Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Аз също съм си още със B124-Мтел .

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
Аксесоари

Мисля, че с 127/183 ще усетите доста по- добре телефона..а и камерата+
Дано скоро ви "огрее"

                                                                    
Цитирай

И аз съм така - B124 и Мтел.
Цитирай

(2017-08-30, 20:03:12)esil2 написа:  Има ли още някой да не е получил ъпдейт защото при мен си стои на В124

... аз също съм още на В124...

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

И аз вчера пуснах телефона да проверя, но не ми излезе нищо за ъпдейт. На 124 съм.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

124 на Теленор
Цитирай

124 на Виваком всеки ден проверявам за нов ъпдейт и няма
Цитирай

Аз съм на Теленор и имам 183 от седмица вече.Принципно за актуализации не е от значение оператора на който сте,а региона за който е предназначен телефона.Телефона ми е закупен от Теленор само,че при Huawei не знам от къде да проверя към кой регион спада устройството ми.

П.П.
Значи,за да разберете за кой регион е предвиден телефона ви,въведете в дайлъра *#*#2846579#*#* и като ви отвори менюто влизате в Network info-on query>Country Vendor Info .При мен показва Vendor : hw , Country : EU.Би следвало всички от този регион да имате последна версия на андроид.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2017-09-08, 19:20:54)Spellbound91 написа:  Аз съм на Теленор и имам 183 от седмица вече.Принципно за актуализации не е от значение оператора на който сте,а региона за който е предназначен телефона.Телефона ми е закупен от Теленор само,че при Huawei не знам от къде да проверя към кой регион спада устройството ми.

П.П.
Значи,за да разберете за кой регион е предвиден телефона ви,въведете в дайлъра *#*#2846579#*#* и като ви отвори менюто влизате в Network info-on query>Country Vendor Info .При мен показва Vendor : hw , Country : EU.Би следвало всички от този регион да имате последна версия на андроид.

И аз съм същия регион, но ъпдейта ми дойде на 25 август.
Цитирай

Интересно!Явно при Huawei нещата с актуализациите стоят по друг начин :-D

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2017-09-08, 19:20:54)Spellbound91 написа:  Аз съм на Теленор и имам 183 от седмица вече.Принципно за актуализации не е от значение оператора на който сте,а региона за който е предназначен телефона.Телефона ми е закупен от Теленор само,че при Huawei не знам от къде да проверя към кой регион спада устройството ми.

П.П.
Значи,за да разберете за кой регион е предвиден телефона ви,въведете в дайлъра *#*#2846579#*#* и като ви отвори менюто влизате в Network info-on query>Country Vendor Info .При мен показва Vendor : hw , Country : EU.Би следвало всички от този регион да имате последна версия на андроид.

Не е точно така, просто ъпдейта идва различно и всичко зависи в коя група е вкаран IMEI на апарата=>  за едни ще е по-рано, за други по- късно
п.с Предполагам в рамките на месец ще "изравнят" ситуацията.

                                                                    
Цитирай

Определено не е от значение операторът, а май наистина от IMEI, защото телефонът ми е от Теленор, а операторът ми е Мтел! С B183 съм от две седмици или повече, не съм сигурен, вече съм забравил!
Цитирай

Не знам как ги пускат тези ъпдейти ама да има чак такава времева разлика в получаването им за един и същ регион, нещо не мога да си го обясня.
Цитирай

Странно е което, че и при случай съм един от първите собственици на телефона и съм още с B124. Но ще си го изчакам търпеливо.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Това ми е първия телефон на тази марка... Ползвал съм доста апарати на Alcatel и Lenovo... Но такова чакане, в диапазон от месеци, на една и съща актуализация никога не ми се е случвало... От както имам телефона излязоха В127, след това В183... При другите производители, като има ъпдейт то той се получава от всички в рамките на часове разлика... Още съм си на В124... Наистина е изнервящо!!!

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

Да, не е много приятно, но мисля че няма нещо забележимо от ъпдейтите до момента, за което да се съжалява.
Явно са ви "забравили "  Sad

                                                                    
Цитирай

В крайна сметка как се осъществява самия ъпдейт, huawei го пуска към оператора или греша
Цитирай

Ма, наистина няма за какво да съжалявате, нищо съществено не променено след ъпдейта! Нищо не сте изпуснали!
Цитирай

Пусни чейч-лога на актуализацията, ако има.

 
Цитирай

(2017-09-09, 20:45:05)NoMaD написа:  Пусни чейч-лога на актуализацията, ако има.

Bu Автоматичната проверка за актуализации е пусната от както си купих телефона, да не говорим че поне по 3 пъти на ден, ръчно, проверявам за такива...

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

За новите неща в актуализацията ставаше въпрос.

 
Цитирай

Не разбирам, защо ви е толкова зор актуализацията? Видимо няма нищо да се види, все е тая. И все някога ще дойде. И аз съм с 124 и си чакам, когато дойде тогава.
Цитирай

Някъде четох че камерата снимала по добре и като цяло телефона се държал по добре с В183. Между другото от Хуавей България ми обясниха че можело да отнеме два месеца докато всички телефони получат актуализацията, което според мен не е много нормално но за Хуавей може и да е де да знам.
Цитирай

Не мога да разбера защо и ръчно не мога да ъпна. Дава ми Udate install failed. For help: ...... някакви идей?
Цитирай

По добре не се занимавай с тези ръчни гимнастики изчакай си официален ъпдейт, дано дойде до коледа това в кръга на майтапа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)