Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 4/4XL - слухове и очаквани спецификации
#1

Google Pixel 4/4XL ще е четвъртото поколение телефони от Google, коeто е планирано за октомври 2019 година. Според слухове новият екип на HTC ще бъде в основата на неговата разработка и се очаква да предложат устройство с водещи характеристики. По предварителни данни в края на 2019 г. новият Pixel ще разполага с Snapdragon 855, който все още ще бъде най-добрият чип за момента. Устройството ще е с 5.4' OLED FHD+ и 6.2' OLED QHD+ за XL съответно. На борда си освен това ще има 6 GB RAM, както и 128 / 256 GB вътрешна памет. Основна двойна камера - 12 MP + 8 MP, а за любителите на селфи е предвидена камера с 12 MP. Очакваната цена на Pixel 4 да е 649$, а на 4XL да е между 750-800$. 

              [Изображение: 5fdfdcbdbcce7a8e3570917780f811d1-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Shortyoko
Цитирай
Аксесоари
#2

4-ката се очертава да е с интересна големина на екрана. Пак са помислили и за хората, които искат компактно устройство.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай
#3

(2019-01-07, 12:07:14)NoMaD написа:  Очакваната цена на Pixel 4 да е 649$, а на 4XL да е между 750-800$.

В България 4XL може би ще е 2500 лв.
Защото 3XL сега е към 2000-2100.
Цитирай
#4

Google Pixel 4 - introduction: 

 
Цитирай
#5

Ще е прекрасно дизайнът на телефона от клипчето да се окаже истина, но за жалост се съмнявам. Гугъл никога не са се стремили да направят перфектното устройство на перфектната цена, защото иначе ще убият конкуренцията, а нямат полза от това.
Цитирай
#6

Перфектно изглежда! Има ли информация гърба от какъв материал ще е?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#7

Наскоро Google патентова едно интересно устройство и ако се съди по дизайна, има вероятност това да е новият Pixel 4: 

[Изображение: 738e9c5b279e68c058b9bccc2ad75f99-full.jpg] [Изображение: 8a7971dd27b9eab1c66188112edf40fc-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#8

Pixel 4 под кодовото название Google Coral според резултатите от теста на Geekbench може да има 6 GB оперативна памет: 

[Изображение: 26c6f857aa48ca21bc72c67797679137-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#9

Очаква се в Pixel 4 да се появи опцията «Dual Standby». За повече инфо тук

 
Цитирай
#10

Google възнамеряват да премахнат напълно рамките около екрана в Pixel 4. По този начин това ще се превърне в първия смартфон на компанията, чиито дисплей заема цялото пространство в предната част. Устройството няма да има дори Notch прорез в горната част, тъй като панела му ще се слива с корпуса в четирите краища. Със сигурност подобна визия има потенциала да привлече вниманието на повече хора към Google Pixel 4, чиято премиера ще е през есента на 2019 г.

[Изображение: 4bfe1f25b823a361e941ab5bcdacfc2d-full.png] 
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, ragaci
Цитирай
#11

Това вече е друга работа. Дсно наистина изглежда така.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#12

Съмява ме да изглежда така, всяка година се появяват подобни новини а накрая дизайна на Пикселите е с 1-2 години назад във времето. Дано сложат и малко повече сензори отзад, че вече лимита на камерата с 1 сензор е изчерпан и със софтуер трудно ще компенсират широкоъгълните снимки или телефотото с повечко zoom.
Цитирай
#13

Дали?

[Изображение: D1m-sdvX4AATgTS.png]

[Изображение: D1oJE8QW0AAUOYJ.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

Според мен много вероятно ако използват Самсунг за доставчик на дисплеите.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#15

Вече е грозно така да копират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Да копират?Че те си плащат за тоя дисплей,к'во има за копиране като евентуално ще си го купят от Самсунг.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#17

Интересно двойната камера отзад с какви характеристики ще е ? Стана ясно с Пиксел 3, че изсмукаха максимума от 1 сензор. Предполагам ще е широкоъгълен Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на don_gori за това мнение:
  • divna
Цитирай
#18

И за мен е реалистично да очакваме втората камера да е широкоъгълна Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#19

За мен чара на Пиксела ще се изгуби, ако има двойна камера и ще се слива с тълпата, но вече другите компании напреднаха много. Гугъл ще трябва да се потрудят, ако искат да запазят мястото си в топ класациите на телефони с най-добре правещи снимки.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Защо да загубят чар-а, те пак ще се отличават с двойна камера, а другите производители ще са с тройни (пак ще е една по-малко) Smile
Цитирай
#21

Е колкото и да се мъчат софтуерно няма как да стигнат по качество телефото и новите пирескопски сензори за 2х, 5х и 10х зуум , просто със софтуер това не става.
Да не говорим за широкоъгълните снимки, с нормален сензор какъвто и софтуер да направиш няма как да стане ако не движиш телефона разбира се да обереш по-голямо зрително поле.
Просто камерите се развиха много тези 1-2 години и станаха наистина адски комплексни и вече не е най-важното камерата да снима добре при перфектни условия.
Цитирай
#22

Не мисля, че Самсунг толкова лесно ще продадат топ дисплея си в момента, а не мисля, и че Гугъл ще иска да купи точно този.
Другото съмнително в тези рендъри е наличието на стерео говорители въпреки тънките рамки, което чисто физически не знам дали би могло да стане на този етап.
Но да видим, Октомври е близо. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай
#23

(2019-03-15, 10:14:54)GH0STFACE написа:  Защо да загубят чар-а, те пак ще се отличават с двойна камера, а другите производители ще са с тройни (пак ще е една по-малко) Smile
И това е така, но някак си през 2019 телефон с една камера да се конкурира успешно с телефони с по 3-4 само по себе си говори за Гугъл като компания. Но вече оптично приближение, широкоъгълна камера - това са неща, които не могат да се постигнат само със софтуер и за да обхванат по-голяма маса клиенти, ще трябва гугълци да добавят и втора камера. И ако си спазят традицията, то с 2 камери отново в някои случаи ще надминават телефони с по 3-4 Smile


Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Вече имат ноу хау-то да правят супер софтуер за камерата...надолу едва ли ще тръгнат...според мен може само по-добре да става.
Цитирай
#25

И аз се надявам да е така, защото тяхната комбинация за камерата софтуер + хардуер е супер успешна и много хора я оценяват.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)