Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Получавам, разбира се. Но имам и европейска версия във вкъщи. Там съм приложил същите неща

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари

Определено батероята се справя много по -добре след последния ъпдейт
Какво мислите, колеги?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Мисля това https://imgur.com/a/NkvwtlB

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2019-06-09, 16:39:40)avirex написа:  Определено батероята се справя много по -добре след последния ъпдейт
Какво мислите, колеги?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Мисля че след всеки ъпдейт това си повтаряме,а реално батерията винаги е била добре.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Определено се отнася за s9 plus.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

За s9 plus, да и не винаги батерията е била добре, даже преди последния ъпдейт положението беше отчайвящо...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Абе вие след последния ъпдейт имате ли плаващо  балонче когато играете игра и гейминг мода ви е пуснат. Мак да го махнали тва вече и за да искараш гейминг режима трябва да пуснеш нот. бара и от там

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Получих нов ъпдейт за Германия.
С доста подобрения. Ъпдейта е 574 МБ
Камерата е подобрена.
При Live фокус има до 8 степени на замъгляване.
Селфи камерата е подобрена
*** Добавен е нощен режим.
Подобрение при съобщения, контакти и галерия.
Пач за юни.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 3 потребители изказват благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • dandrv, NikolaiSS, remixa92
Цитирай

Аз сега го свалям и ще слагам през один

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2019-06-12, 08:59:11)Lam3r4e написа:  Получих нов ъпдейт за Германия.
С доста подобрения. Ъпдейта е 574 МБ
Камерата е подобрена.
При Live фокус има до 8 степени на замъгляване.
Селфи камерата е подобрена
*** Добавен е нощен режим.
Подобрение при съобщения, контакти и галерия.
Пач за юни.

Gesendet von meinem Galaxy S9+
Само сподели, колега как се държи батерията , след този?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2019-06-12, 08:59:11)Lam3r4e написа:  Получих нов ъпдейт за Германия.
С доста подобрения. Ъпдейта  е 574 МБ
Камерата е подобрена.
При Live фокус има до 8 степени на замъгляване.
Селфи камерата е подобрена
*** Добавен е нощен режим.
Подобрение при съобщения, контакти и галерия.
Пач за юни.

Gesendet von meinem Galaxy S9+
Найс. Отдавна чакани подобрения. Чакаме го и в България

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Колеги, когато съм на bgl и не е мулти smart switch проверява само за актуализации налични за този регион bgl нали?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-12, 08:59:11)Lam3r4e написа:  Получих нов ъпдейт за Германия.
С доста подобрения. Ъпдейта  е 574 МБ
Камерата е подобрена.
При Live фокус има до 8 степени на замъгляване.
Селфи камерата е подобрена
*** Добавен е нощен режим.
Подобрение при съобщения, контакти и галерия.
Пач за юни.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Има ли опцията за четене на баркодовете?
[-] 1 потребител изказва благодарност на koceto0000 за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Да

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Може ли колега, който е с последния ъпдейт с добавен Нощен режим, да сподели как е качеството на снимките.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Huawei Watch 4 Pro
Цитирай

(2019-06-12, 15:21:22)koceto0000 написа:  Има ли опцията за четене на баркодовете?

Това е опция от Биксби вижън

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Сега е подобрена опцията.
Като направя снимки с нощният режим ще ги споделя.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • ickopicko
Цитирай

То аз само заради него флашнах през один

Направих една снимка на нощен режим има сравних със снимка правена с GCam. Мнението ми е че с гугълския софт цветовете са по-реалистични но детайлите са под добри със новия ъпдейт. Не мога да си правя изводи от една снимка следват още тестове.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

За баркодовете чак сега забелязах, има тогъл създаден.
За снимките много на бързо ги направих. Нямаше как да търся места с хубави сцени и т.н.
На мен от направените снимки ми харесва единствено тая която наистина има разлика между Авто и нощният режим. (1вата двойка под коментара)
Явно трябва да си поиграе човек повече.

Минуса е като при S10 трябва да сте неподвижни докато правите снимката и докато я видите минава кратко време в обработка й.
Снимките са по следния начин 1вата под коментара е нощният режим 2рата на авто и надолу се редуват нощен, авто ...[Изображение: ef1704a41ac900c479ee55993fa5c2b5.jpg][Изображение: 09a11c159e6d9ffa741a5131c59c1621.jpg][Изображение: 84ae9a1b2894e7b82b59081d9ff32ecc.jpg][Изображение: a0f7c5dad9f863fc351e5db305c356d8.jpg][Изображение: eea71a39d32474ee0396d473d43ae854.jpg][Изображение: 1364e1ce0e76dca878ccd9f68e35f7ad.jpg][Изображение: 6dee0319d53880bd33e6ce9fba0ed9c6.jpg][Изображение: 7075cf1d4f2636cb6b40a43b23856549.jpg]

Gesendet von meinem Galaxy S9+
[Изображение: fa9321d910921709034373ff150ae18f.jpg][Изображение: 5654c707febbef44c35b5043c312895c.jpg]

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 3 потребители изказват благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • BGDropche, dandrv, remixa92
Цитирай

Това същото го правих просто като си увеличавах времето на затвора

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • kuulman
Цитирай

Е, те не са добавили нова камера... Smile Няма как да променят физичните свойства на лещата.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на i.stojanov за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай

Здравейте! Днес ми се наложи да използвам две приложения едновременно, но не успях. Разрових мрежата и упътването, но по описания там начин не се получава, а съм го използвал. Имате ли идея какво може да се е объркало?
Оправих се благодаря!
Цитирай

(2019-06-13, 15:47:41)Malchev_ написа:  Здравейте! Днес ми се наложи да използвам две приложения едновременно, но не успях. Разрових мрежата и упътването, но по описания там начин не се получава, а съм го използвал. Имате ли идея какво може да се е объркало?
Оправих се благодаря!

Ако имаш впредвид разделения екран като цъкнеш на скорошни приложения отгоре на всяко има икона. Цъкаш на иконата и там има опции даваш на "изглед в разделен екран" и готово. Но има приложения ,които не поддържат този режим.
Трябва да се науча да чета постовете до край.?

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Не знам дали е от последния ъпдейт, който флашнах с Один оня ден, но намирам няколко нови функции.
1. Като започна да зареждам телефона и на дисплея се явява една анимация под формата на кръг, в която пише процента. Много подобно на Галакси часовника.
2. В WiFi менюто, когато съм свързан към мрежа, ми дава опция за QR код, който при сканиране от друго устройство го свързва към мрежата, без да му иска каквито и да е настройки и пароли.
3. При споделянето на интернет чрез Хотспот има същата опция за QR код, чрез който да се свърже устройство директно, без пароли и т.н.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tomov_bg за това мнение:
  • markonenws
Цитирай

Е браво, това са много хубави екстри, заедно с режимите за камерата

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)