Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Файл менажер
#1

Искам да си сложа на телефон някакъв файл менажер, тъй като вградения в телефона не ме устройва напълно. Търсих в магазина, но там има много голямо предлагане и не мога да се ориентирам. Иска ми се да е с опростен интерфейс и да е лесен за работа, в смисъл да има най-необходимите функции. Екстри и разкрасявания не са ми необходими.
Цитирай
Аксесоари
#2

Solid Explorer File Manager - тествай го.

 
Цитирай
#3

(2017-12-01, 11:03:17)Pinto_mm написа:  Искам да си сложа на телефон някакъв файл менажер, тъй като вградения в телефона не ме устройва напълно. Търсих в магазина, но там има много голямо предлагане и не мога да се ориентирам. Иска ми се да е с опростен интерфейс и да е лесен за работа, в смисъл да има най-необходимите функции. Екстри и разкрасявания не са ми необходими.
Mi Xplorer,ES File manager,File manager+

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

Най-добре: ES File Explorer/Manager PRO

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Подкрепям с две ръце споделеното от Centur. Плащаш веднъж по спомен 4,65 лв. и повече нямаш грижи с това приложение и наличието на кадърен Файл менажер.
Цитирай
#6

Благодаря ви.
Цитирай
#7

До колкото помня си със сяоми, и по- просто от стоковото " файлове" не съм виждал. Аз си карам с него по точно тая причина.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

(2017-12-01, 12:01:15)nehranimaiko написа:  До колкото помня си с сяоми, и по просто от стоковото " файлове" не съм виждал. Аз си карам с него по точно тая причина.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

ES има къде повече опции от това да копираш/триеш/местиш. Можеш да си пуснеш филм по DLNA, разархивираш/архивираш *.zip/*.rar архиви (включително и такива с парола на архива); ако му разрешиш root достъп можеш да влезеш в системните директории на телефон и още куп функции, които ги няма в "стоковото файлове".

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)