Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

10.3.4 най-вероятно е ъпдейт на европейският 10.3.3 . 10.3.5 е последният глобален стабилен ром. Тоест 10.3.4 няма да може да се ъпдейтне към 10.3.5 .
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • dian_vt
Аксесоари

Мерси за инфото за сайта  но както е писал milenorcev не иска да я ъпдейтне после като я изтеглих от сайта

Някой има ли проблем със звука при разговор ? Изключително слабо се чува, въпреки, че е усилено на макс..

Опитай с почистване на решетката на микрофона.

 

За глобалната версия има ъпдейт 10.3.6

За съжаление досадните проблеми не са фикснати - това със сензора и известията. На този етап не си заслужава да се купи телефона, ако някой се чуди. Аз се чудя на кого да го пробутам...

Едит: както и микрофония по време на разговор по Вайбър и Google Duo на високоговорител

Аз нямам посочените проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • milenvn

(2019-06-21, 18:01:03)delikanli написа:  За съжаление досадните проблеми не са фикснати - това със сензора и известията. На този етап не си заслужава да се купи телефона, ако някой се чуди. Аз се чудя на кого да го пробутам...
Ами дръж го нормално на ухото и няма да имал проблеми.Иначе за тези пари телефона е повече от перфектен .

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nestta за това мнение:
  • milenvn

Няма как да нямаш поне проблема с известията.

Това не е проблем. Просто няма място и се редуват часовник и известия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn

(2019-06-21, 18:40:57)delikanli написа:  Няма как да нямаш поне проблема с известията.
Аз нямам проблем със известията

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nestta за това мнение:
  • milenvn

Няма проблеми с известията, даже и леда работи!

(2019-06-21, 18:40:57)delikanli написа:  Няма как да нямаш поне проблема с известията.

Приложенията от които искаш да получаваш известия в настройки батерия им задаваш без ограничения, след това в таск мениджъра като задържиш върху конкретното приложение се появява катинарче и го заключваш, след което даденото приложение ще работи на заден план и ще получаваш известия.

За друго става въпрос. Иконите горе изчезват и се появяват

Toва с криенето на известията е доста отдавна. От Ми 8, Ноте 7 и през Ми 9. На нито един не работеше коректно. Бяха китайски и глобални ромове до глобални версии. Може би на ЕУ да работи правилно.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











На еу Работи правилно

Т.е. На EU не изчезват?

Така ми каза ползвател на ноут 7 с еу ром:


Aз:
Как се оправи с нотификациите в глобалния?

Той:
Флашнах ЕУ

Aз:
А преди това?

Той:
Свикнах им..

Купих досега 3 броя RN7. И трите 6/128. И трите се ъпдейтнаха до 10.3.4. По-горе пише, че това е европейски ром. До този момент никакви проблеми с нотификации, звук и каквото друго се сетите. На единия гугъл камерата (един и същи файл качен и на двата) работи по свое усмотрение, на другия изведнъж спря да забива и работи идеално. На третия не съм сложил.
И трите купувани от Мост.
А, сетих се нещо - в меню Начален екран и последни -> Схема на начален екран вече има 4х6 и 5х6. Пробвах 5х6, обаче много наблъскано ми се видя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dedo pop за това мнение:
  • milenvn

(2019-06-24, 19:20:03)dedo pop написа:  В меню Начален екран и последни -> Схема на начален екран вече има 4х6 и 5х6. Пробвах 5х6, обаче много наблъскано ми се видя.

Сега тествах и наистина има 5x6. Ако се чудите какво е това- вече имате по 5 икони на приложения на всеки ред, вместо както досега максимум 4. Функция, която отдавна присъства в китайският ром, най-после дойде и в глобалният. Особено ценна за хора като мен, с над 100 инсталирани приложения  Tooth


Привет, колеги.

Има ли някой, който е с версия 10.3.2.0 (европейската) и все още не му излиза ъпдейта до 10.3.4.0? Четох, че го пускали на вълни и за това ми е интересно дали някой друг е бил пропуснат.

официално има качена 10.3.6.0 на страницата за сваляне (глобал стейбъл)
ЕЕА пък е 10.3.3.0

http://en.miui.com/download-360.html#582

Хмм значи за PFGEUXM е 10.3.3.0 а не 10.3.4.0, както пишеше в една тема в xda. Мерси много, първо ще пробвам директно през ъпдейтъра и ако не стане ще изтегля файла.

(2019-06-25, 09:17:07)Ryxes написа:  Привет, колеги.

Има ли някой, който е с версия 10.3.2.0 (европейската) и все още не му излиза ъпдейта до 10.3.4.0? Четох, че го пускали на вълни и за това ми е интересно дали някой друг е бил пропуснат.
Аз съм все още със старата версия...

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 

Аз от една седмица съм с 10.3.4.0 PFGEUXM. Ъпдейта беше малък.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)