Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

(2017-03-07, 21:12:04)joro_bul написа:  В момента съм на 90% в SamMobile на DBT, след това свалям ODIN v3.11.1
и ако не стане със хард ресет почвам с ОДИН.

Тъй като няма да сменям csc-то всички  файлове трябва да заредя или не?

Този Один е стар, свали си Один 3.12.15!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги,
до преди няколко часа бях с Nuga 7.0 на BTU преди малко сложих GBL, всичко е точно.
Само ми се появи една икона в инфо бара до иконата за активирана аларма от ляво "кръг с едно плюсче вътре". Някой знае ли какво е това>?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/6827...111918.png


Май беше в поддръжка на устройство, не е оптимизирано.

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай

(2017-03-08, 11:24:35)OGIER написа:  Днес има нова актуализация на " защитена папка " явно нещо не е било на 100% след вчерашната

SamsungGalaxyS7E

Че вчера каква актуализация е имало?
Цитирай

Пак на " Защитена папка "
Аз я свалих, и днес пак ми излезна за ъпдейт

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2017-03-08, 12:21:31)joro_bul написа:  Здравейте колеги,
до преди няколко часа бях с Nuga 7.0 на BTU преди малко сложих GBL, всичко е точно.
Само ми се появи една икона в инфо бара до иконата за активирана аларма от ляво "кръг с едно плюсче вътре". Някой знае ли какво е това>?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/6827...111918.png


Май беше в поддръжка на устройство, не е оптимизирано.

Не е това колега, оптимизирах го. На 100% . Уведомлението- "иконка с кръгче и плюсче вътре в кръгчето" си стои. Явно е нещо друго.

Samsung Galaxy Edge G935F; Samsung Galaxy S9 G960F

Цитирай

(2017-03-08, 12:30:21)OGIER написа:  Пак на " Защитена папка "
Аз я свалих, и днес пак ми излезна за ъпдейт

SamsungGalaxyS7E

Къде е тази защитена папка? Аз нямам актуализация. С гбл съм.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

В галакси апс- моите приложения- актуализация

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

И сега кое ще ползвате, личен режим или защитена папка? За какво ни са и двете?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Най- после и за скандинавието. Много по-мазно върви 7.0 отколкото 6.1. Не съм му правил изтриване.  За сега няма забиване.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

(2017-03-08, 14:09:32)felipe написа:  И сега кое ще ползвате, личен режим или защитена папка? За какво ни са и двете?
Те се дублират само относно снимките. Иначе в папката има още опции за лични файлове

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2017-03-08, 14:09:32)felipe написа:  И сега кое ще ползвате, личен режим или защитена папка? За какво ни са и двете?

Личния режим - няма икона, заключва/отключва се само с парола, можеш да заключваш само файлове, няма архивиране на данни и възтановяване на данни на файловете, които си заключил, автозаключване само при загасяне на дисплея.
Защитена папка - има икона, заключва/отключва се с пръстов отпечатък, освен файлове, можеш да заключваш и приложения, има архивиране на данни и възтановяване на данни (контакти, календар, бележки, клипове, музика... и настройки на защитена папка), регулиране на автозаключването на папката- незабавно, 5, 10, 30 мин., при рестарт...

За мен личния режим вече е напълно излишен и сигурно скоро ще го махнат!
Цитирай

Ааа, не. И личния режим се отключва с отпечатък.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

Прав си, сега видях. Това, не променя моето мнение, че защитена папка е по-рационално и с повече екстри. ;-)
Цитирай

Колеги, при флаш с odin след като файловете са заредени, до като се качва софта като ота ъпдейт ли стават нещата, или се прави нещо друго? Има ли някакъв ред при зареждането на файловете в odin? Най-вероятно въпросите ми изглеждат глупаво за това ще обясня защо ги задавам, имам някои зрителни увреждания и за това питам при качване на софта трябва ли да пипна нещо, защото ако трябва да търся някой по виждащ от менSad.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма ред при зареждане на файловете, въпроса е всички да са си по местата. Старт.
Телефона си прави всичко автоматично и сам се рестартира, когато е готов.

                                                                    
Цитирай

Благодаря колега!
Цитирай

Най-удачен за използване е My Knox, там се поддържа архивиране на снимките и видеото (https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1373744).
Цитирай

Сега го инсталирах Samsung My Knox за проба. Secure Folder има всички настройки, които има и  Samsung My Knox - и настройките на уведомления, типа на заключване, настройките на авто заключването, и архивиране и възстановяване на снимки, клипове, контакти, бележки, снимки, видеоклипове, музика, документи...
На тебе ъпдейтна ли ти се тия дни Secure Folder?
Цитирай

Колеги, стартирам файловете за опит просто дали ми се получава в odin по този ред
Csc oxa после cp, и вече дали стартирам bl или ap odin ми спира. Свалих най-новия odin 3.12. Извинете ме за досаждането но явно аз не правя нещо както трябва или има проблем с тези файлове. Пробвам се с първата бета нуга защото в момента друго нямам.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Прочети си "личното съобщение" Smile

                                                                    
Цитирай

(2017-03-08, 20:48:31)stensyto написа:  Сега го инсталирах Samsung My Knox за проба. Secure Folder има всички настройки, които има и  Samsung My Knox - и настройките на уведомления, типа на заключване, настройките на авто заключването, и архивиране и възстановяване на снимки, клипове, контакти, бележки, снимки, видеоклипове, музика, документи...
На тебе ъпдейтна ли ти се тия дни Secure Folder?

Ами не, това е ново, благодаря. Smile При мен Galaxy Apps показва за налични актуализации на случаен принцип и понякога трябва да ги търся ръчно. В My Knox обаче имаш готината опция за избор на стил – като стартираща програма (все едно друг телефон) или просто папка. Също така в Защитена папка не виждам опцията за отключване в две стъпки – ако е само с пръстов отпечатък, понякога го отворям по погрешка и може да стане фал.

Да сигнализирам, че Disconnect Pro е безплатно в момента – http://www.samsungapps.com/appquery/appD...D=SM-G935F.
Цитирай

Колеги качих 7.0 и работи добре но къде е настройката за големина на текста? Преди на 6.1 беше на Дисплей а сега?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Настройки->Дисплей->Мащабиране на екран и шрифт

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

След актуализацията и при вас ли като отворите снимка от галерията, първо е на бял бекраунд и след около 2-3 сек си става на черен. Или е само при мен от темата
Благодаря предварително

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2017-03-09, 00:26:40)Iordan2000 написа:  Да сигнализирам, че Disconnect Pro е безплатно в момента – http://www.samsungapps.com/appquery/appD...D=SM-G935F.

Благодаря за информацията Storstark  ! откога я чакам , че тези 45лв..

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)