Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Tab ProS
#1

Здравейте. Имам нужда от помощ. Тъй като не успях да намеря никакви мнения за този модел таблет, ако някой има наблюдения може ли да ми даде съвет дали си заслужава покупката. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-05-22, 23:44:54)franco_ferucci написа:  Здравейте. Имам нужда от помощ. Тъй като не успях да намеря никакви мнения за този модел таблет, ако някой има наблюдения може ли да ми даде съвет дали си заслужава покупката. Благодаря предварително!

Здравей. Нямам конкретни наблюдения върху този таблет, но единственият Galaxy Tab Pro S, който намирам е Windows таблет от 2016, с доста слаби параметри, отделно от това че е и доста стар и към момента не бих казал че си заслужава. Зависи за какво мислиш да го използваш, разбира се.
Ако не ти трябва конкретно Windows функционалност за таблета, може да си вземеш андроид таблет или iPad също, в зависимост от бюджета и за какво ще го ползваш.
Цитирай
#3

Виж Microsoft Surface таблетите, ако ти трябва нещо подобно с Windows. Както са споменали по-горе, този самсунг не е добър вариант.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)