Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

Колеги, ще ви помоля тази офтопик дискусия да спре дотук. Има хиляди оплаквания в нета от всички за гаранционното обслужване, включително техно веригите и мобилните оператори. Затова и много хора си поръчват директно от Китай, тъй като така или иначе не може да се разчита на европейско обслужване във България.

Моля следващите постове да бъдат по темата:  покупка, магазини и цени на Redmi K 20/ K 20 Pro/ Mi 9T. Благодаря!


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • jiktak, rdk, ronnie72
Цитирай
Аксесоари

Баси моето бъдещо телефонче си живее по-добре от мен...в момента тракинга ми дава, че е в Дубай.  Lol
Интересни маршути...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

В теленор с план тотал 49 е 350лв за 128гб версия. Доста скъпо продават китайците за без гаранция.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2019-08-05, 12:06:56)airbus написа:  В теленор с план тотал 49 е 350лв за 128гб версия. Доста скъпо продават китайците за без гаранция.
50 лв за 2 години  Bu Bu Bu


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
[-] 3 потребители изказват благодарност на steve_07 за това мнение:
  • disrespectful, milenvn, Wild bear
Цитирай

Не е лоша цената на теленор, но аз никога не бих минал на план за 50 леа....Ако мога да си позволя тая месечна такса за телефон, сигурно бих могъл да си купя доста по-добър от този.  Big Grin Big Grin
В момента плащам 18 и имам неограничени към всички и 6ГБ, които са ми повече от достатъчни.....та дори да имаше как бих искал и по-нисък план, но няма накъде...
Така че лично мен не ме блазни тази цена и не е правилно да се сравнява цена на устройство с абонаментен план и такава без. Цената на китайчетата си е много добра, а и тепърва ще пада още. Вече избора е много по-голям. От кварталното гаражче с шано гаранция, през моб. оператор, техно вериги до китайски сайтове без гаранция. Всеки си решава и сравнява плюсовете и минусите. Това е строго индивидуално за всеки човек.  Нещо което някои определят като лоша оферта за други се оказва добра и обратното. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
[-] 1 потребител изказва благодарност на disrespectful за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

6 ГБ след 1 година няма да ти стигат за нищо. И на мен ми стигаха 6 гб допреди година-две, но вече при същото потребление 10 гб си заминават от воле.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-08-05, 15:14:54)gurcayy написа:  6 ГБ след 1 година няма да ти стигат за нищо. И на мен ми стигаха 6 гб допреди година-две, но вече при същото потребление 10 гб си заминават от воле.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Така си е, военните обаче са на най-далавера с неограничен интернет и разговори към всички!

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Telenor обяви, че започва продажбите на Xiaomi Mi 9T в своите търговски обекти и онлайн. Операторът предлага Xiaomi Mi 9T в черно и синьо на цена от 359.99 лв. в брой или 17.99 лв. на месец покупка на лизинг с двугодишен договор за план Тотал+ 49.99. Цената без абонаментен план е 850 лв. За повече инфо : тук

 
Цитирай

(2019-08-05, 15:25:14)jiktak написа:  Така си е, военните обаче са на най-далавера с неограничен интернет и разговори към всички!

Изпратено от Nokia 3310
Аз съм на този план за 10.40 Smile


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
Цитирай

При румънците Mi 9T в момента е 650 лева (6/64 GB).

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Браво на хората, това е реалната европейска цена. Така се прави бизнес: https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-9...D75F35BBM/


Цитирай

Толкова излезе и моят К20 Pro от Алиекспрес - 650 лв. с доставката.
 
Моят съвет е по-скоро да си вземете К20 Pro пред Mi 9T, заради голямата разлика в производителността (около 60%). В близките години това би могло да се усети ако възнамерявате да го ползвате за по-дълго време.

Минусите на К20 Pro са, че ще дойде с китайски ром и ще трябва сами да си го отключите и флашнете с xiaomi.eu или друг ром, но това за един ентусиаст не би трябвало да е проблем.

Каквото и да решите и двата телефона са супер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на BStoyanoff за това мнение:
  • milstan
Цитирай

(2019-08-06, 14:04:21)BStoyanoff написа:  Толкова излезе и моят К20 Pro от Алиекспрес - 650 лв. с доставката.
 
Моят съвет е по-скоро да си вземете К20 Pro пред Mi 9T, заради голямата разлика в производителността (около 60%). В близките години това би могло да се усети ако възнамерявате да го ползвате за по-дълго време.

Минусите на К20 Pro са, че ще дойде с китайски ром и ще трябва сами да си го отключите и флашнете с xiaomi.eu или друг ром, но това за един ентусиаст не би трябвало да е проблем.

Каквото и да решите и двата телефона са супер!
Става въпрос за 6/64 с китайски ром, не глобал, нали? С 8 рам няма ли да е по-бърз?

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Определено с 8Гб е по-бърз, а и цената му падна доста. 374 долара е в Goldway, към 700 лева с DHL-а.

Вечния бетатестер!
Цитирай

(2019-08-06, 14:43:02)jiktak написа:  Става въпрос за 6/64 с китайски ром, не глобал, нали? С 8 рам няма ли да е по-бърз?

Изпратено от Nokia 3310
Моят е 6/128 ГБ с китайски ром. Излезе 377 $ с доставката (около 650 лв.)
Цитирай

(2019-07-22, 21:58:41)AdashNaMilen написа:  Здравейте колеги!

При тази обява, с доставка чрез DHL, сигурно ли е че няма от митницата да ми направят проблем?
https://www.aliexpress.com/item/33025568455.html
Наличен е DHL банерът, и пише "Yes, we guarantee customs duty & VAT is free for EU by DHL. It's safe and fast", но за първи път правя подобна поръчка и ме е страх да не объркам нещо.

Поздрави!

Телефона пристигна безпроблемно чрез DHL, и е супер!
Благодаря на всички за помощта. Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на AdashNaMilen за това мнение:
  • kstavrev, redsys
Цитирай

(2019-08-07, 07:15:44)AdashNaMilen написа:  Телефона пристигна безпроблемно чрез DHL, и е супер!
Благодаря на всички за помощта. Big Grin
Днес и аз поръчах един, да видим кога ще дойде. Чаках honor 20 pro в България, но скоро може да не дойде, а и няма 4к 60фпс видео запис.

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай

В Европа започват предварителните поръчки за Mi 9t Pro. За сега в Холандия, но ще има и други пазари, 6/64 е с цена 430 евро, а срещу още 50 отгоре ще получите 6/128...
Цитирай

Значи от солитрон да очакваме 128гб за над 1100 лв. Дано поне смъкне цената на ми 9т.
Цитирай

Промоция в Технополис XIAOMI MI 9T 6- 64 GB -659лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Karalada за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Беше ясно, че ще смъкнат цената до официалната за Европа от 660 лв. Останаха им само нарушеният имидж и отблъснатите клиенти...


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72, suffer
Цитирай

Какви отблъснати клиенти? Това си е пазар, ако искат ще го предлагат и за 1500лв. Че няма да имат нито една продажба е ясно.
Бирата като е с препоръчителна цена 1,29, а на плажа ги я продават за 3-4, тогава никой не мрънка, дай да наказваме бара, че не продава на препоръчителната цена.
Цитирай

Така е, но телефона не го купуваш на плажа или кръчмата.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 2 потребители изказват благодарност на ss_23 за това мнение:
  • milenvn, tivanov96
Цитирай

Колеги, телефона ми дойде в петък, но не бях вкъщи та сега го разопаковах. Въпреки, че не видях проблеми в опаковката си снимах видео докато го ънбоксвам за всеки случай. В момента го разцъквам, работи си всичко, проблеми с дисплея не виждам. Въпреки това искам да ви питам за какво друго да проверя преди да потвърдя на  китаеца, че всичко е ОК с поръчката? Знам че преди пишехте някакви системни кодове за тест. Искам просто да съм спокоен, че съм го получил в изряден вид и да си потвърдя поръчката.

п.с. Залепих протектора от китеца, лови ми пръста без проблеми. Но според мен не е качествен. Получи ми се ужасен "хало" ефект от всички страни. Имам все едно тънка рамка около дисплея с въздух и в никой край не иска да излезе. Много е грозно макар и тънка. Гледам в нета хиляда клипа в които хората си мажат телефони с разно олио или зехтин и се оправя, но някак си не ми вдъхва доверие това....
Препоръчайте ми качествен такъв, който няма да стане така. Дотогава ще карам май така Sad

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Ако емаг не надуят изкуствено цената, с ваучер черен Ми 9т 64 гб ще е 579.64 лв утре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)