Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IGO в Google Pley
#1

Използвах тази навигация на всичките си телефони и бях изключително доволен от нея. След покупката на S8+ дълго време неможаха да ми предложат приложение с резулюция за този телефон... Това малко ме изнерви защото пътувам  в страни извън Евро съюза и там е много добър помощник.
Заогромно мое щастие вече я има платена в Google Pley и работи фантастично. Използвал ссъмна предишните си телефони някакви версий, който са ми били изключително полезни в различни страни, но имаше какво още да се желае. Това приложение е просто нещо различно. Изключително точна работа. Изключително лесно за използване. 
Препоръчвам го. Струва си всяка една стотинка !

   

Пс: Divna пробвай я . Има демо за около седмица . Мисля че ще ти хареса...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Аксесоари
#2

С какво е по различна от това...
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=68162


Sent from my SM-N930F using Tapatalk
#3

Не мога да кажа точно. Още не съм се събудил, а и ми тежи главата за да се ровя точно сега.
Тази която си поставил можели да се постави на S8/S8+ ?
Смисъл има ли нужната резулюция за цял екран?

Пс: На пръв поглед - интернет подръжка . Пълно екрана версия. Ха и се плаща ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#4

В раздела има няколко версии (безплатни, при това) Wink

Винаги искаме това, което нямаме.
#5

Проблема е в картите... Които са от преди две години
Тук са доста по-нови
Изпратено от моят PMT3767_3G с помощта на Tapatalk
#6

(2017-07-20, 09:43:44)nedelchev nikolai написа:  Не мога да кажа точно. Още не съм се събудил, а и ми тежи главата за да се ровя точно сега.
Тази която си поставил можели да се постави на S8/S8+ ?
Смисъл има ли нужната резулюция за цял екран?

Пс: На пръв поглед - интернет подръжка . Пълно екрана версия. Ха и се плаща ?

Линка който съм пуснал става за всички резолюции, не е като преди с Igo Primo. Nextgen си тръгва без да се търси точната резолюция за телефона. Иначе иска интернет за определени услуги. Само за навигация, не иска интернет. А щом е тук темата ... бъди сигурен, не се плаща. А пък за картите ... са най новите 2017 Q1
#7

Аз имах предвид , че тая от гугъл плей като я тествах преди месец и си дръпна карти 2015... Махнах я, ползвм и Примо и Некстген, по точно Израел, от доста време....
Всъщност интересното е дали тая версия, от плей стора ще приема скинове ... И дали пълната версия, за разлика от пробната, тегли актуални карти

Изпратено от моят PMT3767_3G с помощта на Tapatalk
#8

Има си тема за навигацията. Мисля че всеки може да борави с гугле плей така че ключ.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)