Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт до Андроид 4.2.2
#26

Baseband или на БГ модем не се променя още от първият 4.2.2. за Германия е този както в 4.1.2..
Някой да знае къде се променяше в самият архив на рома sales code, че бях на BGL а сега е на XEF.
Не че ме притеснява, но ако искам да си ползвам гаранцията дали ще гледат това.

One+ 3Т
Цитирай
Аксесоари
#27

I9105PXXUBMI3_I9105POXXBMJ1_BGL- това е архива от саммобилето а защо след инсталация BGL не се вижда никъде незнам

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#28

[Изображение: zaaz.png]

[Изображение: msph.png]

на първия скрииншот на заключен телефон лентата отгоре е прозрачна, а на другия си стои тъмна както преди,
при вас така ли е?

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#29

Това зависи от ланчера, с nova е прозрачен както и със стоковият.

One+ 3Т
Цитирай
#30

При мен и в двата случая е прозрачна. Ама я да ви питам нещо друго - проблем с GPS-а имате ли? Под проблем (което установих, че се проявяв при мен) имам предвид следното - включвам gps (без значение с какво ще го ползвам - BGMaps, IGO, Google Maps), ползвам каквото ползвам, излизам от приложението, а от лентата изключвам gps-а, обаче независимо от това той си остава включен (по статистиката на батерията може да се види това). Единственото, което го оправя е рестарт на телефона.
Цитирай
#31

imthedevil написа:При мен и в двата случая е прозрачна. Ама я да ви питам нещо друго - проблем с GPS-а имате ли? Под проблем (което установих, че се проявяв при мен) имам предвид следното - включвам gps (без значение с какво ще го ползвам - BGMaps, IGO, Google Maps), ползвам каквото ползвам, излизам от приложението, а от лентата изключвам gps-а, обаче независимо от това той си остава включен (по статистиката на батерията може да се види това). Единственото, което го оправя е рестарт на телефона.

Виж си услугите за местоположение дали са изключени щото иначе чичко гугъл те следи

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#32

Изключени са, аз едно от първите неща които правя, като се сдобия с нов телефон е да ги изключа.
Цитирай
#33

vladi_i написа:Това зависи от ланчера, с nova е прозрачен както и със стоковият.

точно от ланчера беше, от nova, при стоковия си е ок

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#34

Има ли някъде информация кога ще има за глобулци?


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#35

Аз с Нова нямам прoблем.
Smile Това не ми е началният екран само за проба е сложен, както се вижда е прозрачен таск бара.
Отдолу е на черен фон има разлика в часа, малко със закъснение се сетих за темата.

One+ 3Т
Цитирай
#36

Коя версия на NOVA си?

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#37

Nova prime 2.1.1.

One+ 3Т
Цитирай
#38

Здравейте и от мен аз съм на Виваком и съм с BASEBAND I9105pXXAMC1 и все още не съм получил Update-a искам да попитам има ли някаква разлика това с какъв BASEBAND си или просто от Виваком бавят нещо Update-a ? Smile

П.С: Не ги разбирам все още тия неща с Update и т.н. Smile
Цитирай
#39

Привет!
Да питам и аз, че съм от скоро с андро телефонче - при ъпдейта рута губи ли се?

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#40

някои на globul получили го вече
Цитирай
#41

jorji написа:Привет!
Да питам и аз, че съм от скоро с андро телефонче - при ъпдейта рута губи ли се?

Ако го правиш с Odin - да, но иначе през Kies или OTA няма да го получиш, защото се водиш статус custom и не можеш да получаваш официални ъпдейти, докато не го върнеш на stock ROM без да root-ваш и т.н.

toni10322 написа:някои на globul получили го вече

Можеш да следиш GBL (CSC-то на Globul): http://live.samsung-updates.com/index.ph...=GT-I9105P

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#42

Добър вечер, на виваком съм BASEBAND I9105pXXAMC1 за моя няма ли ъпдейт че малко ми е мътно :unknw:

LG Optimus Chic e720 CyanogenMod 9 4.0
Samsung Galaxy S2+ stock 4.1.2
Цитирай
#43

Bone написа:Добър вечер, на виваком съм BASEBAND I9105pXXAMC1 за моя няма ли ъпдейт че малко ми е мътно :unknw:
Baseband НЯМА значение, защото това НЕ е iPhone!
От значение е само CSC-то на кой оператор е и дали има ъпдейт за него. За Vivacom CSC-то е VVT - виж в предния ми пост има линк и от там си следиш за VVT дали има/няма ъпдейт.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#44

Какви са промените в 4.2.2 и заслужава ли си да ъпдейтвам Christmas

Samsung Galaxy S II Plus Андроид 4.1.2 ->>> Samsung A5 2015 Android 5.0.2->>> Самсунг А5 2017 Андроид 6.0.1
Цитирай
#45

Здеавейте!
Този новия ъпдейт за българия, може ли да се root-ва по стария начин?

Xiaomi redMi Note 3 PRO 3/64GB
Цитирай
#46

Извинявам се, но това CSC къде точно да го видя в посочения линк?

Samsung Galaxy S IV BE  GT-I9515, Android 5.0.1
Prestigio PMP 5780D DUO, Android 4.1.1
Цитирай
#47

blastedcow написа:Извинявам се, но това CSC къде точно да го видя в посочения линк?

Свързваш телефона с Kies на PC и гледаш в скобите:

[Изображение: b7d0f3d51ef9eb932cdae9f90dcc8f7b_440x124.jpg]

MTL => M-Tel
GBL => Globul
VVT => Vivacom
BGL => България "чиста" версия, която не е към никой оператор

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#48

Здравейте , от скоро съм с такъв апарат... По принцип изчаквах за С3 но този в момента е изгоден - взех го кеш за 260 лв и преподписване на договор с Г.....л . С3 е хубав но 600 лв онлайн... са си много пари... Това ми е първия андроид телефон , доволен съм в сравнение с предишния - нокия 500... понастроих това-онова... но като цяло ми е пълна мъгла... много ми се иска да му направя бечмарк тест ... но не зная как... моля помагайте... приемам и полезни съвети ... БЛАГОДАРЯ...

Samsung Galaxy S2 Plus , Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung Galaxy J5(6)
Цитирай
#49

Инсталираш ANTUTU и стартираш програмата!!

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#50

georgiognev написа:Здравейте , от скоро съм с такъв апарат... По принцип изчаквах за С3 но този в момента е изгоден - взех го кеш за 260 лв и преподписване на договор с Г.....л . С3 е хубав но 600 лв онлайн... са си много пари... Това ми е първия андроид телефон , доволен съм в сравнение с предишния - нокия 500... понастроих това-онова... но като цяло ми е пълна мъгла... много ми се иска да му направя бечмарк тест ... но не зная как... моля помагайте... приемам и полезни съвети ... БЛАГОДАРЯ...
AnTuTu Benchmark от маркета
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)