Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за LG V20
#51

Версията за Sprint е.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
Аксесоари
#52

Кумът ми го е получил днес. Модел LS997 - Sprint е, да.
Цитирай
#53

https://www.reddit.com/r/lgv20/comments/...mment_list

отиде още месец...........

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 1 потребител изказва благодарност на desielenkova за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#54

От днес има Орео и за AT&T H910.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай
#55

А ние с H990DS сме последната дупка на кавала... От друга страна добре, че ще получим V20b/c и няма да сме бета тестери.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#56

(2018-08-23, 22:53:15)vargala81 написа:  А ние с H990DS сме последната дупка на кавала... От друга страна добре, че ще получим V20b/c и няма да сме бета тестери.

НЯМА да има Орео май за 990DS..............


Прикачени файлове
.png Capture.PNG Размер: 13.5 KB  Сваляния: 20

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#57

Ще има. Обаче не се знае кога. Това, което са писали е някой бот от LG съпорта, който нищо не знае. Но общо взето LG отново излъгаха клиентите си, защото на няколко места потвърдиха датата 7 септември за пускане на ъпдейта до Орео. Още малко ще ги почакам и повече няма да се занимавам с тях.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#58

ИМА още надежда:

International LG V20 Dual (H990DS)

LG is still testing the android oreo firmware (v19a) for the LG V20 DUAL H990DS (LGH990ds-AT-V19a-AME-JUL-26-2018)

The firmware is now version v19a, The Update should be available soon as software version H990DS20A

Stock kdz firmware will be available too when LG release the oreo Update

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 2 потребители изказват благодарност на desielenkova за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#59

Много добре. Само да питам от къде е тази информация?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#60

https://www.mylgphones.com/lg-v20-androi...acker.html

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 2 потребители изказват благодарност на desielenkova за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#61

LG has always been a wildcard when I write this post every year. Like Samsung, there are a few "important" models that get all the press coverage and plenty of other more inexpensive models that most of us aren't talking about.

LG also mentioned some streamlining in the release cycle, which hopefully gives the development teams time to get an update out the door and have it be a good update.

The LG G7 ThinQ will be updated to Android Pie.
The LG V30 (including the V30S or whatever models we have seen or will see) will be updated to Android Pie.
The LG V20 will be updated to Android Pie.
The LG G6 will see Android Pie.

Older models like the G5 and V10 are done seeing any attention and won't see any updates. LG makes a handful of phones that aren't quite flagship material, and we know it is willing to spend the time and money on updating some of them even if your carrier isn't and you never see it. That means nothing is a given.

I also think LG consolidating things and releasing phones when they think it's time for a new model rather than by looking at a calendar will make a difference here and lead to longer support.
от тук : https://m.androidcentral.com/will-my-pho...droid-p#lg

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 1 потребител изказва благодарност на desielenkova за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#62

Колегата @schumisv трябва да черпи, защото има Орео за него (VS995).

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#63

Благодаря колега Storstark ,че ме подсети.
Да действително "хамериканците" са го пуснали.
[Изображение: Screenshot_2018_09_18_09_05_11.png]


...2007.3 МB e размера

След 2 часа изтегляне и инсталиране...мога да кажа вече:
 Да ми е честито ново Орео 8.0 Dance.
[Изображение: Screenshot_2018_09_18_13_50_03.png]

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
[-] 2 потребители изказват благодарност на schumisv за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#64

(2018-09-18, 08:12:36)schumisv написа:  Благодаря колега Storstark ,че ме подсети.
Да действително "хамериканците" са го пуснали.
[Изображение: Screenshot_2018_09_18_09_05_11.png]


...2007.3 МB e размера

След 2 часа изтегляне и инсталиране...мога да кажа вече:
 Да ми е честито ново Орео 8.0 Dance.
[Изображение: Screenshot_2018_09_18_13_50_03.png]

oчакваме МНЕНИЯ :Smile  дано батерията държи повече!

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#65

На първо,четене мисля,че всичко стана по-"мазно" като движение из менютата.Има разбира се изменения ....основно в подредбата на секциите в настройки + някой допълнения в тях.Осеща се,като нещо по-ново и подобрено спрямо 7.0 ...така да се каже.Това е според мен.А за батерията още немога да кажа.Освен това ,батерията ми е вече на над 1 година ползване и вече не е това което беше когато взех телефона.Явно скоро ще трябва да я сменям.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#66

Аз си взех Battery charging Kit за LG V20 BCK-5200 и като получа ореото спокойно ще мога да изкарам поне още 1 година. Според AccuBattery новата батерия е на 92% от капацитета си, а по спомен старата е на около 80%. Вече съм и на 99% сигурен, че V20 снима по-добре на тъмно от G7 ThinQ, та единствено за което бих сменил V20 е V40, но когато цената му стане под 1000 лв. Разбрах, че няма разлика и в звука на слушалки, поне с тези в комплекта които са.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

Абе аз да бях пуснал Super Bright, щеше да видиш тогава

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#68

http://opensource.lge.com/osSch/list?typ...search=990
Aй честито
като имам впечатления ще пиша

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#69

Това е само кернел кода, а не целия фърмуер. Вече и Т-mobile от днес имат ъпдейт до Ореото.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#70

От вчера вече е наличен ъпдейт до Орео за H990N, който се води за регион Хонг Конг.
От днес вече H990DS има наличен ъпдейт до Орео за региони Сингапур и Тайван. Честито на печелившите .

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • vargala81, yankoa
Цитирай
#71

И аз мога да потвърдя, че 3а регион TWN е наличен поне през LG Bridge. Доста е голям ъпдейта - 2,85 GB

.jpg v20.jpg Размер: 69.32 KB  Сваляния: 21
[-] 2 потребители изказват благодарност на yankoa за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#72

Не флашвайте сингапурската версия качена в четвърти пост в темата в XDA, и особено ако ви показва на компютъра, че файла е голям 2.8 гб. Брикнах си телефона снощи, та се върнах на 7.0. След това се изтегли и тайванската версия, която е 2.85 гб. но стана много късно и не съм я флашвал.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#73

През LG Bridge стана доста бързо и без проблеми. Ъпдейтна се всичко нормално, но въпреки това направих factory reset за всеки случай.
Интересното е че след това тръгна на български език. Преди в 7цата нямаше български със сигурност. Явно ми разпознава сим картата че е от България.
Цитирай
#74

Янко, моя е за регион Обединените арабски емирства (ARE) и официално няма ъпдейт още. Възстанових го с опцията за поправяне на грешки при ъпдейт от LG Bridge. Интересното е, че първият път и при мен стартира на български със седмицата и за момент се зарадвах, че LG Bridge ми е възстановил телефона с осмицата Big Grin , но не, седмица си е. Иначе точно на български ми пишеше, че е неуспешно криптирането на SD картата и ме подкани да възстановя заводски настройки, което е задължително при понижаване на версията андроид. Но след връщането на заводски българският липсваше в настройките.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#75

Моят е за регион Сингапур и от два часа свалям по въздух, но големи мъки......още е на 28%.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)