Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8/8 Pro - Актуализация и ъпдейти
#51

Като бъг мога да отбележа, че при активирана опция срещу неволно докосване в джоба, ако получа някакво известие и не го отворя, апарата зацикля, случи ми се 2 пъти, иначе всичко е наред, батерията сякаш е една идея по-зле, но мисля че ще се стабилизира след още някой цикъл.

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • numak
Цитирай
Аксесоари
#52

Ъпдейтнах до 11,но българския отново липсва,а уж шяха да го добавят!
Цитирай
#53

Има бета 3 налична  Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • numak
Цитирай
#54

Стабилният билд 2ра седмица никакъв го няма на ОТА... Както и очаквах май не е много стабилен. Дано накрая пуснат нещо ползваемо да не ни тровят живота после 3 месеца както беше миналата година с 6Т
Цитирай
#55

Хаха сега как е стабилна 11ка ? Аз тогава след теб сложих стабилна 10ка и нямах никакви проблеми , дори ресет не правих ... Всъщност това ми е първия тел с който не съм правил ресет от преминаване на по горен софт   Big Grin
Цитирай
#56

(2020-10-28, 21:06:17)da3 написа:  Хаха сега как е стабилна 11ка ? Аз тогава след теб сложих стабилна 10ка и нямах никакви проблеми , дори ресет не правих ... Всъщност това ми е първия тел с който не съм правил ресет от преминаване на по горен софт   Big Grin

Идея нямам как е Big Grin Не ми се рискува пак. Мисля да я сложа когато я качат на сайта като последен официален стабилен билд и може би дори седмица две след това... Перфектно работи телефона в момента и не  ми се рискува Wink
Цитирай
#57

Някой престраши ли се със 11.0.1.1? Най накрая излезе на ОТА, но още се чудя ? Очаквано "стабилния" билд 11.0.0 беше прескочен ?
Цитирай
#58

Аз съм с 11.0.1.1, мога да кажа, че работи супер гладко, батерията е много добре. Единствената ми забележка е, че изчезна 5g-то и Voll-то..Доста хора се оплакват от последното, предполагам, че ще го оправят със следващия ъбдейт. И да добавя, вече има български език Smile

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#59

(2020-11-18, 15:50:51)elzin написа:  Аз съм с 11.0.1.1, мога да кажа, че работи супер гладко, батерията е много добре. Единствената ми забележка е, че изчезна 5g-то и Voll-то..Доста хора се оплакват от последното, предполагам, че ще го оправят със следващия ъбдейт. И да добавя, вече има български език Smile

И аз съм с него и ми изчезна volte-то. Страшни тъпанари са тия.

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#60

Престраших се най-накрая. Напълно умишлено дори и резет не направих, а само изтрих кеша от рикавъри, за да видя как ще се държи телефона следващите ден два. За момента съм приятно изненадан и не виждам никакъв проблем (има време де, ползвал съм го 2 часа само все пак). Интересно, че много хора се оплакват от проблем с VoLTE, а при мен стана точно обратното... Преди 2-3 месеца на Водафон ли не звънях, на съпорта ли не писах, няколко дни само с това се разправях и така и не тръгна. Сега след рестарта си беше вече активирано без да правя каквоти и да е. За 5г нямам наблюдения, защото нямам покритие в моя град. Нещо козметично, което забелязах и ме дразни страшно много е в сетингс менюто, когато се скролва бавно надоллу и заглавието се смали, образува се една рязка и права линия в която подменютата се изгубват по пътя нагоре. Трябваше на тая линия да и закривят ъглите както на всичко останало в интерфейса, но това си е чисто издребняване Wink

Не искам да ги хваля, че много съм им набрал, но на първо четене е добре!
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • da3
Цитирай
#61
Wink 

Айде на Бета 4 Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#62

Ако мина от stable на beta, дали ще ми затрие данните ?

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#63

(2020-11-20, 20:50:07)ecok написа:  Ако мина от stable на beta, дали ще ми затрие данните ?
Не , не би трябвало... Но обратно от Бета на стабилен трие всичко . И все пак за всеки случай си направи бекъп Wink
Цитирай
#64

Някой има ли проблеми с чат бабълса на стабилния билд(11.0.1.1)? Няколко часа месинджъра си работеше както преди с чат хедс. Обаче без да правя нищо премина на чат бабълс които са от самия андроид. Когато е един чат всичко е ок, но станат ли 2 или повече, което и балонче да натисна седи само първия отворен чат и не може да се сменя между тях... трябва да ги махна и да вляза в приложението... Как е при вас? Също би трябвало и другите месинджъри да поддържат балоните, но за сега уатсапа не ми дава опция... сигурно ще стане поетапно Smile
Цитирай
#65

Чат бъбълс не изплзвам, но останових че и алармата вече втори път не звънни, ако съм я задал от днес за утре Smile

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#66

Значи като цяло добре е стабилният билд с изключение на месинджър нотификациите... Там са се омазали в OnePlus стил... Първо както споменах балоните нe работят. Спрях ги, че започнаха да ме дразнят, тогава забелязах, че като натисна нотификацията на даден чат, той трябва да се отвори и тя да изчезне... Е чатът се отваря, но нотификацията в повечето случай остава и трябва ръчно да се премахне и страшно много ме дразни. За капак като опитах да се логна в проложението им да докладва бъг ми поиска да избера местоположение, избирам го, но нищо не се случва, а ми дава някаква грешка... Big Grin Бъг в апликацията за докладване на бъгове... Тук вече изненадаха и мен Big Grin
Цитирай
#67

Днес писах на чат съпорта на 1+ за проблема с volte. Първият служител ме помоли да направя wipe на кеша и датата през рикавърито и след няколко часа да им пиша, ако има проблем. Направих го и естествено не стана нищо. Свързах се пак, този път вторият ме помоли да ресетна настройките на мрежата и блутута и да им пиша пак. Направих го и не стана нищо. Третият вече ме помоли да му дам imei и да направя фактори ресет. Аз им казах, че не искам да си затривам всичко и ми казаха да си направя бекъп. Но аз тоя номер го играх преди няколко дни с oneplus switch и не ми беше запазило много от настройките, затова ги попитах има ли друг начин и те ми казаха, че това било единственият начин (чрез remote сесия).
Цитирай
#68

Мен продължава да ми минава от 4г на 3 г без видима причина на места, където няма никакъв проблем с 4г обхвата и след минута 2 се връща към 4г отново... писах за проблемите с чат балоните и нитификациите на съпорта. Обичайният отговор: искат скрийншоти и логс, с което не мога да се занимавам. Иначе са пуснали нова кръпка: 11.0.2.2

System
Optimized the experience with a split-screen of apps
Further optimized system power consumption and increase battery life
Fixed the small probability issue that expanded screenshot may stop working
Fixed the issue that cache is not deleted after uninstalling apps
Fixed the issue that the screen may flash when using fingerprint unlock
Fixed the issue that Horizon light is not activated normally
Fixed the small probability issue that NFC can not be turned on
Fixed the small probability issue that Parallel Apps can not be turned on
Fixed the small probability issue that the fan of the Warp Charge 30 Wireless Charger may not work
Fixed the issue that Play Store could not install the app
Updated Android security patch to 2020.11
Network
Fixed the small probability issue that network interruption issue in some apps
Improve the stability of communication functions
Цитирай
#69

(2020-11-27, 21:31:45)numak написа:  Мен продължава да ми минава от 4г на 3 г без видима причина на места, където няма никакъв проблем с 4г обхвата и след минута 2 се връща към 4г отново... писах за проблемите с чат балоните и нитификациите на съпорта. Обичайният отговор: искат скрийншоти и логс, с което не мога да се занимавам. Иначе са пуснали нова кръпка: 11.0.2.2

System
Optimized the experience with a split-screen of apps
Further optimized system power consumption and increase battery life
Fixed the small probability issue that expanded screenshot may stop working
Fixed the issue that cache is not deleted after uninstalling apps
Fixed the issue that the screen may flash when using fingerprint unlock
Fixed the issue that Horizon light is not activated normally
Fixed the small probability issue that NFC can not be turned on
Fixed the small probability issue that Parallel Apps can not be turned on
Fixed the small probability issue that the fan of the Warp Charge 30 Wireless Charger may not work
Fixed the issue that Play Store could not install the app
Updated Android security patch to 2020.11
Network
Fixed the small probability issue that network interruption issue in some apps
Improve the stability of communication functions


Видях я новата кръпка, но ще не я получавам Sad
edit: Сега го получих, но засъжаление пак няма volte.


Прикачени файлове Миниатюри
   

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#70

OnePlus 8/8 Pro ще получава актуализации до 2023 г.
[Изображение: 43e4ace4d989.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#71

Да питам нещо...
Защо на 8Т приложението за телефон и съобщения са гуугълски, а на OnePlus 8 са си стоковите?
Как да го направя да бъде както е 8Т?
Цитирай
#72

Че то си е плюс от всякъде, можеш лесно да си активираш записите на разговорите.

-----------
От вчера през Oxygen updater - 11.0.3.3
Цитирай
#73

(2021-01-14, 17:29:42)emzo написа:  Че то си е плюс от всякъде, можеш лесно да си активираш записите на разговорите.

-----------
От вчера през Oxygen updater - 11.0.3.3

Как?
Цитирай
#74

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=96392339
Цитирай
#75

Такъв фирмуер мога ли флашна на OnePlus 8T?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)