Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Garmin за Samsung Galaxy S3 (Android 4.1.2)

Напиши ми конкретен пример - град, квартал и номер на блок, за да ти покажа как се изписва, за да го намери.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G | 256GB | 12RAM | Mystic Black
Цитирай
Аксесоари

Пробвах и тествах навигацията на Galaxy Xcover 2, работи добре и мисля че е много точен Smile

Galaxy Xcover 2 + 32gb SD
Цитирай

Един може би тъп въпрос. Но все пак. Когато в началния екран отида на сила на звука индикатора подскача от 0 до 255%. Това нормално ли е? И ако не е, как да го оправя?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Това ще го оправи някой, който разбира. А ние засега ще си усилваме звука ръчно от бутоните след всяко запускане на програмата. Този бъг все още не е отстранен. Повече ме дразни, че не ми говори при превишаване на скоростта и при камери.
Цитирай

Да но писука
Цитирай

При мен не писука, а само изписва.
Цитирай

а за s4 дали върви добре.?

ps. изтеглих файловете, сложих ги в паметта на телефона , инсталирах приложението , инсталацията мина добре, стартирах езиците -> избрах си български,
но когато стартирвам приложението (основното) - ми дава грешка - > unfotunately, StreetPilot has stopped
с с4 съм какво мога да направя по въпроса ?

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай

Тази версия за сега върви само на 4.1.2

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте колеги.Направил съм всичко,инсталация,езици и пряк път на адрес.Но,когато дам да въведа град,и пиша София ,не я намира,Варна също не я намира ... не знам на какво се дължи...... ем давам на друг град,и на кирилица пиша и на латински се нищо.. изписва ми "няма картни данни...."иначе другото си е наред ,сложил съм OFRM Geotrade 2013 Q2 Smile Просто търсенето на адреси нещо куца,прочел съм всичко,не пиша просто така Smile Благодаря предварително Smile

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай

колеги как става търсенето с кодовете на търсеният град , че нещо не намирам опцията
Цитирай

KrissKrastev написа:Здравейте колеги.Направил съм всичко,инсталация,езици и пряк път на адрес.Но,когато дам да въведа град,и пиша София ,не я намира,Варна също не я намира ... не знам на какво се дължи...... ем давам на друг град,и на кирилица пиша и на латински се нищо.. изписва ми "няма картни данни...."иначе другото си е наред ,сложил съм OFRM Geotrade 2013 Q2 Smile Просто търсенето на адреси нещо куца,прочел съм всичко,не пиша просто така Smile Благодаря предварително Smile

Имаш активирани повече от една карта, които се припокриват. В повечето случай това не е проблем, но понякога ефекта е този който си описал. Влез при картите и остави само картата на България активна. Когато ти потрябват другите карти влизаш и си активираш тези които ти трябват. Просто като съвет - не дръж всички инсталирани карти активни, за да нямаш проблеми.

Забравих да попитам с коя карта на OFRM си? Нали е такава която е на кирилица? (xxxxxCYR.img)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G | 256GB | 12RAM | Mystic Black
Цитирай

Даде ама като искам да ида до Гърция от България ги държа и двате активни. Аз нямам проблеми и двете карти си работят просто търся курорт в Гърция по кода на града и не мога да намеря в менюто на Гармина полето където да вкарам кода.
Цитирай

Пробрай отгоре в лентата за търсене.

All the phones I have used: Ericsson T10, Motorola T2288, Sony CMD-J70, Nokia 5100, Sony Ericsson K700, Sony Ericsson W850i, Nokia 7900 Prism, HTC TyTN II, Nokia E66 and now: Samsung Galaxy SIII
Цитирай

dimitar1234 написа:Даде ама като искам да ида до Гърция от България ги държа и двате активни. Аз нямам проблеми и двете карти си работят просто търся курорт в Гърция по кода на града и не мога да намеря в менюто на Гармина полето където да вкарам кода.

Аз говоря по-горе за карти които се припокриват. По код на град в Гармин няма как да намериш каквото и да е. Просто в картите за Гармин такъв код няма.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G | 256GB | 12RAM | Mystic Black
Цитирай

Здравейте, аз съм съвсем пресен в този форум и причината за появата ми е че от тази тема за пръв път разбрах за възможността да се ползва Garmin на Android телефон. Лично за мен това е най-задължителното ми изискване към "smart" фунциите на телефона и затова до този момент не исках и да чуя за Android. Сега обаче се замислям за покупка и във връзка с това искам да попитам може ли в крайна сметка да се направи някакво обобщение на какви телефони става и на какви не. Освен посоченото изискване за версията на Android-a (4.1.2) какво друго има значение за успеха (резолюция, процесор .... и т.н.т)?

Изчетох и доста други подобни теми и постоянно виждам мнения от сорта "при мен стана", "при мен не стана", както и разни инструкции за смяна на библиотеки, редактиране на нещо си ... някъде ... някак си... , но как стоят нещата за НЕ голям експерт по хакването, като мен за който е малко трудно навлизането в дълбоките дебри на Andoid-a.

В момента разполагам временно с един Huawei D2 за експерименти и въпреки че е с правилния Android 4.1.2 дадените тук файлове и инструкции не свършиха работа. В началото уж тръгва - появява се началния черен екран с надпис "Garmin", стои няколко секунди и изчезва без никакво съобщение за грешка, но край - няма го. При повторно стартиране дори и това не се случва. В лентата, която се смъква от горния край на екрана има една иконка на Garmin до която пише "StreetPilot is running - click to continue", но колкото и да се клика нищо не се случва. Някой има ли идея за това поведение. Дали случайно резолюцията не е виновна - 1080 x 1920 (досега в изчетените форуми не видях никъде да се цитира точно тази резолюция) или нещо друго?

В крайна сметка не ми чак толкова пука конкретно за този телефон, както казах той е временно при мен и е само екперименталната ми база чрез която се опитвам да разбера какво греша или какви са всичките критерии имащи отношение към крайния успех. Ясно че най-сигурния съвет би бил "ами купи си Galaxy S3" и ако това е единствения сигурен начин така и ще бъде, но поради други мои съображения това не е най-предпочитания за мен модел и изобщо марката Samsung като цяло. Повече доверие имам на Sony примерно.

Извинявам се за твърде обширното ми изложение, но за мен е важно - ако дам един куп пари за телефон, на който има проблем с покарването на Garmin това за мен са хвърлени на вятъра пари, затова се надявам някой компетентен да може да ми помогне за правилен избор.

Благодаря предварително.
Цитирай

Инсталирам по описания начин, но след като пусна GPS-а, програмата крашва и ме изхвърля. С андроид 4.1.2 съм.
Цитирай

И при мен тръгна на Samsung Galaxy Note 2.
Поздравления за villain. :thumbup: :cheers:
Цитирай

Направих всичко от посоченото ,но като стартирам програмата с включен ГПС ми крашва. Някой да е имал подобен проблем?
Цитирай

На какъв телефон го пробваш? Коя версия на Андроид? Кой РОМ е инсталиран?

P.S. Когато някой има проблем с подкарването, нека напише трите основни неща които питам. Без тях просто не ми се врачува.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G | 256GB | 12RAM | Mystic Black
Цитирай

cat b15 4.1.2 рома MAUI.11AMD.W12.22.SP.V3@026
2013.05.01
Цитирай

Ще споделя моят опит със смартфоните, който е над 10 години.

ПО-ДОБЪР РОМ ОТ СТОКОВИЯТ (ОФИЦИАЛНИЯ ЗА МОДЕЛА) НЯМА!!!

Не мога да разбера хората, даващи един куп пари за скъпи телефони с всевъзможни функции, чувствителни едва ли не на времето от вън да си слагат на телефона ром сглобен от пъпчив тинейджър в гаража на татко. Господин Никой, какво е рязал, махал, слагал и мазъл никой няма и на идея. И маса хора стават опитни зайчета на злият гении, неподозиращи какво сами са си причинили. Неработещи приложения, неработещи функции, изгорели клокнати процесори, батерии издържащи по 7-8 часа.

ЗАЩО СИ ПРИЧИНЯВАТЕ ТОВА?

И за да не излезе, че спамя темата - тази сборка на Гармин е правена от мен специално за САМСУНГ С3 със ОФИЦИАЛЕН РОМ и неслучайно се намира в този раздел, a не в раздела за GPS. Там има друга такава тема. Тръгва и на някои други модели Самсунг и Сони, но там е до късмет. Може да тръгне и на неофициални ромове, ако имате късмет този който го е правил да не е надминал програмистите от Самсунг.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G | 256GB | 12RAM | Mystic Black
Цитирай

martin.ivanov написа:cat b15 4.1.2 рома MAUI.11AMD.W12.22.SP.V3@026
2013.05.01
Този гармин е за I9300 и не съм сигурен,че ще може да го подкараш на тоя CAT B15

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай

За да го подкараш е важно да видиш как е mount-ната паметта на телефона, защото Samsung емулират вътрешната памет като външна, за да не можеш да използваш лесно външна памет като вътрешна. Най-лесния начин да го тестваш дали и при теб е така е като го закачиш към компютър. Ако ти се показва като removable disk, т.е. като usb flash памет - няма да стане. Ако ти го изкарва като removable media device имаш шансове. Другото е да видиш как самия телефон ти ги третира, т.е. вътрешната памет да е sdcard, а външната - extSdCard. Ако са така не би трябвало да имаш проблеми. Ако не са ... за съжаление нямам друга идея за момента. По този начин изглеждат освен на Samsung телефоните и на Sony. Та ако имаш под ръка някой около теб с 4.1.2 Samsung или Sony виж тези неща как изглеждат при тях и ги сравни с теб.

P.S. А колегата над мен не е изцяло прав, защото тези файлове съм ги използвал и инсталирал по описания в началото начин на S3, Note II и Sony Experia J

All the phones I have used: Ericsson T10, Motorola T2288, Sony CMD-J70, Nokia 5100, Sony Ericsson K700, Sony Ericsson W850i, Nokia 7900 Prism, HTC TyTN II, Nokia E66 and now: Samsung Galaxy SIII
Цитирай

Не съм го пробвал на др устройтво и не мога да гарантирам.Мисля,че така четох някъде.Успех.

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай

здравейте аз имам проблем с гармина аз съм с самсунг галакси с 3 4.1.2 и всичко ми тръгва но когато му задам някои град тръгва да изчислява и ме изхвърля от програмата моля помогнете....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)