Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не работи 3D ефекта на хоум скрийна?
#1

Естествено, знам как се активира от настройките ,но не мръдва тая пущина. Днес купих телефона , но не ми е първата Ес 6-ица и съм виждал и знам как се мести тапета като се клати телефона. Дали да му правя хард ресет докато още е девствен ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#2

А аз нито при предната версия 5.0.2, нито сега забелязвам да имам такъв 3д ефект Smile

Samsung Galaxy S2Samsung Galaxy S4 / Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
#3

Четох в XDA и се оказа масов проблем след последния ъпдейт 5.1.1.Аз направих хард ресет но няма ефект.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#4

И при мен на 5.0.2 си работеше, но после на 5.1.1 спря да работи. В други форуми съм виждал, че трябва да има опция за включване на Wallpaper настройките, но при мен такава няма. Поредната простотия на Самсунг...

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#5

при мен го има, като зададеш някакъв wallpaper и най-отдолу има motion efect вкл/изкл.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#6

То настройката си я има и е активна ,ама ефекта просто не се случва.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#7

При мен също е уж включена, но не работи. С 5.1.1 съм.

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
#8

Това е проблем на последните версии, да се надяваме да го оправят с някой следващ ъпдейт.
Цитирай
#9

При мен до снощи работеше но дойде някакъв ъпдейт (около 250 мб.) И сега го нямам ефекта

HTC Desire
Lenovo A328
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#10

някой може ли да обясни изобщо какво представлява този 3Д ефект
Цитирай
#11

@peshetyy 3Д ефекта на картинката на началният ти екран е опция която прави така, че като мърдаш телефона и самия тапет се мърда според ориентацията на телефона ти което създава илюзия, че картинката е обемна 3Д. Това важи само за картинката не за иконите те стоят неподвижни. Красиво е но хаби повечко батерия заради сензора които управлява тази функция. Можеш да я видиш включиш или изключиш като задържиш на празно място на екрана след което избери тапети начален екран и так имаш опция "Ефект движение на тапет"

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#12

Благодаря за отговора! При мен става с тези оригиналните но много малко се мърдат,от къде мога да си изтегля такива други
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)