Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 (D66xx)

Обикновено се получават такива петна от нагряване на дисплея.

Ето една програма за бекъп: https://play.google.com/store/apps/detai...tta.backup

А контактите най-добре си ги запиши в google акаунта.
Цитирай
Аксесоари

аз и сегашния го дадох за жълто петно,но масово всички марки телефони го имат този проблем,но си го носи,това се покрива от гаранцията

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте имам проблем с Wi-Fi, вкъщи не мога да свържа телефона си независмо дали съм на една крачка разстояние от рутера или 3 стаи по-далече от него. Намира си мрежата без никакъв проблем, но постоянно изписва authenticating и connected via Wi-Fi assistant, но интернет нямам.Проблемът явно е само в моя телефон понеже лаптопът ми и телефонът на сестра ми се свързват без никакъв проблем към мрежата. Някой да може да ми помогне с решение по въпроса ?
Цитирай

Имам едно предложение за теб, което не съм сигурен, че ще сработи. Отиди в настройките на wifi на телефона и цъкни на опцията за свързване с WPS push бутон. Огледай си рутера и освен бутончето за пускане/спиране потърси дали имаш такъв бутон. натискаш го и следваш инструкциите на телефона след като ти открие рутера. Имай предвид, че не всички рутери имат WPS бутон, някои имат настройки за WPS в контролния панел на рутера (софтуерно), други хич нямат. Провери твоя как е.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Здравейте!
Знаете ли какво трябва да се пипне в къстъм ромовете за Z3,за да може да се флашнат на Z3 Compact?

 
Huawei P20 Pro Black 
Sony XPERIA Z3 Compact - Lineage OS 16.0
Цитирай

Няма как да стане Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Здравейте,искам да си кача на компа клипчетата, които телефонът автоматично съставя с Movie Creator от направените снимки проблемът е че не ги намирам никъде. Някой знае ли къде са съхранени? Свързах телефона към компютъра чрез USB, но не ги намирам нито в някаква папка на самата програма (Movie Creator), нито в галерия или пък в SD/Internal storage папките. Някакви предложения по въпроса ?
Цитирай

Първо трябва да си отвориш програмата Movie Creator, да си избереш филмчето като плъзнеш на дясно, после цъкаш горе в дясно на трите точки и избираш export, избираш си качество и готово. След това отваряш internal storage->dcim->xperia->highlight_movie там е твоето клипче и можеш да си го качиш на компютъра.
Цитирай

А мога ли по някакъв начин да направя музиката от направеното клипче, като тон за звънене на самия телефон?
Цитирай

video to mp3 convertor, качваш си мп3ката и си я слагаш.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

sonyxperiaz3, ставаш ужасно досадна с въпросите си. На тях може да намериш отговор при всяко запитване в Google.

Дадох си телефона на сервиз в Мтел относно жълтото петно на дисплея (гаранцията го покривала). Може да се забави до месец. Ще пиша при новини. Сега си ползвам един добър стар СИМЕНС А55 Smile Хората ме заглеждат по улиците :Р Жестоко е!

СОНИ ЕКСПЕРИЯ ЗЕД 3 /бял/, Стоков ром, Андроид "Близалка" 5.0.2.;
=> (вече BlackBerry почитател) БлекБери КИЙ2™, Андроид "Орео" 8.1.0.
Цитирай

Здравейте колеги, въпроса ми може би не е за тази тема, ако е така се извинявам. Може ли и как да задам една и съща снимка, без значение заснета или свалена, на всичките си контакти едновременно. Предварително благодаря.
Цитирай

май само с програма става,като fscaller примерно

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Ооо аз съм го ял с тия приложения, докато вдигна веднъж през приложението, после през телефона....

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Зависи какво си ползвал,тази която ползвам аз платената,нямам такива ядове,показва снимка на целия екран,правиш настройки за всеки абонат,за останалите от контакти си слагаш обща снимка,за такива които не са в контакти друга снимка,много глезотии има,синхрон от фб и други

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте, телефонът ми не може да изпраща MMS-и изписва ми ,че съобщението не може да бъде пратено , защото няма обхват и когато има тогава ще бъде. Проблемът е , че аз имам обхват и даже пълен, но въпреки това мога да пращам само текст, но не и снимки някой може ли да ми помогне ?
Цитирай

Настройки от оператор имаш ли?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

нямам, трябва ли да ходя до Мтел ?
Цитирай

Не е нужно да ходиш до Mtel - http://www.mtel.bg/pomosht-nastroyki-za-ustroystva.

D_coffee
Цитирай

това го пробвах и не стана

нужно ли е да  имам мобилен, за да получавам и пращам ммs-и ?
Цитирай

При все, че това е мобилна услуга, ти как мислиш?

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Хора някоѝ пробвал ли е дисплея без протектор,дали се дере лесно?Искам да го махна на моя вече,че то така с тоя протектор много му се губи ефекта.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Колега протектори не съм ползвал никога,а дисплея е като нов,не го паза със сигурност,на всякакви места по дисплей стои,честно казано задния гръб се дразка лесно

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Почти 11 месеца го ползвам без протектори, калъфи и т.н. и няма нито една драскотина на дисплея и гърба.

1916 
Цитирай

Без нито една драскотина 11 месеца,значи се пак малко го пазиш.На моя има само една драскотина по вина на алуминиев бъмпер.Винаги си го нося с протектор и силикон,но тея протектори само намалят чуствителноста на дисплея.Искам да го махна но пусто му,постоянно ме е страх да не го изтърва.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)