Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FIFA 15 Ultimate Team

Това е онлайн игра, няма моднати версии.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
Аксесоари

Как ги правите тия inform играчи? :v

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

Някой пробвал ли е играта през BlueStacks? Лаптопа ми не е слаб, но играта сече, незнайно защо.
Цитирай

Има ли някво апк на фифа 16?
Цитирай

За Android още го няма официално.
Цитирай

имам мн странен бъг...пускам си фифата и ми казва,че имало ъпдейт и цъкам ок да се инсталне и като съм в маркета няма нова версия...така ми е и на таблита с уин рт и на айпода....някой да има някаква идея?трих играта на всяко едно устройство и всеки път се появява това нещо с ъпдейта...
Цитирай

Същия проблем цял ден...
Цитирай

И при мен.  Kapitulation
Цитирай

И при мен е по същия начин.
Цитирай

Днес трябва да пуснат Фифа16 в маркета.
Повечето известни сайтове пишат, че графиката набодобява на Фифа от playstation 3 и xbox 360.
Ако се натъкнете днес на играта в маркета пишете да я дръпнем(:
Цитирай

Много народ я чакаме, дано я пуснат, че някъде чух че датата 22ри е само за Америка, а за останалия свят и операционните системи щяло да е 24ти, да видим
очаквам я с нетърпение и заради възможността да се играе и с жени

пп това е от официалният сайт

EA SPORTS FIFA will be available from September 22 as a free download on the on the App StoreSM and Google Play.

В апстора вече я има, при нас май ще е на 24ти
Цитирай

Тегля я в момента от руснаците в 4PDA.
По-късно ще пиша впечатления. Иначе играта я има в маркета, но ми изписва, че е несъвместима и с 2те ми устройства.
Ето линк към Google Play - > https://play.google.com/store/apps/detai....fifaworld

Пробвайте и кажете(:

P. S: Ето и едно свежо клипче с gameplay(: - > https://youtu.be/HK-iwGkmLw8
Цитирай

На мен ми дава, че е съвместима.

[Изображение: 85a29fc60cdae5d7.png]

D_coffee
Цитирай

То затова не ми я намира през гугъл плея на телефона, ама пак са са наакали тотално


EA has already made it clear that FIFA 16 Ultimate Team on Android will only run ‘better’ on select devices. The official FIFA 16 Android compatibility list is as follows:

“Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, HTC M8, Asus Nexus 7 2nd Gen, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, Sony Ericsson Xperia Z2 Tablet, Sony Ericsson Xperia Z3, Samsung Galaxy S4, HTC Nexus 4, LG G2.”

и на Г2ката ми не е съвместима между другото, а иначе модела го има в листа за кои устройства ще бачка най добре Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Какво е това животно HTC Nexus 4? Big Grin

Иначе моя телефон го няма в този списък, но е съвместима.

D_coffee
Цитирай

Тея листи с моделите въобще не им обръщайте внимание.
Ако не е против правилата на форума ще постна линк към 4pda да теглите(:Ако ви се занимава де..
Цитирай

Направо давайте линкове че нито за моя С4 нито за С6 е съвместима Big Grin

Galaxy S23 256GB
Galaxy Tab A7 32GB
Galaxy Watch4 44mm
Galaxy Buds 2
Цитирай

Тази тема тук е за Fifa 15. За Fifa 16 си има отделна тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=77372.

D_coffee
Цитирай

Който има по-слаба версия на Android може да си свали новия ъпдейт на FIFA 15 - дизайнът е абсолютно същия като на FIFA 16 за PC, PS3, PS4, Xbox 360 и Xbox One.
Цитирай

Освен Юзър интерфейса друго по-специфично ново има ли? Да не я тегля напразно, че съм с бавен нет.
Цитирай

Как да оправя грешката status 460 callld 1007 не мога да си вляза в акаунта,пробвах с изчистване на данните ама не помага.
Цитирай

(2015-10-09, 15:09:37)ivan1 написа:  Как да оправя грешката status 460 callld 1007 не мога да си вляза в акаунта,пробвах с изчистване на данните ама не помага..
Цитирай

Пробвай това.


Прикачени файлове
.png hmm.png Размер: 65.66 KB  Сваляния: 36

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2015-10-16, 21:46:40)Dakata87 написа:  Пробвай това.
Не става Smile.
Цитирай

Има ли някакъв хак за монети на тая игра...вчера играта ми се бъгна и ми няма половината футболисти не ми се прави нов отбор мн трофей съм спечелил,че да почвам отначало Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)