Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле

Благодаря на Be6i4!!! За нула време сложи на Дизайъра рома на Алекс. Аз набързо върнах бекъпа и сега почти не виждам разлика между before and after в подредбата на телефона. С тази разлика, че открих много нови възможности. Цялата работа(неговата и моята) отне около 4 часа, което от където и да го погледна, нямаше да успея сам. За цената, няма какво да коментирам, БЕЗ КОНКУРЕНЦИЯ!!!

[Изображение: bowdown.gif][Изображение: bowdown.gif][Изображение: bowdown.gif][Изображение: bowdown.gif][Изображение: bowdown.gif]
Цитирай
Аксесоари

Имам едно SE Live with Walkman-че за разкодирване, имаш ЛС :cheers:

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай

Можеш ли да оправиш едно хтс ево 3д опитвах да го руутна и стана S-ON с после метода със жичката и включвам га и пише Juopunutbear и не зарежда повече.Колко ще струва да го оправиш.
Цитирай

Пращам ти сега ЛС и e-mail.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Поздравления към колегата be6i4!

Много точен и любезен, готов винаги да помогне.

Препоръчвам на всеки, които има проблеми с андроида.

:bow: :thumbup:
Цитирай

Спокойно може да се обръщате към Be6i4,когато имате какъвто и да е проблем с телефона си.Изключително съм доволен,конкурентни цени и готов да отговори на всичките ви въпроси!Нека не се оттървава от клиенти :tease:

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай

Много точен ,препоръчвам.
Цитирай

Нямам думи за колегата Be6i4.Много е коректен,комуникативен и си разбира от работата.Препоръчвам го горещо. :thumbup:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

И аз искам да си изразя багодарноста ми към него и работата, много коректен, никакви проблеми, супер точен пич, ако някой има нужда от нещо той е човека. Много съм му благодарен. Препоръчвам го на всички Smile Smile Smile

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай

Аз шъщо бях обслужен от БЕ6И4 И ОСТАНАХ МНОГО ДОВОЛЕН жив и здрав да си МЕН :bow:
Цитирай

Имам въпрос:Ако си руутна телефона ще ми върви ли софтуер , който по принцип не ми тръгва?
Благодаря предварително! Android Android Android

Samsung Galaxy Y S5360 rooted
Цитирай

Ако software ти изисква root за да работи - тогава ДА. Иначе - НЕ.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

И аз искам да изкажа благодарности на Be6i4 :bow: Всичко което поисках ми го инсталира Smile

XOOM MZ601 JB 4.2.2 (Благодарение на Be6i4),lenovo a7010
Цитирай

Здравей,искам да попитам дали може да оправиш номокрен HTC Desire X?
Проблемите му са: неработещ тъч и това че не се зарежда батерията(която си работи на друг телефон) . Ако можеш , пиши ми.
Поздрави

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Благодарности :bow:
След успешна намеса от негова страна успях да спася тела от сервиз ... Dance

SGS II JB 4.1.2 [XWLSS]
Цитирай

А поправя ли hard brick ? ако може пиши на ЛС Smile

...Sony Xperia M4 Aqua... Pure Stock.. Waiting for smoething Good ^_^.. 
Цитирай

ROOT + Инсталация на ROM+S-OFF за HTC incredible s каки пари ще излезе.

Motorola Moto G
HTC Incredible S
Цитирай

Благодарности ктм Бешич :bow: Перфектен!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Да UP-на темата! Големи благодарности на Бешич, че оправи телефона ми! Тъкмо бях изгубил надежда и Бешич се намеси Smile ЗА цената какво да кажа - повече от разумна. Да не се оттърве от клиенти! Smile

Samsung Galaxy A52s
Цитирай

Be6i4 е железен обявявам го за Iron Man Android по отношение на свършена работа и коректност! Ако имате нужда от помощ няма да сбъркате, когато се обърнете към него!

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай

Роот на DEFY+, GB2.3.6, MB526, гаранционен. Възможности, колко и начин за връзка на ЛС. Предварително Благодаря.

Sony Xperia M4 Aqua
Цитирай

Много лошо брикнах HTC Explorer (Pico). След опит да сложа RUU (съответно сега е и relocked) не стартира изобщо, показва само черния екран с логото на htc и удивителните в четирите ъгъла. Има ли надежда да се оправи, щото и зелето не мога да затискам с него, малки са му габаритите...
Цитирай

Можеш ли дa руутнеш LG Optumus L9 P768.
Цитирай

благодарско и от мен....... :thumbup:

GT-I9100,Miui 4.2.7 ,3.0.31-apolo_4_11 ExtrV0, GT-N8000,android 4.1.2
Цитирай

Малко да обновя темата. :cheers:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)