Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скоро - Heroes III HD Edition
#26

(2015-02-02, 10:31:36)assen написа:  При мен е зле. Голям лаг при битките, а когато е в някой замък (крепост), направо е слайдшоу. Така и така, не можах да налучкам как да нападам със стрелящите единици. Рядко, много рядко успявам да атакувам със стрелец (може би заради лага), но така и така не мога да улуча комбинацията. Някой може ли да ми напише как става?

И при мен е голяма мъка атакуването със стрелец...Уж са дали картинки с обяснения,ама не помага...

ONE PLUS 3T
Цитирай
Аксесоари
#27

Стрелците са лесни, два пъти тапваш върху единицата която атакуваш. Но както сам каза, проблема може би не е в комбинацията, а в лага. Интересно защо е този лаг, след като трябва да върви напълно нормално на таблета ти, според мен пробвай обичайните варианти: изтегли играта от друго място, ако не стане върни заводските настройки,
Цитирай
#28

качете кеша някъде поже изчезна от http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=639325

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#29

http://globalapk.com/android-games/24992...-v107.html

Аз я изтеглих от тук и върви на нексус 7 2012 с 4.3.
Цитирай
#30

(2015-02-06, 15:27:24)1124 написа:  http://globalapk.com/android-games/24992...-v107.html

Аз я изтеглих от тук и върви на нексус 7 2012 
Мерси тръгна и на Galasy s III
единствено ме дразни, че не стават с писането на хакове.

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#31

(2015-02-04, 22:58:08)Stan.t. написа:  Стрелците са лесни, два пъти тапваш върху единицата която атакуваш. Но както сам каза, проблема може би не е в комбинацията, а в лага. Интересно защо е този лаг, след като трябва да върви напълно нормално на таблета ти, според мен пробвай обичайните варианти: изтегли играта от друго място, ако не стане върни заводските настройки,

Двойно потупване да, ама заради лага явно не го приема като такова. Т.е. излиза инфото на избраната единица. След много мъки, единственото което можех да направя е да я махна от таблета. За мен разработчиците са се ос*али.

Xiaomi Mi 9
Цитирай
#32

Аз я пробвах на некс 10-ка и айпада ми. На нексуса очевидно щеше да бъде по-добре заради големия екран, но за андро изобщо не е портната добре играта. Е верно че аз не я изтеглих и от google play, ама ча па толко зле да е...
На айпада също не съм си я плащал, ами си я изтеглих от AppCake но движи без проблем. Няма лаг, няма забивания - чудна е. Този порт ми харесва. Даже ми е удобно да я играя на тъчскрийн, очаквах да е значително по-зле.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#33

На Nexus 4 е добре, за момента няма лаг, няма проблеми, но наистина на тоя дисплей си е тегавково Big Grin
Цитирай
#34

някакво развитие по random mapa

note4
Цитирай
#35

Здравейте,

изтеглих от мундата HD версията. Копирах папката в android\obb копирах апк-то в друга папка на телефона и го стартирах. инсталира се всичко. от 1гб инсталация играта стана 2гб. След стартиране си зарежда нормално, но след като избера сингъл, раса, трудност карта и тн и избера begin, нищо не се случва. връща ме в основното меню. Като пробвам да пусна кампания става пак по същия начин, просто не тръгва. С LG G2 и Kitkat съм. Моля за някакви идеи как да я подкарам.
Цитирай
#36

някой знае ли как мога да кача и други карти много ще съм му благодарен

note4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)