Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Преди дни, излязоха 2019 Q2 Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
Аксесоари

Изтрит
Цитирай

От почти седмица ги има тези карти, но стават само за кракнати версии на програмата.
В пакетите има само лиценз за камион с който много от нещата са неактивни.
А между другото, в този форум е забранено да се дават линкове за пиратски неща....
Цитирай

Здравейте. Имам нужда от малко помощ. Ползвам една сборка iGO Israel версия 9.18.27.687519. Та същата сборка си работи идеално,
само че в положение портрет на у-вото, подложката за скоростта се разтегля по височината на екрана и изглежда дразнещо. Иначе в положение пейзаж всичко си е на мястото. Всичко друго си работи без никакви грижи. Та въпроса ми е това може ли да се оправи с добавяне на запис в sys.txt файла, или има нужда от друго решение. 

[Изображение: 1564737271_screenshot_20190730-104733.png]
[Изображение: 1564737480_screenshot_20190731-130135.png]

Та тая скорост и без това не ми трябва да я гледам, та ако може направо и да се махне, зада може другите знаци да си излизат нормално, над знака за ограничението на скоростта. Извинявям се, ако снимките са големи ама още не съм се ориентирал в писането за всичко, и не можах да ги свия.
Цитирай

Не си уточнил скина, но за Арими; Настройки--> Предупреждения-->Предупреждения за скорост. От там се включват/изключват "Ограничение на скорост винаги видимо" и "Винаги показвай скоростта".
По-надолу е "Подложка за Скорост и Ограничение за скорост". Оттам може да избираш каква да е подложката или въобще да няма.
По памет, подобно е и с Понго, само за подложката не помня как беше.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • stefando
Цитирай

Скина е на арими, забравих да уточня. Знам как се спират тези неща от настройките, просто в тази не е така, защото сборката като я свалих беше съвсем минимална като функции и съдържание. Свалих я от руски тракер. Мисля че в описанието се казваше Ависинк, или нещо такова, ама арк файла се казва Israel, и така излиза и на иконката след инсталиране. След това си намерих, и добавих още някои ux plugin-и и почна да говори на камери, знаци, направих си я така, както на мен ми е удобна. Тия дни даже и сложих и карти 2019 Q2. Иначе имам и още две работещи сборки, от тези с по разширените функции, едната е с pongo скин, другата е от arimi. Тази щото такава една по-семпла, и затова си я харесвам повече.
Цитирай

Сложи я някъде,да я разгледаме тая сборка,която си събрал,може пък да измислим нещо...макар,че трудничко ще е...не сме скинотворци...
Цитирай

Малка промяна съгласно правилата.
Цитирай

Здравейте,

Търсих из форума но не успях да намеря ... някой дали има готова сборка за Lenovo A6020a46 с резолюция 1080 x 1920 pixels ?

Много ще съм благодарен ако някой ми сподели една.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай

Във форума забраниха споделянето на всичко което е с платени права, потърси в другите форуми.
Все още има места в които управленците не са по-големи католици от папата.
Цитирай

Не е до това, просто в други форуми още не са ги надушили... Иначе и там има забранени навигации.... Но когато един форум се индексира от гугъл и всеки иска и получава на готово, че после се и хвали е лесно обяснимо защо биват "затегнати гайките"


учете чужди езици
Цитирай

Здравейте. Оказа се , че темата която ползвам за картата, не сработва със светофарите. Тоест, на местата където има светофар не се вижда на картата. Излизат само тези на които има камери. Като я сменя, се появяват. Набедих картите, щото наскоро ги сменях, ама не е от тях. Опитах се да редактирам color.ini файла, който се намира в архива на темата. Сега няма да пиша тескта дето го добавих, щото така и не заработи. iGO-то стартира и се затваря, моментално. Иначе точно същия ред го има в други теми, в секция [icon] и с тях светофарите се показват. С темите, които са по подразбиране също няма проблем. Някой ако има идея как да си оправя темичката, че много ми е приятна за гледане. Real Day / Real Night са темите които ползвам за картата.
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем.
със телефон Huawei p9 lite и IGO israel skin Pongo , не помни настроиките. Като настроя да ми показва батерията в проценти до бутона за менюто и след рестарт го няма.
Отскоро започна да ми излиза този прозорец за винетки, преди не излизаше и ме дразни, има ли начин да се изключи.
Благодаря


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте, iGo може ли да бъде инсталиран на XIAOMI MI A2 lite? Има ли някаква особеност при инсталирането?
Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай

Може на почти всеки телефон да се инсталира. Чети по форумите и следвай инструкциите.
Цитирай

(2018-09-20, 15:12:04)stern написа:  Здравейте. С iGo NG съм и има едно нещо, което ме дразни - когато ми трябва клавиатурата за въвеждане на адрес или poi, излиза българска и ако трябва да сменя с qwerty (или обратно) през иконката-глобус, ми излизат много клавиатури. Има ли начин да ги разкарам и да оставя само тези, които реално ползвам? А, да, и дали има начин българската клавиатура да е фонетично подредена?
Благодаря.
iGo NG от play store ли си го качил? демек платено ли е?

(2019-08-14, 17:11:08)milbor2 написа:  Здравейте, имам следния проблем.
със телефон Huawei p9 lite и IGO israel skin Pongo , не помни настроиките. Като настроя да ми показва батерията в проценти до бутона за менюто и след рестарт го няма.
Отскоро започна да ми излиза този прозорец за винетки, преди не излизаше и ме дразни, има ли начин да се изключи.
Благодаря
папката иго къде ти е? ако е на sd карта затова не помни настройките, а за винетките не знам тука няма винетки Big Grin
Цитирай

във вътрешната карта е
Цитирай

Пълен векторен брандинг за България-iGO Nextgen:
https://cloud.mail.ru/public/6DaP/cHuifArrx
За детайли отворете info.txt в архива.
Успех!
[-] 5 потребители изказват благодарност на stefando за това мнение:
  • alexkara, asar_bg, Colombo, dido123, Miro2210
Цитирай

Здравейте!
Преди малко качих iGo и изтеглих (безплатно) карта на България, но ми пишеше, че безплатния период е седмица. След това ще ми излезе ли съобщение, че трябва да се плаща по някакъв начин и нали няма опасност да ми начисли някакви такси без мое знание ?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай

Нищо няма да ти начисли,просто ще ти изкара съобщение за плащане на лиценза и ще спре да работи картата,ще си виждаш навигационната точка на бяло поле.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • felipe_massa94
Цитирай

Някой ще може ли да ми изпрати линк към готова сборка?
Благодаря предварително!

Device: Samsung(GT-I9001) Galaxy S+ @ 2.3.5 Nordic Countries(I9001XXKPJ)
Цитирай

Когато създавам нов маршрут по снимка с геотагване ми отваря папката на галерията със снимки от камерата. Има ли начин да се промени така, че да отваря друга папка? Причината е, че много бавно отваря папката на галерията и се надявам, ако снимките са в отделна папка, това да става по-бързо.
Цитирай

Има-слагаш снимки със GPS-координати в твоя папка,кръщаваш я по твое желание,намираш пътя до нея с Total Commander и добавяш това в sys.txt:

Код:
[poi]
picturepoi_folder="/storage/sdcard1/името на твоята папка"

Пътят е примерен,да напомня...
Цитирай

Благодаря. Така не ми се получи, но намерих в едно описание друг вариант. Геотагнатите снимки се слагат в текущата папка или в папка "Pictures". Аз избрах втория вариант като по-прегледен и сега всичко е наред.
Цитирай

Дай линк към това описание или обясни по-подробно какво си направил,за да знаем и твоя вариант?

Поздрави!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)