Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нови ъпдейти във Firmware finder: B380 и В381
#1

Здравейте,
Видях, че във Firmware finder app-a излизат нови ъпдейти за модел VNS-L21C432, но при мен и с двете версии дава грешка...
С B381 версия го пуснах през системния ъпдейт с прокси Finder, а другата изтеглих и сложих в dload на sd картата.
В момента съм с B371.
Ако някой от вас е успял да ъпдейтне, моля да сподели!
Поздрави!

Huawei P9 Lite L21
Цитирай
Аксесоари
#2

http://prikachi.com/images.php?images/774/9101774F.jpg
Ето това руснаците са го качили като официални ъпдейти а наште от хуавей какво дремат още не знам.
Цитирай
#3

(2017-04-22, 12:15:22)esil2 написа:  http://prikachi.com/images.php?images/774/9101774F.jpg
Ето това руснаците са го качили като официални ъпдейти а наште какво дремат още не знам.

Да малко заспала работа е БГ съпорт сайта...
Последната версия качена там е В170.

Huawei P9 Lite L21
Цитирай
#4

Здравейте колеги , одеве се опитах да актуализирам новата версия b381 ,чрез ProxyServer , всичко направих както трябва почна да се инсталира , и накрая ми изписа Software install failer . Някой да знае нещо по въпроса , да ми обясни защо не стана ? Благодаря предварително.
Цитирай
#5

Пробвай първо с б371 големия файл после б381 малкия

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2017-04-23, 18:54:49)dedozeno написа:  Пробвай първо с б371 големия файл после б381 малкия

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Пробвах преди около 2 седмици но не стана , или не направих нещо както трябва , колега ако можеш помогни ми , ще съм ти благодарен!
Цитирай
#7

Значи сваляш си добавката към фф , в къщи когато си на wi fi отиваш в настройки и променяш домашната ти мрежа през разширени настройки където пише прокси даваш на ръчно на адрес пишеш localhost долу на порт пишеш 8080 след това запазваш ,отваряш фф и си пускаш б371 големия файл send to updater отиваш в настройките актуализатор намираш версията която си прарил даваш бърза актуализация и се връщаш на домашната ти мрежа пак я променяш и проксито гопишеш че няма сега вече ще се дърпа ъпдейта и чакаш да стане

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Забравих ъпдейтни си фф с последна версия там изчистват ненужните глупости ,след като ти се качи 371 правиш същото и с 381 обаче избираш малкия файл 300 мб някаде

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2017-04-23, 20:51:54)dedozeno написа:  Значи сваляш си добавката към фф , в къщи когато си на wi fi отиваш в настройки и променяш домашната ти мрежа през разширени настройки където пише прокси даваш на ръчно на адрес пишеш localhost долу на порт пишеш 8080 след това запазваш ,отваряш фф и си пускаш б371 големия файл send to updater отиваш в настройките актуализатор намираш версията която си прарил даваш бърза актуализация и се връщаш на домашната ти мрежа пак я променяш и проксито гопишеш че няма сега вече ще се дърпа ъпдейта и чакаш да стане

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Забравих ъпдейтни си фф с последна версия там изчистват ненужните глупости ,след като ти се качи 371 правиш същото и с 381 обаче избираш малкия файл 300 мб някаде

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Благодаря ти , ще пробвам ! Дано да станеее и веднага ще пиша какво е станало
Цитирай
#9

(2017-04-23, 20:51:54)dedozeno написа:  Значи сваляш си добавката към фф , в къщи когато си на wi fi отиваш в настройки и променяш домашната ти мрежа през разширени настройки където пише прокси даваш на ръчно на адрес пишеш localhost долу на порт пишеш 8080 след това запазваш ,отваряш фф и си пускаш б371 големия файл send to updater отиваш в настройките актуализатор намираш версията която си прарил даваш бърза актуализация и се връщаш на домашната ти мрежа пак я променяш и проксито гопишеш че няма сега вече ще се дърпа ъпдейта и чакаш да стане

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Забравих ъпдейтни си фф с последна версия там изчистват ненужните глупости ,след като ти се качи 371 правиш същото и с 381 обаче избираш малкия файл 300 мб някаде

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
От Б171 ъпдейтнах до Б371 и после свалих Б380 (300мб) , но ми дава Install package failed , for more info blah blah . СвалихБ381 (пак около 300мб)  пак същата работа .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#10

Щом си с 7 вече пробвай да сложиш 381 в сд карта в dload и стартирай телефона с трите бутона

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Отделно пише за ъпдейта че трябва да имаш 4.5 гб свободно пространство на вътрешната памет на телефона за безпроблемна инсталация аз имам 6 и всичко си мина ок незнам дали има общо

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Пробвах , не става нито с dload + 3-те бутона нито чрез проксито ! Върнах се на B171 вече .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#12

Аз също правих какви ли не гимнастики,но така и не успях да кача В380.
Всяко зло за добро - сложих В170,който се оказа превъзходен откъм стабилност и RAM мениджмънт.
С Nougat имах проблеми с батерията,самозатваряне от OS на приложения,заспиване на процеси...засега В170 е ток и жица с всичко това и като нищо да си остана с него завинаги.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#13

Имам свалена от руски форум версия в380 с размер 2,48гб дали може чрез поставяне в папка dload в сд картата да се инсталира версията директно от в160
Цитирай
#14

Що се отнася до батерията при Б381 нещата са оправени перфектна е

Samsung S23+
Цитирай
#15

(2017-04-24, 20:04:10)esil2 написа:  Имам свалена от руски форум версия в380 с размер 2,48гб дали може чрез поставяне в папка dload в сд картата да се инсталира версията директно от в160

Пробвай ,не мисля че ще стане чакай ота.
B170 е най добрия софтуер ,работи светкавично.
Цитирай
#16

Колеги аз като съм с Б161 , към коя версия да мина и ще мога ли да я инсталирам ?

Много благодаря на колегата DEDOZENO  , направих всичко така както ми каза и стана вече съм с андроид 7 , б371. Само незнам защо от б371 немога да инсталирам б381 ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)