Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 - с коренно различен дизайн през януари 2021г.

Значи на третия месец ще е 600 евро Smile
Цитирай
Аксесоари

Има си причина устройствата на Хiaomi да са по-скъпи в Европа. В Китай компанията печели от услугите и рекламите, които предлага вградени в MIUI, и не им пречи да продават хадуера на минимална печалба. Тук обаче това не е така. За мен 800€ е идеална цена за Snap 888 и качествен Quad HD 120Hz екран.
Цитирай

Абе 1000$ за Шиаоми няма да дам, при положение, че цената му се сгромолясва след някой друг месец на пазара втора ръка.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Нали продаваха на 5% печалба...

Те и на липсата на зарядно се подиграваха, също като една нагризана корейска компания.
Лично чакам да видя дали MIUI 12,5 ще става за чеп за зеле. Ако продължат с китайската опера при софтуера, ще изчакам със сегашния телефон и ROM, докато му мине времето, после ще му мисля с какво да сменям. Че то не остана модел без крив екран и без огризка в дисплея...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2021-02-05, 06:56:18)Victormihov написа:  Абе 1000$ за Шиаоми няма да дам, при положение, че цената му се сгромолясва след някой друг месец на пазара втора ръка.

Ем, Ми 10 серията с високата цена нямаше успех. Същото грози и Ми 11 серията. Отделно сд888 нещо не се представя много добре на миуи ксиомка.

Някакви параметри на Lite и Про версията налични ли са?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Има вероятност Mi 11 Pro да не получи супер-бързо зареждане с мощност повече от 100 W.
[Изображение: bdf00ecef924.jpg]

От Xiaomi сертифицираха ново зарядно с мощност само 67 W. По предварителни данни зарядното е предназначено за някакъв нов мощен смартфон, който тепърва престои да се появи на пазара и и логично това да е Mi 11 Pro.
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

(2021-02-05, 07:19:40)kayovas написа:  Нали продаваха на 5% печалба...

Те и на липсата на зарядно се подиграваха, също като една нагризана корейска компания.
Лично чакам да видя дали MIUI 12,5 ще става за чеп за зеле. Ако продължат с китайската опера при софтуера, ще изчакам със сегашния телефон и ROM, докато му мине времето, после ще му мисля с какво да сменям. Че то не остана модел без крив екран и без огризка в дисплея...

Изпратено от POCO F2 Pro

Никой не работи за 5% печалба.
Ако телефоните и софтуера им бяха на ниво, нямаше да се продават на тези цени, а цени гонещи 2000лв.

И все пак са царе на ниският/среден клас, там и цената си стой добра, защото няма накъде да пада, за роднини, баби, майки, бащи Редми нямат конкурент и са си идеален НОВ телефон, а и домашните не мрънкат, евтини са, нови са и вършат супер работа.
За конкуренция срещу флагмани Ми11 е перфектен за 700$ и не защото софтуера му е ТОП, а защото няма нищо друго читаво на пазара дори и за 1000$.

Лошото е, че за Европа идва скъп, но ние нали сме Българи, поръчваме китайски, даваме една молба за unlock, четем ръководствата на suffer (да ни е жив и здрав) и му мятаме едно Xiaomi.eu, така имаме последен модел флагман със Snapdragon 888 за 1400лв.
Big Grin

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2021-02-05, 16:13:23)Victormihov написа:  И все пак са царе на ниският/среден клас, там и цената си стой добра, защото няма накъде да пада, за роднини, баби, майки, бащи Редми нямат конкурент и са си идеален НОВ телефон,
Big Grin


Затова съм се кротнал и лежа на Poco X3 . Сичко си има Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2021-02-05, 16:13:23)Victormihov написа:  Никой не работи за 5% печалба.
Ако телефоните и софтуера им бяха на ниво, нямаше да се продават на тези цени, а цени гонещи 2000лв.

Китайкият Стив Джобс, дето почна да подписва телефоните им, и по една случайност им е CEO, си правеше гаргара с лековерните фенове с нисък умствен багаж. Човек, който малко от малко разбира от бизнес, знае как се прави P&L и какво се залага, за да излезе сметката. Та на тия басни никой не вярва, стига да чете малко от малко и да ползва главата си за нещо различно от поставка на шапка.

Колкото до софтуера им, с предните два телефона нямах проблем. Затова и взех 3ти, ама греда. Предните бяха среден клас и получиха малко ъпдейти. Поко-то е висок среден клас и направо го разцепиха от тъпотия и кафяв "изходен код" край вентилатора.

Чак успяха да брикнат А3, както чета...

Голяма индийска сапунка излезе, боливудска боза. Ще ги замоля да се упражняват само върху феновете, които вярват за 5% печалба. Те нямат нищо против, сигурен съм!





Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • divna
Цитирай

Аз явно съм някакъв мазохист. Xiaomi ме дразнят като цяло с много неща, но обожавам MIUI. Ползвах го за първи път още на Samsung Galaxy S. Никога не съм имал кой знае какви бъгове и винаги ще ми е на сърце заради възможностите за персонализация и някои от уникалните им приложения. Вярно, че почти винаги съм на EU, глобалния не го харесвам, но то е по-скоро заради ограничения от страна на ЕС които го осакатяват. Ползвах и One UI до скоро и ми се драйфаше от него. Ползвал съм и EMUI, имах Nexus и Motorola с почти сток Андроид и накрая пак се връщам на MIUI.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • milenvn, moiatprofil, ronnie72
Цитирай

Глобалната премиера на Xiaomi Mi 11 в понеделник, 8-ми февруари от 14.00 часа българско време ще можем да следим на живо тук:



Цитирай

Xiaomi Mi 11 Special Edition не се планира да бъде предлаган извън Китай. Източникът също така отбелязва, че ако версията на 8GB на RAM и 256GB флаш памет ще бъде налична във всички страни, то по-евтиният вариант с 8GB RAM и 128GB флаш памет ще се предлага само в няколко региона.
[Изображение: 5c5061320f3f.jpg]
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Хора, от кой магазин в Алиекспрес може да се поръча този телефон.
Mi11 имам предвид.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Засега само китайската версия. Провери в Xiaomi Mi Store

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

(2021-02-06, 15:42:15)Victormihov написа:  Хора, от кой магазин в Алиекспрес може да се поръча този телефон.
Mi11 имам предвид.
До вратата със Спийди, около 1150лв. с доставката.

https://tradingshenzhen.com/en/mi-11-mi-...dragon-888

https://tradingshenzhen.com/en/mi-11-mi-...dragon-888
8/256 - идва малко по-скъпо от 8/128 с около 50-60лв

https://tradingshenzhen.com/en/mi-11-mi-...dragon-888
12/256 - около 1300лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Споделете пълните характеристики на Mi 11 Pro и Pro+. Остана по-малко от ден без да знаем детайлите.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

не е сигурно, че ще бъдат представени утре
може би Mi 11 и евентуално Mi 11 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Mi 11 Pro има същия 6.81-инчов 2K дисплей като Mi 11. Той има честота на обновяване 120Hz. Спецификациите на камерата за телефона включват основна камера Samsung GN2 50MP с OIS, сензор Sony IMX586/598 48MP и друга Sony IMX586 48MP камера с 5X оптично увеличение и 120x хибридно увеличение. Камерата за автопорти е 20MP камера.Размерите на телефона са дадени като 164.3 x 74.6 x 9.0 милиметра, а теглото му е 220 грама. Тя ще има IP рейтинг, но източникът не е сигурен дали е IP53 или IP68.
Mi 11 Pro+ също ще получи същия дисплей като Mi 11 и Mi 11 Pro.Той разполага с 50MP Samsung GN2 камера, 48MP Sony IMX586/598 камера, втора Sony IMX586 камера с 10x оптично увеличение и 12MP портретна камера с 2x оптично увеличение. За разлика от братята и сестрите, които имат три задни камери, има четири. Селфи камера също е 32MP сензор и не 20MP.Телефонът ще има същия капацитет на батерията 5000mAh като Mi 11 Pro, но има поддръжка за 120W бързо зареждане с кабел и 67W бързо безжично зареждане. Mi 11 Pro+ също трябва да има поддръжка за Бързо зареждане 5.0.Телефонът ще има рейтинг IP68 и ще измерва 164.3 x 74.6 x 9.5 милиметра 230 грама. https://www.gizmochina.com/2021/02/07/ta...h-of-salt/
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus
Цитирай

773 долара по курса към момента са около 1250 лв. за Mi 11 Pro. Това естествено, не е цената за Европа и на първо време надали ще е такава и в Китай. Но ако човек поизчака няколко месеца, не бърза и рискува с поръчка от чужбина ще се сдобие с може би най-мощния хардуер на пазара в момента, един от най-добрите дисплеи и звук, както и отлична камера ( поне на хартия ) на цената на А серията на Самсунг или Iphone SE 2020

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • hippy, Victormihov
Цитирай

Хмм, ползват доста стари камери S5K2L7 и IMX586

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Това GN2 не трябва ли да е по-скоро наследник на този GN1:
[Изображение: fa4330aabef6907f17f62ebaefdf830a.jpg]

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай

А за SD888 бях чел някъде, че май ще има проблеми с прегряване или поне ако охлаждането не е направено кадърно в телефона
Цитирай

749€ е цената, с включено 55W зарядно и калъф в комплекта.
Цитирай

Няма Про, нито Лайт, но логата на мобилните ни оператори бяха там. Smile

[Изображение: 20210208-151915.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

"Устройството ще бъде налично в България от втората половина на месец март през официалните партньори на Xiaomi. Телефонът има две години гаранция, но през първата година компанията предлага един безплатен ремонт при повреда на дисплея."
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sev за това мнение:
  • dani_z25, milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)