Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

При мен по-рано също го имаше проблемът, но с излизане и логване наново, се оправи.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
Аксесоари

Проблемът е ограден с червено!
[Изображение: 3ADh5EK.png]

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Здравейте , не знам на кой да пиша! Не намерих никъде тема по която да пиша за проблемите ми по сайта!

Та проблема ми е следния. Не мога да се логна в сайта през мобилния браузер, с моята парола и юзер име. И не мога да се логна в тапаталк  приложението! Би ли ми дал съвет от къде може да е проблема , или да ме свържеш със въпросната тема!
Благодаря ви за отделеното време!

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай

2 и 3 поста назад.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Как да спра форума да ми праща мейли при създаване на нова тема в раздела на LG G2. В изпратените мейли има линк за прекратяване на абонамента, но след като го цъкна ми изписва следното съобщение! "Кода за ауторизация не съответства. Достъпвате ли функцията правилно? Моля, върнете се обратно и опитайте отново."

Samsung Galaxy J7 2017
Цитирай

Когато влезеш в темата за прекратяване >>  




[Изображение: 71b963c7e8985e82.png]



Когато искаш да се абонираш внимателно преглеждаш това >>




[Изображение: 7b68fb8c1ed7283f.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-01-11, 02:05:52)jorrddan написа:  
(2015-01-10, 20:59:16)ronnie72 написа:  Колеги, когато вляза във форума, "прибирам" разделите които не чета с малкия бутон вдясно на всяка лента за съответната марка. На следващия ден когато вляза отново, всичко си е по старо му - отново е "разпънат" изцяло. Явно не помни тази настройка!

Виж в настройките на браузъра дали е разрешено приемането на кукита (бисквитки), ако не е , норално е да не помни настройките

Точно от бисквитките е "проблема". Ползвам лисичката и ако не изтрия кеша,историята и въпросните бисквитки с CCleaner-а всички раздели са в такова положение в каквото съм ги оставил или накратко: проблема не е във форума. Smile

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай

Здравейте, искам да попитам как мога да си видя личните съобщения от стария вид на форума, защото не са ае прехвърлили. Благодаря!

П.С.:
Намерих ги!

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай

(2015-01-20, 12:42:37)rado__8 написа:  Когато влезеш в темата за прекратяване >>  




[Изображение: 71b963c7e8985e82.png]



Когато искаш да се абонираш внимателно преглеждаш това >>




[Изображение: 7b68fb8c1ed7283f.png]

Проблема не е в това, че съм се абонирал за дадене тема, а това, че при всяка новосъздадена тема получавам мейл с известие, че еди кой си потребител е създал еди коя си тема. Погледанах настройките за абонамент и не съм абониран за никоя тема или подобна опция.  Bu

Samsung Galaxy J7 2017
Цитирай

Прегледай тук


[Изображение: 9af8af910e63a421.png]



[Изображение: 42a82da7a82531dd.png] >>



[Изображение: c05b813233d80f10.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

При тема Light Green линковете се оцветяват в много близък цвят до текста и много трудно се различават. Линковете долу на всяка страница - За контакти AndroidBG Отиди горе - не работят коректно. По-точно - много трудно се натискат, чак последния пиксел от текста активира линка, ако се цъкне на самия текст не става нищо. И едно желание, ако може да сложите андроидчетата при картинките на темите, както беше преди във форума.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Не е точно проблем, а грешка. Тук, в раздела за Xiaomi MI-2S е сложена снимка на MI-2А, а камерата е 8 MP (16 GB version) / 13 MP (32 GB version).

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

(2015-01-29, 18:31:54)krassiy написа:  Не е точно проблем, а грешка. Тук, в раздела за Xiaomi MI-2S е сложена снимка на MI-2А, а камерата е 8 MP (16 GB version) / 13 MP (32 GB version).

Благодаря, след малко ще бъде коригирано. Androidbg
Цитирай

Забелязах нещо, което не е точно проблем ами по-скоро неточност.

Един колега вчера беше постнал нещо и след това си го беше редактирал. Гледам му днес поста и над него пишеше: редактирано - преди днес. Не е ли по-добре да се каже вчера? (:


[Изображение: Untitled.jpg]

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2015-01-31, 22:24:57)smiley написа:  Забелязах нещо, което не е точно проблем ами по-скоро неточност.

Един колега вчера беше постнал нещо и след това си го беше редактирал. Гледам му днес поста и над него пишеше: редактирано - преди днес. Не е ли по-добре да се каже вчера? (:

Там е работата, че превода в повечето случаи е на определени фрази и платформата си ги навързва и наслагва.

По принцип явно е направено, като има редакция и ако е била примерно преди 1 час, да пише:

Последна редакция: Преди 1час

Като се измести вече времето, се променят само часовете или ако е било повече от 1ч или не знам точно колко започва да пише и или днес/вчера или датата и става:

Последна редакция: Преди днес, 21:00
Последна редакция: Преди 21 януари, 22:00

Въпроса е, ако има думата "Преди" с какво да се замести, че да подхожда на всички варианти, добре, кажете да го оправя. Иначе трябва така да стои.


Едит: Друг вариант е, тази дума изобщо да я няма и ще стане:

Последна редакция: по-малко от 1 минута
Последна редакция: 1 час
Последна редакция: днес, 21:00
Последна редакция: 21 януари, 22:00
Цитирай

Последното мисля, че е много по-добре, отколкото "преди днес".
Цитирай

Ако пък все пак трябва да има някаква дума, може би е удачно вместо "Преди" да стане "По-рано"?
Така "Преди днес" ще изглежда "По-рано днес", което е доста по-приемливо.
Сблъсквам се често с такива проблеми поради непълното сходство между нашия и английския език. Превеждам на добра воля интерфейси на Андроид приложения и понякога е кошмарно да се докара смислен превод, особено ако има и ограничение в дължината на превеждания низ.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай

(2015-02-02, 10:11:59)GH0STFACE написа:  Последна редакция: по-малко от 1 минута
Последна редакция: 1 час
Последна редакция: днес, 21:00
Последна редакция: 21 януари, 22:00

И "По-рано" не е подходящо, защото това: "Последна редакция: Преди 21 януари, 22:00" ще стане:

"Последна редакция: По-рано 21 януари, 22:00", което пак е безсмислено. Наистина е по-добре да няма никаква дума, както е предложил GH0STFACE.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Я сега да видим как е Smile
Цитирай

Much better (:

Преди някак си нямаше много логика и малко ми бъркаше в очите, сега е значително по-добре!

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

От няколко дни имам изключително дразнещ проблем с форума. Когато вляза в дадена тема/форум страницата се зарежда правилно и след около една секунда се "премества" с около два три сантиметра надолу (в посока към края на страницата). Не знам как да го обясня по-точно ...
При първото зареждане виждам първото непрочетено мнение най-отгоре точно както си трябва - от реда с номера на мнението и датата надолу. След секунда се измества така, че ако е само от два три реда, виждам само подписа на юзъра. Дано сте ме разбрали.
А е много неприятно, защото когато да кажем съм влязъл в някой форум и в този времеви прозорец кликна на някой линк, обикновено се случва така, че уцелвам съвсем друг. Което си е неприятно отвсякъде, като се повтаря на всеки втори опит.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

И при мен е така отдавна, но това се дължи на AdBlock. Просто най-отгоре има реклама, която програмата не показва, но свива полето след зареждане на страницата. Това свиване кара форума да се мести. За това става дума.

Това е страницата преди да се зареди:

[Изображение: daa7f238019e3254.png]

а това е след зареждането:

[Изображение: bf3215a77f26ba0d.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Факт, имам адблок. Благодаря за отговора.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Сега се опитах да пусна обява във форума, но не успявам да си кача снимките. Опитах с 400-450kb файлове и ми каза, че файла е прекалено голям, опитах с ~80kb файл и ми излезе същото съобщение, като и резолюцията беше ниска. Има проблем или аз не правя нещо правилно?

HTC Desire -> HTC Evo 3D -> LG G3 -> Samsung Galaxy S8
Цитирай

Не мога да тествам в момента, но след като има проблем при теб, просто качи снимките си в сайт като picbg.net
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)