Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неуспешно обновяване на фърмуера
#51

Дай доказателства за да ти повярваме Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Доказателства на кое, кореспонденцията със съпорта, или че актуализацията е дошла през официалния актуализатор? Аз не знам да има някакъв начин да се провери, но ако има такъв то кажете какъв е и ще проверим. Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

(2017-04-09, 17:05:45)KngRoo написа:  Доказателства на кое, кореспонденцията със съпорта, или че актуализацията е дошла през официалния актуализатор? Аз не знам да има някакъв начин да се провери, но ако има такъв то кажете какъв е и ще проверим. Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Firmware Finder с негова помощ ли ъпдейтна.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#54

Не, не съм ъпдейтнал чрез него. Имах го инсталиран и първо там ми се показа ъпдейта. Прочетох, че някои са пробвали да го сложат от там, но не е ставало и са излизали грешки, заради това реших да изчакам OTA, вместо да се мъча с глупости. Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

(2017-04-09, 17:18:00)KngRoo написа:  Не, не съм ъпдейтнал чрез него. Имах го инсталиран и първо там ми се показа ъпдейта. Прочетох, че някои са пробвали да го сложат от там, но не е ставало и са излизали грешки, заради това реших да изчакам OTA, вместо да се мъча с глупости. Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Бета тестер беше ли.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#56

Да не спамин темата излишно, но чета в GSMAARENA че можело едносмимовете да не получат.А и нз какво бавят толкова ясно че е маркетинг заради P10 ама чак пък толкова.
Цитирай
#57

Да, бях бета тестер.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

Разпитвам защото само той е получил ъпдейта без да го прави чрез други манипулации.

(2017-04-09, 17:26:30)KngRoo написа:  Да, бях бета тестер.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Ето за това си преди нас.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#59

Да, но и други хора от форума бяха бета тестери, а засега не идва при тях.. Интересно.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#60

(2017-04-09, 18:37:00)KngRoo написа:  Да, но и други хора от форума бяха бета тестери, а засега не  идва при тях.. Интересно.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Много е интересно колега ,къде е логиката да ти се незнай и imei адресите...
Цитирай
#61

Не знам кога ще дойде официалното обновяване на фърмуера ама с това бавене все едно мислят някаква космическа програма. За толкова време тестване и бавене би трябвало да пуснат перфектна версия.
Цитирай
#62

аз качих в370 през ff и за сега съм доволен, и мисля, че след като ми се показа през актуализатора и успешно премина през удостоверение и се инсталира нормално както b160 преди това, би трябвало да не е бета версията. Батерията държи една идея по-малко но телефона е по-бърз от преди

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#63

Това съм чел и по чуждите форуми за проблемите на батерията при бета версията а и лично съм го изпитал та може за това да се бавят с официалния ъпдейт де да знам, ама от януари до сега да не могат да го оправят. От ff не ми се качва не е ли ота не искам да рискувам.
Цитирай
#64

тази която качих през фф се води фул ота, каквото и ще да означава това

п.п: първия файл 1.94гб


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#65

Привет,фул ота означава целия софтуер на ос-та,демек пълния ъпдеит.Но по добре си изчакайте официялен ОТА ъпдеит за телефоните.Няма нищо по хубаво от официялните ъпдеити за нашите смартфони.Така ще се радваме на по бързо работещи смартфони,по добри батерии и др.Тези ъпдеити които излизат в приложението Firmware Finder хич не ми вдъхват доверие.Много проблеми се наблюдават при тях,я слаба батерия я нещо друго.За да го бавят толкова време ъпдейта явно има някаква причина.Телефона си работи повече от перфектно и ос 6.Надявам се в скоро време да пуснат официялния ъп.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#66

Като има причина защо в някой региони вече имат новия андроид нали моделите VNS-L21 би трябвало да са с еднакъв хардуер.
Цитирай
#67

(2017-04-30, 11:35:53)esil2 написа:  Като има причина защо в някой региони вече имат новия андроид нали моделите VNS-L21 би трябвало да са с еднакъв хардуер.

Защото са две версии! Vns-l21 2gb и vns-l21 3gb!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#68

А има и нещо друго ъпдеитите колкото зависят от производителите,почти толкова зависят и от мобилните оператори.Huawei пуска съответния ъпдеит към даден мобилен оператор,оператора тества софтуера и добавя негови неща към новия ъп.Понякога тези тестове при някои оператори отнемат повече време.Ще дойде новия ъпдеит.Надявам се да е добър и да няма дребни бъгове.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#69

А много ми е интересно тогава ние когато сме си взели апаратите от Техно веригите които не са кодирани към никакви оператори и са внесени от други държави на ЕС какво правим ? Не е вината на операторите (в нашият случай поне) а не скапания Ху*вей . Ние в БГ както винаги сме последната дупна на ... откъм поддръжка !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#70

(2017-04-30, 12:10:40)mrasnikavip написа:  Защото са две версии! Vns-l21 2gb и vns-l21 3gb!

Ако не греша VNS-L21 са с 2гб рам а VNS-L31 са с 3гб така че явно рам паметта не е причина за забавянето.
Цитирай
#71

(2017-04-30, 14:35:46)esil2 написа:  Ако не греша VNS-L21 са с 2гб рам а VNS-L31 са с 3гб така че явно рам паметта не е причина за забавянето.

Сам можеш да видиш какви разновидности се предлагат!


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#72

Така е има доста разновидности но мисълта ми беше че VNS-21 с 3гб рам няма
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry55269459
Цитирай
#73

(2017-04-30, 15:24:59)esil2 написа:  Така е има доста разновидности но мисълта ми беше че VNS-21 с 3гб рам няма
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry55269459

От тук съм цетиал информация. Ако е грешна значи съм излъгал.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#74

Колега @Mitko Stefanov,нещата са комплексни и да,имаш право май в България ги получаваме по късно ъпдеити за разлика от други държави.Аз просто обясних механизма по които се пускат ОТА ъпдеити.Например аз ползвам на моя P'9 lite карта на вивата значи ъпдеита ще ми доиде от тях.Така е в цял свят.По между друго ползвам на другия ми телефон Huawei P'9 андроид 7 ос и съм много доволен от новата ос,супер е.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)