Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FIFA World Cup Russia 2018 - Световното по футбол 2018
#51

Вие правите прогнози, пък аз споделям желания  Tongue При мен е повече емоция, отколкото логика и статистика Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#52

Спокоен съм за Русия  Smile

Бялата мечка Аврора и нейното предсказание за руска победа

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#53

Както и българската котка Владимир Big Grin
Цитирай
#54

Мечо много красив  Big Grin Да не са напълнили динята с риба  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#55

Аз залагам за шампион Франция или Бразилия.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#56

След отпадането на Япония от надпреварата, оракул вече не им трябва  Big Grin

В Япония сготвиха и изядоха октопода-оракул

[Изображение: Screenshot_1.png]

Който иска и му стиска, може да се пробва  Big Grin

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#57

Заслужено продължават французите, браво! Спечелиха симпатиите ми Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#58

Тавариш Путин не позна точния резултат, но хвана знака  Smile
Да видим Бразилия ще защити ли честа на Южна Америка или Световното първенство ще се превърне в Европейско  Big Grin

NEVER AGAIN – КРАТЪК ПЪТЕПИС ЗА КАЛИНИНГРАД (I ЧАСТ) 

Внимание – препоръчителен русофилски контрол! Не четете следващите редове, ако сте закърмени с любов към “бай Тошово време”, Путин и лосионите за вана!

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#59

(2018-07-06, 18:03:26)yanku написа:  Да видим Бразилия ще защити ли честа на Южна Америка или Световното първенство ще се превърне в Европейско  Big Grin

За сега се справяш, като Оракул  Big Grin Само трябва да те пазим да не те сготвят някъде  Wink

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#60

Е, голяма борба беше. Но евалла на белгийското вратарче, пък и на защитатата им Smile 
По-важният мач за деня завърши както трябва  Tongue

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#61

Много добре се изявиха белгийците!  От скрит фаворит за титлата се превръщат в явен такъв  Tummenupp


Цитирай
#62

[Изображение: Screenshot_2.png]

[Изображение: image.jpg]

Днес Русия с малко помощ от VAR може да треснат Хърватия

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#63

Трудна работа.Домакини са но  мисля,че Русия ще отпадне заедно с Швеция днес.
Цитирай
#64

Русия или Хърватия? Ганчо каза дали домакините ще матират "шахматистите"

[Изображение: Screenshot_4.png]

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#65

Чудесна победа на Англия! Шведите много дървена игра, заслужено си тръгват  Storstark

П.П. Жалко само за тъжните шведски фенки по трибуните... Tongue


Цитирай
#66

Хах, тъкмо повод да получат едно хубаво утешение  Tongue

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#67

^ Разбира се  Tummenupp

Поздравления за хърватите, играха по-добре и заслужено победиха!!


Цитирай
#68

Така исках Русия да победи, ама с две подарени дузпи трудно се печели  Sad

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#69

Абсолютно заслужена победа на Хърватия. Браво!
Цитирай
#70

На мен ми беше гадно, защото симпатизирах и на двата отбора, въпреки че първоначалната ми настройка беше за Хърватия. Все пак се радвам, че Хърватия продължават Smile Но не очаквам да се справят срещу Англия  Undecided

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#71

Те пък ингилизите са голямо препятствие. Big Grin
Цитирай
#72

Отбора на Англия играе много добре като колектив на първенството и основната заслуга за това  е на селекционера Саутгейт! В английската преса много го хвалят и в интерес на истината напълно заслужено. Мача между двата отбора се очертава да бъде изключително интересен!

П.П. Феновете от София могат да гледат останалите мачове от световното на страхотен голям екран,  зад хотел Хилтън до музея Земята и хората. Атмосферата е чудесна, има много чужденци, бирата не е скъпа- какво повече му трябва на един истински футболен фен?


Цитирай
#73

Англичаните определено имат предимство, все пак хърватите за има няма 6-7 дена изиграха 2 мача с продължения и дузпи, съответно са доста по-уморени.
Цитирай
#74

Много добра статия за Англия, описваща как треньора Саутгейт направи отбора толкова успешен: Англия на Саутгейт


Цитирай
#75

И въпреки всичко, хърватите ще победят. На това първенство те са по-добрия отбор!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)