Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с инсталиране на RedMi Note3
#1
Wink 

Здравейте хора, имам следния проблем, на жената дядо Коледа и донесе нов телефон и реших да взема стария и Redi Note 3 (MTK) за втори телефон.Той си дойде от ibuygou с бг меню и не беше пипан от тогава, но понеже реших да махна нейните приложения и да го изчистя направо мислех да сложа по нова основа, телефона беше  отключен, рутнах го и сложих рекавъри, 
    сложих нов мулти ром обаче телефона умря, никакъв признак на живот, след ровене из сайтове го съживих със  sp  flash tool някакъв на китайски и някаква бета версия на миуи, лошото е че опитах да кача друг ром обаче флаш тула дава грешка, и отново умира телефона, сега пак го съживих но рома е само на английски и с някакви китайски приложения явно стоков, обаче телефона вече се е заключил и не мога да кача рекавъри, пуснах заявка за отключване но бихте ли ми казали как да сложа ром с бг меню че нещо съм ги забравил явно нещата и се обърках тотално. Пробвам през фастбуута от тази тема Инсталиране но флаш тула ми дава грешка и нищо не става.Сега съм с този ром от снимката. Мерси много на всички за помощта и весели празници.[Изображение: xmq4QRh.jpg]

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
Аксесоари
#2

че идеалка си е рома,не те кефи англ. ли?
Цитирай
#3

отключваш, флашваш рекавъри през фастбуут и през това рекавъри - Xiaomi.eu, Например
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)