Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Алтернатива Es File Explorer
#1

Здравейте, 
Вероятно сте съгласни, че вече стана шарен и понякога досаден този файлов мениджър, въпреки че ползвам излекувана версия. 

Знаете ли безплатна алтернатив на него? 
Освен стандартни неща, ползвам root-a и архивите на програмите с техният кеш (app data), които успешно възстановявам на различни андроид устройства. 
За пример Титаниума не се справя. 

Благодаря.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

и мен ме интересува заместител

Lenovo A6010
Цитирай
#3

Тествай Solid Explorer.

 
Цитирай
#4

Можеш да пробваш и този:
https://play.google.com/store/apps/detai...ager&hl=bg

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#5

Mixplorer:
https://labs.xda-developers.com/store/app/com.mixplorer

Тотално разкарах ES File Manager-а който ползвах години наред.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#6

File Commander - Най-добрия файлов менажър, а ако платиш 10-тина лв. ще го имаш на всички андроид телефони без реклами. Аз така направих и съм много доволен.
Цитирай
#7

Пробвал съм всичко, Mixplorer е най-доброто.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

A Root Explorer пробвал ли си?
Ако си, какво не ти харесва на него?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#9

@MMJ  Просто телефона не е руутнат аз (още е в гаранция).....
Цитирай
#10

Няма по добро от ES File Explorer, просто ползвайте про версията

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

При мен идва с Операционната система, (на телефона), няма смисъл да се  товаря с други файлови мениджъри...., а  File Commander е просто ДОБЪР.
Цитирай
#12

(2017-11-08, 00:21:23)person написа:  @MMJ  Просто телефона не е руутнат аз (още е в гаранция).....
За Root Explorer няма нужда от руут за да го ползваш. Тоест работи не само на руутнати устройства.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#13

ES file explorer стана много агресивен. Постоянно изкачат съобщения от него, реклами и други неща. Явна се оядоха и взеха да правят каквото си искат.
Root explorer, ако не ти е рутнат телефона ми се струва, че няма толкова функции, колкото други файлови мениджъри.Не можах да видя как се прехвърлят файлове от компютър на телефон и обратно и дали въобще може.
Цитирай
#14

@anatol06 купи си Про версията и няма да има реклами.
Цитирай
#15

Не е само рекламите, както казах станаха много агресивни и постоянно ми изкачат разни съобщения от него.
Цитирай
#16

@anatol06 аз затова също го разкахар този претруфен вече файлов мениджър. То не бяха някакви бележки, файлов лог, постоянна нотификация, че се намалило пространството с не знам си колко %. Пуснеш игра загрее малко цпу-то и ти пищи че става някакъв апокалипсис със cpu-то. А още по лошото е че няма и настройка да ги излючиш тези глупости.

Аз тествам сега File Manager (калко калпав дизайн ама ще свикна)
Цитирай
#17

Аз ползвам вече File Manager на ASUS. Много ми хареса. Твоя същия ли е ?
Цитирай
#18

Ето Ви ES File Explorer Pro: http://www.androeed.ru/files/es-file-exp...r-pro.html. ,  но сигурно трябва да се регистрираш, а...и трябва да малко руски...
Цитирай
#19

Благодаря ! Не ми трябва.
Цитирай
#20

Откакто открих X-plore не ползвам нищо друго. Опитвах какви ли на прехвалени експлорери, но X-plore си ми е най-удобен.
Има си всичко. Платената (donate) версия добавя 1-2 функции, които спокойно може и без тях.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#21

При мен не можа да копира в СД картата и това ме отказа от ползването на това приложение навремето.

 
Цитирай
#22

(2017-11-08, 12:52:46)anatol06 написа:  Аз ползвам вече File Manager на ASUS. Много ми хареса. Твоя същия ли е ?

Не е на асус, той няма FTP (ползвам този)
Цитирай
#23

(2017-11-07, 22:39:02)Marcus написа:  Mixplorer:
https://labs.xda-developers.com/store/app/com.mixplorer

Тотално разкарах ES File Manager-а който ползвах години наред.

Още един глас за MiXplorer

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#24

Някой от изброените има ли това с архивите - програмите с техният кеш (app data), които успешно възстановявам на различни андроид устройства ?
Мисля, че не, затова ES си остава сила. Да досаден е от време, въпреки, че с платена про версия, нещата са по-спокойни.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#25

Пробвах за кратко MIXplorer (може би за прекалено кратко, за да му открия силните страни), понеже ES Explorer PRO все още не работеше с Dropbox. Ами не можах да свикна с него. Междувременно на ES му дойде ъпдейта и си карам пак с него. Нямам реклами, няма никакви съобщения, доволен съм от него.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)