Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tab S6 - теми, тапети, персонализация.
#1

Здравейте!

Сдобих се с горецитирания таблет и съм много доволен от него. НО, имам един дребен проблем - в телефона ми,  Galaxy S10  имам меню за теми и тапети, като същото е достъпно и през Galaxy Store. За съжаление тези опции през таблета не са налични. Някой има ли идея защо? Не че няма Zedge, но...
Цитирай
Аксесоари
#2

На таблета за съжаление тези ги няма. Непонятно защо. Вариантът е друг лаунчър, например Нова.

ПС: Ако си инсталитал вече Zedge, би ли споделил, дали сваля тапети с правилна резолюция, че на стария ми таблет по някаква причина ги сваляше с ниска резолюция и оттогава не го ползвам.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#3

(2020-05-31, 13:42:06)silverfox написа:  На таблета за съжаление тези ги няма. Непонятно защо. Вариантът е друг лаунчър, например Нова.

ПС: Ако си инсталитал вече Zedge, би ли споделил, дали сваля тапети с правилна резолюция, че на стария ми таблет по някаква причина ги сваляше с ниска резолюция и оттогава не го ползвам.
Благодаря! Поне да не се терзая. Иначе за Zedge - да, с повечето тапети е кофти резолюцията,  но с повече проби намерих нещо читаво.
[-] 1 потребител изказва благодарност на radotr за това мнение:
  • silverfox
Цитирай
#4

Как е таблета колеги,обмислям покупката му и ми трябва инфо как е за рисуване.Не мога да разбера дали има версия с 6 гб рам и да е само с wi-fi.
Цитирай
#5

(2020-07-03, 10:06:32)j95monster написа:  Как е таблета колеги,обмислям покупката му и ми трябва инфо как е за рисуване.Не мога да разбера дали има версия с 6 гб рам и да е само с wi-fi.
Ако ти е за рисуването според мен този новия Лайт вариант също е ок за рисуването

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#6

С това онлайн обучение предпочитам да взема по мощна машина.80 % от времето ще се рисува на него но все пак с времето предполагам ще се увеличи употребата и в други насоки.Благодаря за мнението.
Цитирай
#7

(2020-07-06, 10:53:35)j95monster написа:  С това онлайн обучение предпочитам да взема по мощна машина.80 % от времето ще се рисува на него но все пак с времето предполагам ще се увеличи употребата и в други насоки.Благодаря за мнението.

Ако не бързаш, до два месеца трябва да излезе новият Tab S7, който ще има вариант и с 12,9 инчов дисплей ако се вярва на слуховете. Лично аз бих изчакал, най-вече за да се види с каква клавиатура ще дойде, тъй като доста хора се оплакват от тази на S6
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#8

Благодаря за съветите.Ако мога ще изчакам и да не ми хареса новия може да падне цената на този.
Цитирай
#9

(2020-07-07, 08:09:44)j95monster написа:  Благодаря за съветите.Ако мога ще изчакам и да не ми хареса новия може да падне цената на този.

Поне от това, което е излязло като инфо до момента за Tab S7 не е нищо особено, големите промени ще са основно вариантът с по-голям дисплей и 120 херца опреснение, за да може докато рисуваш всичко да се случва пред очите ти без закъснение. Това при хардуера.

А относно софтуера, аз лично съм много доволен от Tab S6, вече почти година го ползвам, но определено липсват и софтуерните фийчъри, които iPad OS предлага примерно за мултитаскинг, работа с текст и много др., дори в DeX има много неща, които се нуждаят от подобрения и т.н.
Цитирай
#10

По скоро ще взема този че съм го обещал за подарък на една начинаеща художничка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)