, но по-скоро мисля, че беше заради различната тема, която ползвах..

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)