Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-бързият
#1

Една нова игричка от мен. Ето и описанието:

Приложението ще тества вашите рефлекси и бързина. Просто докоснете екрана и бъдете готови! След няколко секудни екрана ще стане син. В този момент трябва да докоснете екрана възможно по-бързо. Вашето време ще бъде показано в горната част на екрана. Бъдете внимателни, екрана трябва да се докосне чак като си смени цвета! Ако го докоснете по-рано, резултата ви няма да бъде отчетен! Можете да се впишете с Google профила си за да сравните резултата си с други хора. Вашата цел е да бъдете най-бързият човек на планетата!

Да проверим кой има най-добри рефлекси. Аз лично за сега съм на 281 милисекунди. Който пробва е хубаво да се логне в google play games за да може да си сравним резултатите.

Игричката работи на бг и на англойски според езика на устройството ви.

[Изображение: tPVtsZqBavZ7OW1-b_arR18CNool2bXHmvwFPfK9...VI30g=w300][Изображение: oo8TXAEEOuv8BgFtep3Z-UU_mufQznCEtXH9VVGa...NcypH=h310] [Изображение: ro3iiI5ggwjUqP8ilCrcKOxVpJr2QiZT7Tdks1VN...Ier0w=h310] [Изображение: M11l-E0KXbPXw4QB4n2h4gbRz0oFoidWXU25n479...Re2sk=h310]

https://play.google.com/store/apps/detai...tory.react
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай нещо по-сложно Big Grin
п.с. 125мс
пс.2 - 48мс ;д

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

34мс добре ли е?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#4

Не, 1мс е по-добре.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

това за 1 милисекунда си е било чист късмет, а не рефлекс Big Grin
иначе аз съм за 22

п.п. ако това ви зарибява може да пробвате и тази моя игра https://play.google.com/store/apps/detai...hat.radeff
при нея идеята е да swipe-нете екрана (демек да шляпнете човека) възможно по-бързо. пак можете да се логнете и да сравнявате резултатите си с други хора. там обаче при по бързо swipe-ване се вземат повече точки и целта е да имате повече точки, а не като тук по малко време. Smile
Цитирай
#6

И там никой не ме е минал все още Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#7

Незнам какви са ви рефлеските, мойто е 268МС от 20 ти път

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)