Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата на телефона и още нещо
#1

Здравейте, имам телефона от 6 месеца и до скоро бях супер доволна. Но започнаха проблемите...Първият е, че като го включа към компютър да свалям снимки и клипове не се вижда устройството, само мога да го зареждам?!? Не мога да разбера защо?От няколко дни не мога да снимам и клип, нито виждам моите, които са съхранени в телефона или на картата ми. Не мога да гледам и никакви клипове никъде в интернет. Излиза съобщение "Възникна грешка" А вече и няколко пъти забива и нищо не е активно, дори не мога да го изключа. Трябва да мине известно време и сам се рестартира.
Моля ви посъветвайте ме какво да правя? Да го пращам ли към сервиз?
Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало пробвай с изчистване кеша на приложението и рестартирай устройството след това. А това, че компютъра не вижда устройството - може да има проблем с драйверите.

 
Цитирай
#3

Благодаря! Рестартирах го, а кеша го чистя периодично, и проблема с клиповете и камерата се оправи. Ще проверя и за драйверите на компютъра. Мерси!
Цитирай
#4

Още от първия пост става ясно, че не си свалила драйверите на LG. Но ако си с Windows 10, би трябвало и без тях да виждаш вътрешната и външна памет. За останалите проблеми - правиш хард ресет. Ако и тогава не се оправи отиваш в сервиз.
Цитирай
#5

Здравейте отново, всички проблеми ми се оправиха с телефона, но не мога да свалям снимки и клипове все още. не съм с windows 10 и да ви кажа честно не разбирам как да инсталирам и какво точно на компютъра за да се вижда паметта на телефона. Ще съм ви благодарна ако ми дадете линк и да ми обясните най-важното какво трябва да направя
Цитирай
#6

Пробвай да активираш андроид debugging, от настройките някъде ставаше,но не помня точно откъде ( провери в интернет )
Ако не стане пак пробвай с приложението Portal с нея мисля,че можеш да прехвърляш файлове от компютъра на телефона, ама обратното май не става. ;д
Цитирай
#7

Според мен е с Windows 7 със счупен Windows update и не може да си свали драйвърите. Докато не изтрие папката Software distribution няма да тръгнат. А и може да не отключва телефона, ако има пин код.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)