Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Времето на заключен екран
#1

Здравейте, бих искал когато натисна бутона отстрани или чукна два пъти върху екрана, освен часовника, както  е досега, да излиза и прогнозата за времето.

Някакви съвети?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

А като чукнеш три пъти на гръбчето на теуефона, какво ти излиза? Tongue

Сори, просто не се сдържах Devil

А сега сериозно - инсталирай си Battery Doctor-а, едно че е доста полезна програмка, а и неговия lockscreen излиза точно така, с доста детайлна дневна сводка и прогноза за времето!
Цитирай
#3

Благодаря за предложението. Лошото е, че не намерих това със заключения екран. Т.е. как се активира и т.н.

Иначе сложих това и засега ми харесва - https://play.google.com/store/apps/detai...re.weather

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

Това, което си посочил, също не е лошо, но според мен lockscreen-а на Battery Doctor-a e по-добър, просто от settings на програмката трябва да го активираш, а и после като слайднеш в горната част на екрана отгоре-надолу, се ъпдейтва веднага, стига да имаш връзка с нета!

П.П.Сега само да погледа как беше: отварям интерфейса на програмата, горе вдясно трите вертикални точици, от падащото меню settings > lockscreen > power-saving locker > activate.

А най-интересното е че самия KitKat си има Lenovo Wether с lockscreen, който има точно същите функции, за които питаш, да не си го деактивирал lock-а на екрана и затова да не ти работи?
Цитирай
#5

То хубаво активейт, но после как изкарваш времето на него? Това не разбрах и затова сложих другото.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Ха-ха, сега загрях, извинявай, без да искам се те въвел в заблуждение, това бачка само когато апарата е включен на зарядно, за да работи винаги при включване трябва да инсталираш и подпрограмката BatteryDoctorLockscreen.
Цитирай
#7

Така, наложи се да го махна. Много красиво и с доста екстри, но ми прецаква две функционалности, с които съм свикнал. Когато ти звънят, не можеш да приемеш разговора със слагане до ухото и дори не ти се появяват зелената и червената слушалка, а трябва първо да плъзна настрани екрана с времето и чак после слушалката, за да говоря.
Освен това, не мога да си пускам фенерчето от средния бутон, както се получава при заключен екран, а отключа ли го, трябва да пускам допълнително приложение с тази цел.
Затова съм с това - https://play.google.com/store/apps/detai...pinch.swan , за да ми показва в горния бар колко градуса е. И с другото, но го пускам с икона, за да си видя прогнозите и другите глезотийки.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)