Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Микрофония при разговор
#1

Здравейте,
Преди една седмица си закупих Huawei P9 Lite съответно смених и СИМ картата с нано. Проблема ми е че при разговор с който и да е човек той ми се оплаква че си чува гласа. Намалих силата на говорителя по време на разговор но няма подобрение. Бихте ли ме посъветвали дали това е от телефона ( има гаранция веднага ще спретна едно скандалче в магазина) или има някоя настройка която аз незнам/не съм направил правилно? Благодаря Ви предварително за отговорите.
Цитирай
Аксесоари
#2

На кой оператор си и пробвай да закриеш втория микрофон по време на разговор за да видиш дали има разлика. Ако няма промяна значи имаш хардурен проблем и посещението в сервиз ти е гарантирано за съжаление.
Цитирай
#3

На Мтел съм. Каде се намира втория микрофон?
Цитирай
#4

Вторият микрофон се намира горе вдясно от жака за слушалките (малка дупчица на самата лайсна)
Цитирай
#5

(2016-12-03, 18:45:04)topgun_bg написа:  .... ( има гаранция веднага ще спретна едно скандалче в магазина)....

Е какво са ти виновни от магазина, че да им вдигаш скандал? Visslar

Ползваш ли калфче, и има ли шанс то да закрива по някакъв начин втория ти микрофон, като по този начин бърка работата?
Цитирай
#6

Ползвам гръбче и се сетих че може и да е от него но като го махна няма никаква промяна( дали е там или не е без значение) микрофония си има. Но и гръбчето си има отвор за втория микрофон( преди малко погледнах и до жака наистина има втори отвор за микрофон). А колкото до скандала не приемай буквално думите ми,това че съм написал "...ще спретна едно скандалче..." не означава че отивам там, влизам и почвам да викам. Но от опит Ви казвам че 90% от магазините има някой "господин" или "госпожа" , който/която почва да задава въпроси, като си мислят че всеки който влезне при тях не е пробвал нищо а му е по - лесно да отиде при тях за да му кажат да си рестартира телефона или да извади батерията за 20 секунди и да я сложи обратно.Все пак ще изчакам още малко ако някой колега се сети за нещо. Благодаря Ви за отговорите.
Цитирай
#7

Интересно, и при honor 4c го има абсолютно същия проблем, не винаги, но доста често се случва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)