Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord - Лични впечатления и коментари

OnePlus Nord ще получава актуализации до 2023 г.
[Изображение: 43e4ace4d989.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари

Чудесна новина но нещо бавят ъпдейтите за 7 серия и Nord , ама по добре без бъгове да ги пуснат.
Цитирай

Здравейте , 

От днес вече използвам телефончето и още го разучавам. 

Искам да ви попитам има ли  индикация за пропуснати повиквания и съобщения вайбър, месинджър и тн при заключен (черен екран)

Инсталирах приложение , което върши подобна работа и около предните камери свети , което за мен означава че и фабрично трябва да го има. 


Поздрави
Цитирай

AOD няма ли го в този модел? Провери за опцията в настройките на телефона.

 
Цитирай

(2020-12-10, 23:49:09)NoMaD написа:  AOD няма ли го в този модел? Провери за опцията в настройките на телефона.

не мога да намеря и затова попитах дали има и ако не да ми препоръчате приложение , което работи
Цитирай

Display, ambient display и включи първите две функции, после си избери стил на часовника.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • topcho
Цитирай

(2020-12-11, 00:51:16)hazART написа:  Display, ambient display и включи първите две функции, после си стил на часовника.

да включени са , но тук визирам не нотификации на дисплей , а лампичка която да примигва при нотификация , примерно приложението , което съм изтеглил осветява като елипса предната камера 

https://play.google.com/store/apps/detai...onlightled

и си мисля , че трябва да я има тая функция и по default
Цитирай

Това само с приложение може да стане, в телефона го няма като функция.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • topcho
Цитирай

(2020-12-11, 10:00:07)hazART написа:  Това само с приложение може да стане, в телефона го няма като функция.

Благодаря Smile
Цитирай

То при всички или поне при повечето е така, Samsung също го нямат, а като се замислиш е полезна функция, която не консумира батерия като AOD.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-12-11, 00:23:20)topcho написа:  не мога да намеря и затова попитах дали има и ако не да ми препоръчате приложение , което работи
Тествай NoLED, може и да ти свърши работа тогава.

 
Цитирай

(2020-12-11, 10:05:10)hazART написа:  То при всички или поне при повечето е така, Samsung също го нямат, а като се замислиш е полезна функция, която не консумира батерия като AOD.
Да така е Smile  

Колко време ви изкарват батериите при нормално ръчкане  , и има ли смисък да съм на 90hz дисплей ако не гледам клипове

(2020-12-11, 10:16:54)NoMaD написа:  Тествай NoLED, може и да ти свърши работа тогава.

Благодаря
Цитирай

Попринцип е по-бърз телефона, по плавно скролване има и ако не ти консумира много батерия, си го дръж така, да се възползваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • topcho
Цитирай

2 дена и 7 часа екран прави но ако ползвам много messenger пада рязко на 90hrz
Цитирай

Колеги, Норда има ли вградена антивирусна програма? Мисля, че в началото нещо мернах но сега не го намирам, може и да се бъркам. Ако няма, използвате ли и какви? На стария ми Хуауей имаше вградена.
Цитирай

Не ти трябва подобно приложение на телефона, излишно е и само пречи на нормална работа на устройството ти като цяло.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Abstract
Цитирай

(2020-12-19, 20:38:49)NoMaD написа:  Не ти трябва подобно приложение на телефона, излишно е и само пречи на нормална работа на устройството ти като цяло.

Благодаря, така и предполагах но ми бе интересно с оглед на предишното ми устройство Smile
Цитирай

https://forums.oneplus.com/threads/a-not...s.1351579/ честито до месец имаме стабилна версия на Андроид 11 ,не че на някой му пука но все пак да се знае
[-] 2 потребители изказват благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • Abstract, bummer2000
Цитирай

(2021-01-02, 21:17:46)CursedSoN написа:  https://forums.oneplus.com/threads/a-not...s.1351579/ честито до месец имаме стабилна версия на Андроид 11 ,не че на някой му пука но все пак  да се знае

Супер  Smile
Цитирай

Радвам се че има колеги ,който ги интересува софтуерните актуализации .
Цитирай

Стартира отворената бета на OxygenOS 11 за OnePlus Nord.

https://mobilebulgaria.com/news/startira...eplus-nord

 
Цитирай

Здравейте,получих тази актуализация да я пускам ли в действие? Има ли бъгове по нея?
[Изображение: 7AilT.jpg]
Цитирай

Здравей plami89,

Аз го получих вчера и направих Update. Не съм забелязал да създава някакви проблеми. Обновяването включва:

- Updated Android Security Patch to 12.2020
- Updated GMS package to 09.2020
- General bug fixes and improved stability

Поздрави,
Iantchin
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iantchin за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Днес инсталирах Бетата на Oxygen 11 с Андроид 11
Доста нови неща, от които най-много ме радва истинският AllwaysOn display! Вече си работи отлично - т. е. през цялото време е включен, а не само за 5 секунди.
Има доста нови интересни неща, но го инсталирах преди малко и не съм разглеждал подробно.
Надявам се, да няма много бъгове.

Sent from Moon

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
[-] 1 потребител изказва благодарност на bummer2000 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Колега, ще се радвам да споделиш, какво ново има освен AOD ? Визуални промени има ли, мен ме дразни уиджета на времето, както и  че няма фитнес приложение (фабрично), за крачки и т.н. Камерата няма да питам за нея, тя си е трагедия каквото и да я правят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)