Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wi-fi и Bluetooth не работят
#1

Здравейте случи ми се нещо странно wifi и Bluetooth модулите спряха да работят. Когато ги включвам от бързата лента иконките светват и след това блокират, ако ги пусна от настройки ми пише включване но изключват. Пробвах с фабрични настройки и без възстановяване на данните но не тръгна. Пробвах и в безопасен режим но пак нито мога да ги изключа нито да включа. Вчера пробвах като го рестартирах 3-4 пъти wifi тръгна, свърза се и телефона се рестартира сам. Ако софтуерен проблем помагайте ако е хардуерен май ще ходи към МОСТ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с префлаш на kdz. Прочети важните теми в раздела, няма нищо сшожно, следваш стъпките и след 15 мин си готов. Така ще разбереш дали е хардуер или софта.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#3

Може да пробваш и с LG PC Suite. Свързваш телефона с компютъра, с кабела от зарядното и от меню "Мобилно устройство" даваш "Възстановяване на грешка при надстройка".

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#4

разрешен.... Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#5

(2017-01-18, 14:01:17)just_yy написа:  разрешен.... Samsung Galaxy S7 Edge

здравей! можеш ли да кажеш все пак какъв беше пробелмът, защото от вчера и на мен ми прави същото... почна да се рестартира постоянно, махах батерията, зареждах, най-накрая се включи и почна да си прави бъзици с wi-fi и bluetooth.... като ги държа изключени не се рестартира, но това не е решение... моля те кажи ако поне си разбрал каква е причината! четох в др форум, че можело да е от батерията да има нужда за смяна...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)