Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

На мен днес чайника ми писа, че им трябвало време да отключат телефона и да му сложат Глобален ром, за да мога да го използвам веднага, а сегашния глобален не бил стабилен, при положение, че бях поръчал с китайски ром... Ако съм бил искал, да ми изпратят с китайски ром, можели веднага да го шипнат... Това ми прилича на печелене на време. Казах им да ми изпратят с китайски ром, щом могат веднага. Отговора беше, че ще го изпратят другата седмица, защото уикенда почивали... Май започва разкатаването...
Цитирай
Аксесоари

(2019-06-21, 18:15:55)Victormihov написа:  Имайте търпение с пратките, наплива е огромен и не смогват.
Винаги обаче пращат.
При Ноут 7 чаках 14 дни докато го пратят.

Аз също смятам да им дам 2 седмици срок за изпращане. При над 1400 поръчки само от промоцията на MI 9T е нормално да не могат магически да изпратят на всички. Но при всички случаи заслужават уважение за това, че толкова рано от началото на продажбите свалиха цената до официалната от Xiaomi. Нека това се превърне в практика занапред!!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Изглежда ситуацията с не отговарянето е като тази с промоцията на Голдуей Ноте 7. Няма никаква комуникация. Не отговарят на съобщенията. Гледам доста хора се лъжат на цена от 329$. Може би след тях ще дойде ред на тези от 295$.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Няма смисъл да им се пише, хората се претрупани с работа. Просто си определяте какъв краен срок е допустим за вас: 2 седмици, 3 седмици и ако дотогава не са изпратили телефона, канселирате поръчката.

Пазете си нервите, те ще ви трябват и занапред. Ако не сте поръчали от промоцията, пак ще се чака цената да достигне нормални нива- 295 долара. При всички случаи се чака. Който не иска да чака- поръчва на високата цена от 330 долара с надеждата да му пратят с предимство (което далеч не е сигурно). Или поръчва от Европа на европейските цени. Това е.


Цитирай

До 2 седмици го пращат, не се панирайте и няма никакъв смисъл да ги тормозите или да им пишете.
Просто като поръчвате току-що горещи от фабриката още, телефони излезли преди 5 дена, знаете, че ще чакате 3 седмици за да е в ръцете ви- което е допустимо според мен.
Все пак го купувате, на цена 300лв по-ниска от нашите търгаши, запечатан, не пипан и знаете, че ще получите всичко що сте купили, а ако НЕ, винаги ви се връщат парите, повечето случаи с обещетенине.
НЯМА никакъв смисъл от нерви.
ВЯРВАМ, че до 14дена ще ти го пратят, и аз ги псувах много докато пратиха Ноут 7, но те дори не го четяха, нито помогна, нито засегна, минаха се 13-14 дни и телефона беше пратен.
Като пак тогава беше пак така, току-що излязал на пазара.
След 2 дена поръчах ми банд и след 5 часа го пратиха.
Новите модели е така, НЯМА магазин в света който не иска да продава или да не праща стоката си.
Успокойте се и си пийте кафето, дори и след 3 седмици, пак ще сте първи в България с тези моделиSmile
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • alexbg67, emolokopd, milenvn, Wild bear
Цитирай

(2019-06-23, 07:35:00)Victormihov написа:  До 2 седмици го пращат, не се панирайте и няма никакъв смисъл да ги тормозите или да им пишете.
Просто като поръчвате току-що горещи от фабриката още, телефони излезли преди 5 дена, знаете, че ще чакате 3 седмици за да е в ръцете ви- което е допустимо според мен.
Все пак го купувате, на цена 300лв по-ниска от нашите търгаши, запечатан, не пипан и знаете, че ще получите всичко що сте купили, а ако НЕ, винаги ви се връщат парите, повечето случаи с обещетенине.
НЯМА никакъв смисъл от нерви.
ВЯРВАМ, че до 14дена ще ти го пратят, и аз ги псувах много докато пратиха Ноут 7, но те дори не го четяха, нито помогна, нито засегна, минаха се 13-14 дни и телефона беше пратен.
Като пак тогава беше пак така, току-що излязал на пазара.
След 2 дена поръчах ми банд и след 5 часа го пратиха.
Новите модели е така, НЯМА магазин в света който не иска да продава или да не праща стоката си.
Успокойте се и си пийте кафето, дори и след 3 седмици, пак ще сте първи в България с тези моделиSmile

Много оптимистично звучи 14 дни. Според мен най-рано след 25 дни.


Изпуснали сме по-добра оферта и с гаранция.


Ксиаоми уж имат магазини във Франция, въпреки това един телефон на марката не предлагаха по магазините на мобилните оператори в Ница. Вярно, малък провинциален град, но да няма едно устройство. Яко акцентират на Хувей, Самсунг, Ябълка.

[Изображение: Global-Version-Xiaomi-MI-9T-Redmi-K20-6G...a-Core.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

От познат в една от техно веригите разбрах,че ще го пуснат съвсем скоро!
Цената ще е 739лв....за 6/64 в трите цветови разновидности
Също така ше пуснат и mi9se на цена малко под 700лв
[-] 1 потребител изказва благодарност на tishko за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Доста дебели ще са цените в техното тогава. Про версията ще е хилядарка тогава.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Който не иска да чака- ПЛАЩА.
Цитирай

(2019-06-23, 13:15:40)tishko написа:  Цената ще е 739лв....за 6/64 в трите цветови разновидности

При обявена официална цена за Европа от 660 лв... Типична надценка/наглост за Техно веригите. Защо ли не се учудвам. Само едно ще кажа- да живее онлайн търговията!!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • tishko, Victormihov
Цитирай

740 лв за 6/64 и то не про версията ми се виждат множко.

[Изображение: Screenshot-20190624-015338.png]
Цитирай

Цените в Ми глобал леко пълзят надолу.
За 9Т- 500лв е нормална цена.
За 9т Про (като излезе) - 700лв.
Всичко по-нагоре според мен си е "обир", не, че телефончетата не заслужават по-висока цена, но на тази са обявени.
Освен това излезнаха преди 2-3 седмици, нормално е да има надценки.
Цитирай

Писах на публичният адрес на Димитър Генов, мениджър Xiaomi в Солитрон: Dimitar_Genov@solytron.bg

"Здравейте. Видях, че в Технополис са пуснали Xiaomi MI 9T за 740 лв. Цената е доста по-висока от официално обявената за Европа от Xiaomi цена- 660 лв.

На какво се дължи този скандален факт? Имайте предвид, че доста хора ще подадем сигнал до Xiaomi за безобразията, които се вършат във България..."

Направих и скрииншот, да се знае какви ги вършат. Дали няма да падат мениджърски глави: https://images.vfl.ru/ii/1561371895/ee12...987670.jpg


Моля копирайте и изпратете и вие същото или подобно писмо. Нека не позволяваме да ни стрижат като овце! България заслужава същата цена като цяла Европа!!


Цитирай

(2019-06-24, 12:47:03)milenvn написа:  Писах на публичният адрес на Димитър Генов, мениджър Xiaomi в Солитрон: Dimitar_Genov@solytron.bg

"Здравейте. Видях, че в Технополис са пуснали Xiaomi MI 9T за 740 лв. Цената е доста по-висока от официално обявената за Европа от Xiaomi цена- 660 лв.

На какво се дължи този скандален факт? Имайте предвид, че доста хора ще подадем сигнал до Xiaomi за безобразията, които се вършат във България..."

Направих и скрииншот, да се знае какви ги вършат. Дали няма да падат мениджърски глави: https://images.vfl.ru/ii/1561371895/ee12...987670.jpg


Моля копирайте и изпратете и вие същото или подобно писмо. Нека не позволяваме да ни стрижат като овце! България заслужава същата цена като цяла Европа!!


Подкрепям и аз изпратих същото, но някак си с това чакане и неяснота дали и кога ще пристигне....

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















[-] 1 потребител изказва благодарност на kstavrev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Имаме новина- мениджъра за Xiaomi в Солитрон е сменен. Старият не вършеше работа и отговаряше на мейлите след 2-3 дни. Новият се казва Димитър Георгиев и ми отговори 1 час след запитването. Опита се да си измие ръцете разбира се- не носили отговорност на какви цени продават партньорите им Smile

Писах му да обяват модела на сайта си с официалната крайна цена за БГ и така да се стопира тази нагла практика. Да видим...


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • milss, suffer, tishko
Цитирай

Кво се набирате като балканче на баир!
Ами четете сроковете за изпращане - в момента всички търговци обявяват срок от 20 до 30 дни за изпращане! Дали имат или не наличности е съвсем друга бира. Хората са ви го написали, но вие им се дървите, заплашвате че ще откажете поръчка и т.н. И кво ще стане като си откажете поръчката - всичко отначало.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

и 14 дни чакане за връщане на парите (възможно е и на загуба)
Цитирай

Май тия мушмороци в Технополиса са махнали цените за Xiaomi MI 9T като отворих да ги погледна набързо преди малко и аз, пишеше че няма такова предложение може да са се усетили  Big Grin Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на dian_vt за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Скриха цените, да не се излагат. Обаче да скриеш нещо в днешно време в интернет е мисия невъзможна Smile

Ето ги в Гугъл кеш, скролнете страницата надолу: https://webcache.googleusercontent.com/s...irefox-b-d

Направил съм и скрииншот, защото и този кеш може да изчезне: https://images.vfl.ru/ii/1561371895/ee12...987670.jpg


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай

(2019-06-24, 15:55:11)kyosev написа:  И кво ще стане като си откажете поръчката - всичко отначало.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Какво ли, прибрах 60 кинта от нищо! Само защото отказах  поръчките. Телефон имам. Big Grin

Солитрон продава с ддс. Няма как да ви върже телефон на 600лв. Пишеш го на фирмата

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

С какви гаранции ги копувате от Ali-то, нямам доверие да си пращам телефона на някъв във китай

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Aми то идеята е, че не се развалят
по принцип има някаква 1г гаранция към производителя, но ти ако купуваш телефона с едничката мисъл, че ще се развали го взимай от тук
Цитирай

Здравейте, имам Xiaomi mi 8 и съм страшно доволен от телефона и марката. Имам го от само 6 месеца, но обиколих Европа с него и навсякъде освен в Англия и Уелс най-вече навсякъде имах 4G... Сега обаче този К20 Про много ми хареса заради голямата батерия и fullscreen екран. Въпроса ми е ако го взема от Али-то с глобал ром дали и подръжката на 4G е като на глобалната серия например 9Т защото китайската версия не покрива част от честотите на европейската, но когато е да речем Глобал ром ?! Дали ги покрива или си остават китайските честоти. Няма информация за официално европейски модел, като 9Т Про Smile по скоро сигурно ще е точно К20 Про .. но с това, че не покрива тия честоти ( които моят телефон покрива ) е като да си купиш кола без резервоар .
Цитирай

(2019-06-24, 16:26:34)airbus написа:  Какво ли, прибрах 60 кинта от нищо! Само защото отказах  поръчките. Телефон имам. Big Grin

Солитрон продава с ддс. Няма как да ви върже телефон на 600лв. Пишеш го на фирмата
 

1) Интерсно, с колко ли е скочил $ за 10 дена, за да прибереш такава горница?
А таксите на банката в 2-те посоки за превалутирането смяташ ли?

2) И в Европа се продава с ддс и то е все горе-долу около 20% 
А крайната цена е 330 евро. И сигурно не са на загуба. Въпроса е, че рядко се появяват единични бройки

@Gothic_madness
 Няма как рома да смени честотите на радио модема. Едното е софтуер, другото хардуер. Каквото сложили такова. А за Китай и Европа слагат различни модеми
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай

(2019-06-24, 19:16:37)Gothic_madness написа:  Здравейте, имам Xiaomi mi 8 и съм страшно доволен от телефона и марката.

Дали  Redmi K 20 Pro с глобален ром покрива или си остават китайските честоти.

Остават си китайските честоти, които са еднакви на 90 % с европейските. И за стотен път обяснявам- липсва единствено банд 20 на 800 mhz. Въпреки тази липса при моите пътувания в Европа навсякъде имах 4G/LTE. Ако все пак по някаква причина ти е важен банд 20, чакаш глобалната версия.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • kyosev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)