Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за по-тих рингтон !
#1

Здравейте, приятел си взе П9 Лайт, но рингтона му идва силен даже и на най-ниската степен. Има ли програмка дето да може още да намаля звука, че нещо намираме само за увеличаване... Моля, ако темата ми не е на правилното място, да я преместите и благодаря

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
Аксесоари
#2

Е този рингтон не е ли мултимедиен файл? Този мултимедиен файл не може ли да се редактира? Едни нива последно като проверявах можеше да се задават на аудио файловете ... Мисли в тази посока ... Само ще загатна решението ... Има търсачка за точното решение ...
Цитирай
#3

Амчи, хубаво, да кажем че рингтона го редактираме, но как да поправим другите звуци - например мелодията за аларма, тоновете за известия и така... Доколкото разбрах на всички звуци дрънчи като поцинкована кофа, нека и други притежатели на модела да споделят дали и при тях е така...

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#4

Програмата е инженерно меню Big Grin
Цитирай
#5

(2017-04-07, 13:43:08)Пламката написа:  Амчи, хубаво, да кажем че рингтона го редактираме, но как да поправим другите звуци - например мелодията за аларма, тоновете за известия и така... Доколкото разбрах на всички звуци дрънчи като поцинкована кофа, нека и други притежатели на модела да споделят дали и при тях е така...

Много си далеч от истината, явно френда ти има много фин слух, моята аларма всяка сутрин ме буди без хлапето ми което спи до мен да я усети. Звука при звънене ми е намален почти до край и докато е в джоба ми не го чувам, а усещам вибрацията.

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)