Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Здравейте искам да попитам часовника има един звук когато се свързва с блутут може ли да се спре? Защото колегата по горе пише за звука когато се откача от блутут който спрях но този остана и дразни.
Цитирай
Аксесоари

Хм, че аз нямам никакъв звук като свържа Health приложението с часовника.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Излезе ли от обхват от опцията в хелт е спрян звука и го няма обаче върне ли се в обхват изписква.
Цитирай

(2022-01-09, 16:26:16)blade1980 написа:  Здравейте искам да попитам часовника има един звук когато се свързва с блутут може ли да се спре? Защото колегата по горе пише за звука когато се откача от блутут който спрях но този остана и дразни.

Аз мисля, че този, за който ти говориш е същия, който аз искам да махна и явно е нещо друго. Ти имаш ли активна Е-сим? Може би е сигнал, че превключва връзката. Когато си далеч от телефона, се активира е-СИМ, а като се върнеш я спира.

Poco F3
Цитирай

Не нямам есим.
Цитирай

Нещо хич не ми харесва обновяването на времето в циферблатите,какви ги вършат хуавей не знам.Трябва да има възможност ръчно да можеш да даваш интервал за обновяване и не да ми заспива и да не обновява.Имам чувството че в ултраикономичен режим по адекватно се обновява времето.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Здравейте!Закупих си наскоро часовник Garmin fenix 6x pro,но се чудя дали да не го заменя с gt3 pro понеже много ми харесва като опция функцията да можеш да говориш през часовника (каквато Гармин не предлага).Със Samsung S20+ съм,добре ли ще се адаптира Gt3 ката с телефона ми и заслужава ли си да направя тази размяна? Благодаря
Цитирай

Темата не е за гт3.
Това е съвсем друг часовник.

Помисли и за venu2+ ,че гармин ос-а е на светлинни години пред хармони ос-а в гт3
Цитирай

В HUAWEI портфейл вече могат да се въвеждат карти за лоялност.
Аз въведох една на Била.
Разплащане все още май не е възможно,но все пак направиха една крачка в положителна посока.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • androidg2, avirex
Цитирай

   
Здравейте, пиша тук защото темата има повече гледания.
Търся уочфвйса от снимката, ако някой знае кой е ще се радвам да каже.
Цитирай

Здравей, мисля, че е този, ако не се лъжа е дело на колега от форума [Изображение: 205e3bfe21f060b3a9dfe24f0705d914.jpg]

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Много блягодаря, точно този е. Storstark
Страхотен фейс, заслужава да е платен.
Цитирай

Последно време бях с друг часовник, но вчера ми дойде музата да понася пак Huawei-чето Smile Дойдоха 2 актуализации. Обаче сега не мога по никакъв начин да накарам часовника да ми измери телесната температура. Изобщо не реагира като натисна "Измерване". Някакви идеи? Фабрични ли трябва да връщам?

(2022-01-23, 18:43:50)felipe написа:  В HUAWEI портфейл вече могат да се въвеждат карти за лоялност.
Аз въведох една на Била.

Как успя да я въведеш?
Цитирай

(2022-01-25, 11:48:39)any9 написа:  Последно време бях с друг часовник, но вчера ми дойде музата да понася пак Huawei-чето Smile Дойдоха 2 актуализации. Обаче сега не мога по никакъв начин да накарам часовника да ми измери телесната температура. Изобщо не реагира като натисна "Измерване". Някакви идеи? Фабрични ли трябва да връщам?


Как успя да я въведеш?
Първо настройка (разрешаване) през Здраве.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Мисля, че всичко съм разрешили. Ровя из здраве, но не намирам някъде да мИ иска разрешение [Изображение: be5aeb5a88f250e454eb35842a1617ac.jpg]

P.S
Значи, в "Здраве" на телефона са отразени и температурата и стреса, но на самия часовник резултатите не се виждат, също така от часовника не мога нито да си измера стреса, нито температурата. Единствено от часовника мога пулса да си измера и там мога да видя резултатите... Преди не беше така, виждах си всичко и можех от часовника да си измера всичко, много странно.... Също така менюто на активността на часовника е празно, а на уочфейса ми показва, че съм направила 10000 крачки (и в Здраве ги пише)... Нещо от ъпдейтите ли да се е случило? Не ми се връщат фабрични, че май пак трябваше след това да вкарвам е-сим... а нямам идея къде е Ама май,май... ще трябва да се връщат... Идеи какво да направя, за да се появят пак в часовника тези неща?
[Изображение: 0cd0a60c9db8f8067e3a079b32d7d28e.jpg][Изображение: a1a2e7c501c10b94fbfda8c622f42946.jpg][Изображение: c741023994eb255dd3013f674a550eff.jpg]
[Изображение: 7d7e4fb258192f0206db0aca118a4e7b.jpg]
Цитирай

Можеш да върнеш фабрични без да засягаш настройките на есим.Аз така съм връщал фабрични и настройките на есим си стоят.
Картата за лоялност на Била въведох през камерата на телефона,сканира се кода на физическата карта.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • androidg2, any9
Цитирай

Дам, върнах фабричните и всичко се оправи и е-сим си останаSmile Даже видях как да си вкарам картите за лоялност Smile Преди това само ми казваше, че "Порфейл" не е наличен в моята страна и нищо не ми позволяваше да сканирам. Абе искало си е фабрични и това си е. Благодаря на включилите се Smile
Цитирай

Днес телефона ми се актуализира да emui 12 и след това часовника не може да се свърже нулирах рестартирах не иска и не иска на какво може да се дължи това

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Много съм разочарована от ъпдейтите. Едно от най-хубавите неща на този часовник беше батерията. Преди спокойно си изкарвах 4 дни, даже отиваше към 5-тия. Сега направо не мога да повярвам какво се случва, едвам правя 2 дни... От 4 дни на 2... Това се казва ъпдейт.
Също така не мога да си обясня защо все още не са оправили проблема с блутута. В колата няма никакъв шанс да проведа разговор през мултимедията, защото часовника спира връзката. Същото се получава, когато свържа слушалки към телефона. Не знам как са тези неща с Huawei телефон, тъй като аз го ползвам със Самсунг. По този начин абсолютно се губят предимствата на часовника Sad
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • androidg2, zzjo
Цитирай

(2022-02-01, 19:54:13)any9 написа:  Много съм разочарована от ъпдейтите. Едно от най-хубавите неща на този часовник беше батерията. Преди спокойно си изкарвах 4 дни, даже отиваше към 5-тия. Сега направо не мога да повярвам какво се случва, едвам правя 2 дни... От 4 дни на 2... Това се казва ъпдейт.
Също така не мога да си обясня защо все още не са оправили проблема с блутута. В колата няма никакъв шанс да проведа разговор през мултимедията, защото часовника спира връзката. Същото се получава, когато свържа слушалки към телефона. Не знам как са тези неща с Huawei телефон, тъй като аз го ползвам със Самсунг. По този начин абсолютно се губят предимствата на часовника Sad

В колата нямам проблем, от което отговоря от това говоря. Часовника не спира нищо.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай

Чрез еСим получават ли се известия от приложения и може ли да се отговаря на чат клиенти? Понеже при мен само обаждания дава, а не помня преди дали не получавах и известия.

Poco F3
Цитирай

Ами то зависи за какво си плащаш, ако е един лв/месец, имаш само гласови повиквания, ако е 3 лв/месец тогав вече имаш и глас и интернет на часовника през есим.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2022-02-04, 13:52:20)felipe написа:  Ами то зависи за какво си плащаш, ако е един лв/месец, имаш само гласови повиквания, ако е 3 лв/месец тогав вече имаш и глас и интернет на часовника през есим.

5лв е на Теленор. Мултисим е там.
Не иска да изпраща дори и когато е до телефона. Уж се праща, но другия не получава нищо.

Poco F3
Цитирай

Някой има ли идея как да задам в Health приложението, седмицата да почва от понеделник, а не от неделя?

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Някакъв съвет за батерията? Тези 2 дни направо ме побъркват. И при вас ли е така или нещо само при мен е станало? Уж връщах фабричните след ъпдейтите...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)