Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z5 (E66xx)

Не ми е отчитало отпечатъка.
Имам още едно питане, знаете ли какво ми държи телефона буден постоянно, инсталирах Doze, но не помага ?
Върнах фабричните настройки, но не се оправи.
Възможно ли е да е дефектен?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

от два дни имам проблем със сензора за близост,при позвъняване като допра телефона до ухото дисплея изгасва и след това повече не иска да светне,каквото и да права нищо не става докато не ми затворят отсреща,и със задържане на бутона пак нищо,извибрирва само но това е ,някой има ли представа какво може да е

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Може да стане ако протектора на екрана ти покрива сензора

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай

(2016-06-29, 19:22:06)vankata написа:  Може да стане ако протектора на екрана ти покрива сензора  

Sent from my E6653 using Tapatalk

да,ама аз такива загрозявания по телефона не слагам по никаква причина Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...526&page=2 виж тук
Цитирай

(2016-06-29, 21:26:13)vankata написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.p...526&page=2 виж тук

колега,мерси за линка,но той е от 2014г,но да речем че има еднакви неща,само че аз не ползвам никакви излишни неща по телефона за защита,както и освен стоков софтуер друго не слагам,каквото си пуснат от сони това е ,никакви рутове и т.н.

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Не знам доколко линка от раздела на другата марка е от помощ, но @Sokolchev,  тук има мисля същите симптоми,  коментар на един от който е и твой, два или три поста след този:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1214941
Дали не се повтаря тази ситуация и в този случай сега?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

да има мой коментар,ама това беше проблем със Z3 но там ми беше разлепен дисплея и се получаваше този проблем,а тук всичко на външен вид е перфектно,не го и прави винаги,но се случва поне 2 пъти в деня да не сработи сензора

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

A защо все пак не пробваш, като се появи проблема, да стиснеш с пръсти телефона около сензора (ако нещо е тръгнал да се разлепя).

Сервизния тест ОК ли е?
Цитирай

Сервизния е ОК,натискам дисплея и той си е добре,не знам много кофти е това с тоя сензор

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Колеги! Толкова много да харесвам Сони, обаче честно казано верно са боклуци! Предния ми Z2 вися над 5 месеца по сервизи. Замениха ми го последния път с Z5 и май и той ще е за сервиз... Има ли малък шанс това че не прави контакт понякога със слушалките да е софтуерен проблем ? Някой чувал ли е за такова нещо или със сигурност е от жака ? Много често като включа слушалките и не ги засича изобщо, че нещо е включено, а на телефона на брат ми Z3compact, се свързва без поблем... ?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

Ако не ти е натъпкан порта с боклуци значи е дефектен. Колкото до твърдението ти, че сони са боклуци, извинявай, но не съм съгласен с теб.
Цитирай

И аз го отричах много дълги години, но вече ми е до гуша от сервизи! Знаете ли с какво може да се почисти, надявам се да е замърсяване, макар че телефона е само на 2 седмици и не ми се вярва...

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

А пробва ли да натиснеш слушалките по яко докато щракне?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2016-07-10, 14:17:17)Gosho223 написа:  А пробва ли да натиснеш слушалките по яко докато щракне?

Да, пробвах, само при бързо вкарване и изкарване, понякога пали, но при най-малкото мръдване и се изключват...

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

До колегите от София. От къде си купувате или къде отивате за поставяне на стъклен протектор ? 
Аз за две седмици смених два и двата в началото залепват добре, и после малко по малко почват да се пълнят с въздух и се отлепват ? Казаха ми че на някой места ги слагали с вакум или нещо подобно и там нямало да стане така, но незнам къде. Преположения ? Както и цени ?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

Здравейте, да питам, нормално ли е Андоид ос да ползва толкова рам?[Изображение: 117e61513ace5101d068b98ad925ed92.jpg]

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай

при мен е малко по-малко, но аз съм с компакт
724 МВ
Цитирай

Всъщност не е проблем това с паметта.
За проблем би могло да става въпрос, ако дадено приложение започне да се изкачва към първите места в списъка с най-много използвана памет.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте,преинсталирах телефона и сега Google не ми приема паролата на акаунта,някакви идеи?
П.П Изписва ми "Моля влезте с някой от акаунтите на собственика".
Цитирай

Трябва да влезеш с акаунта с който е бил преди това телефона.
Цитирай

Ами влизам с него и пак ми дава грешка.Ако направя hard reset ще го оправя ли,и как се прави при този модел?
Цитирай

Ето този прозорец с инфо и последващо 5 мин по късно,текефона прегря и канерата ще се самоизключи ме отдръпва все повече от сони,добре че се появи note 7 вече

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Кофти е. Аз лично за мен съм решил че няма смисъл от запис на 4к, но това което ме дразни е лага който имам при стартиране на запис на видео... Губя около 1 2 секунди от началото на клипа докато тръгне записа.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

Здравейте , при мен се случи следната ситуация  .
Вчера реших да си сменя мелодията на звънене, но звука изчезна и не се чува нищо когато ми звънят . Реших да си сложа пак старата мелодия пак нищо не стана, просто никакъв звук . Когато сложа оригинална мелодия звъни , само тогава. Явно е някаква настройка ,която не мога да открия ... някой знае ли нещо по въпроса ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)