Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 9 Porsche Design
#1

[Изображение: CwViujoWgAAlMUK.jpg]

Явно Германия не е избрана случайно за представянето на най-новите мобилни устройства на Huawei.
Компанията изненада всички с ограничената партида смартфони Huawei Mate 9 Porsche Design.
Това е първото партньорство на легендарния автомобилен производител с Huawei.

Освен 5,9-инчовия фаблет Mate 9, популярния китайски производител Huawei представи в Мюнхен специалната версия Huawei Mate 9 Porsche Design.
Смартфонът има по-малък диагонал на дисплея – 5,5 инча, но резолюцията е по-висока – Quad HD (2560 x 1440 пиксела) и е AMOLED.

Използва се процесора HiSilicon Kirin 960, произвеждан чрез 16 нанометров технологичен процес с четири Cortex-A73 ядра с тактова честота до 2,4 GHz и четири Cortex-A53 ядра с работна честота до 1,8 GHz плюс интегрирания графичен ускорител Mali-G71 MP8.
Смартфонът разполага с 6 GB оперативна памет и 256 GB флаш-диск; не е предвиден слот за microSD карти.

Двойната основната камера е сертифицирана от Leica и има 20 MP монохромен фотосензор и 12 MP цветен фотосензор, оптична стабилизация на изображението и двойна светодиодна фотосветкавица.
Камерата използва 2х оптичен зум, хибридна система за автоматично фокусиране тип 4-в-1 (лазерно фокусиране, фазов автофокус, контрастен автофокус и система за измерване дълбочината на изображението).
Предната камера е с резолюция 8 мегапиксела. За първи път флагман на Huawei поддържа заснемането на 4К видео.

Конфигурацията на Huawei Mate 9 Porsche Design включва още две SIM-карти с поддръжка на LTE,
скенер за пръстови отпечатъци с поддръжка на жестове и акумулаторна батерия с капацитет 4000 mAh с бързото зареждане Super Charge.
Устройството работи под управлението на операционната система Android 7.0 Nougat с фирмения потребителски интерфейс EMUI 5.0.

Продажбите на Huawei Mate 9 Porsche Design започват в края на декември при цена 1395 евро.

Ето и малко наслада за очите Smile

ревю

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да има отзиви за този телефон? Най-вече ме интересува, дали грее силно при по-дълготрайна употреба. Не съм имал телефон с такъв процесор и за това не съм добре запознат, но до колкото знам Huawei-те си греят.

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#3

Грешна ти е информацията, Huawei-те НЕ греят.
Цитирай
#4

(2017-02-07, 13:21:04)skiman написа:  Грешна ти е информацията, Huawei-те НЕ греят.

Нямам информация за високия клас, но средния (ниския) грее. Имахме около 15 фирмени телефона G6 и те грееха много. Не съм сигурен, дали това не е от процесора.

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#5

Godqwe, не знам как е било при G6, но аз съм имал три телефона Huawei и не съм имал подобен проблем. Както е написал skiman - Huawei (Kirin) не греят.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

От скоро имам Mate 9 - 4 рам - 64 гига вътрешна!Натоварих го нарочно с тежки програми и антуту му пуснах!Няма и помен от греене!Имал съм доста телефони,но китаеца се държи много добре!За сега няма измислено как да се рутне лесно!Има в прочем на 4пда и хда но трябва да чета!А нямам време!А и губя гаранцията!От както го взех има една актуализация MHA-L09C432B126!Tелефона идва с нугата 7!Купих го от известен магазин за техника!Струва една шапка пари но си заслужава!Надявам се да съм бил полезен!

Note 3 
Motorola Nexus 6 
Мате 9

Цитирай
#7

Благодаря за мненията, смятам, че бяха доста полезни, чакам да се появи в София, за да имам възможност да го видя на живо...

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)