Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

Аз не съм пробвал, защото и моят е с 3G. Иначе мишка,флашки безпроблемно чете, за клавиатури предполагам също.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
Аксесоари

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1765401 Тук казват,че е възможно.Ако може някой да провери до утре следобяд(тогава ще ходя до техномаркета)ще съм му задължен.
Цитирай

чете мишки клавиатури флашки даже и хард дискове без проблеми Smile
Цитирай

http://it-depot.net/pages/3G_Setup
Просто трябва да си направиш настройките.
Някой беше потвърдил във форума , че със стик на нашите оператори е нямал никакъв проблем.
Цитирай

Здравейте, и аз вече съм с TF300T от Техномаркет в събота. От 4 години съм с iPhone всички модели без 5-цата, реших да се запозная и с андроид. За джейлбрейка знам всичко, но за руутването това е нещо ново за мен. Защо на вас ви излиза update за 4.1.1 а на мен имаше за 4.0.3. Аз ли трябва да търся 4.1.1 или ми дайте линкове кои неща да прочета. Благодаря предварително.

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

:-) С теб колега май сме се разминали.И аз отидох за Асусчето,но изневерих.Айпад мини..:-) Първто ми у-во с iOS.Но...май се прецаках..:-( Злобейте на воля..B-)
Цитирай

Ако искаш руут стой на 4.0.3 докато руутнеш , че на JB става сложно... :/
Първо трябва да си отключиш буутлоудъра (така ти пада гаранцията ) в сайта на Асус има официално приложение за отключване.
Цитирай

toie да ти е честита придобивката :capitulation: Big Grin защо да си се прецакал ипад мини също е добро устройство а с ios ще свикнеш Confusedtupid:
Цитирай

toie написа::-) С теб колега май сме се разминали.И аз отидох за Асусчето,но изневерих.Айпад мини..:-) Първто ми у-во с iOS.Но...май се прецаках..:-( Злобейте на воля..B-)
Не си се прецакал, по скоро аз си мисля че се прецаках Smile

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

Alphavillain написа:Ако искаш руут стой на 4.0.3 докато руутнеш , че на JB става сложно... :/
Първо трябва да си отключиш буутлоудъра (така ти пада гаранцията ) в сайта на Асус има официално приложение за отключване.
А ако се наложи да се ползва гаранцията няма ли начин да се качи оригинална версия на андроид или това отключване е вечно и безвъзвратно.

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

Ако се стигне до гаранция(дано не се налага) правиш рисет и всичко изчезва.Не съм чул отказана гаранция за това,че има руут.В крайна сметка купуваме у-во,а не софтуер.
p.s Ще следя темата.Може да се стигне до бартер по между ни:-) А и съм с Хавай 5-0(Huawei Honor)
Цитирай

Не , при Асус е НЕОБРАТИМО.
Няма как да си заключиш буутлоудъра от нова и при буут излиза с големи букви , че буутлоудъра е отключен.
Правите го на собствена отговорност и се надявате да не им пука особено на фирмата , която ремонтира.
Цитирай

Препоръчайте ми някаква клавиатура. И задължително да има бутонче да се сменят два езика, че ми писна да влизам постоянно в настройките и оттам да си сменям езика когато ми се наложи да използвам български. Big Grin

Blue Gradient Sony Ericsson Xperia Neo ICS 4.0.4
White Asus Transformer Pad TF300T JB 4.2.1
Цитирай

Smart keyboard pro е добър вариант.От известно време я ползвам и съм мн. доволен.Лекичка е има бг.,а и със слайд по клавиатурата от ляво на дясно сменяш езиците които си добавил преди това
Цитирай

Понеже не ми се пише надълго и широко, ето един пост на руски с картинки и всичко необходимо за руут за версия 4.1.1 - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry18925386
Трябва ви регистрация.

[Изображение: screenshot2013012819501.png]
Цитирай

Всичко прекрасно , стига да можеш да отключиш буултоудъра Smile
Цитирай

Момчета харесал съм ето този калъф за TF300 http://img01.prodavalnik.com/images_prod...00x600.jpg но се чудя дали въртящата част отзад няма да надраска таблета.....
Цитирай

Най - вероятно въртящата част е вдлъбната, защото калъфа изглежда стилен, не мисля че ще се допира до гърба на таблета. Аз също търся и си поръчах един евтин калъф, за сега карам с един пластмасов за 7" самсунг изрязах го от трите страни и докато пристигне китайският карам така.

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

toie: клавиатурата Smart keyboard наистина е добра, като се има в предвид, че изпробвах почти всички безплатни и триал версии на клавиатури в маркета. tenks

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

Момчета а да знаете, защо:
1.Като го свържа с компа и не зарежда... ?
2.Защо кошницата не иска да си ъпдейтне нито ръчно нито автоматично времето ?
3. Има ли начин да не се изрязват изображенията а направо да се зададът като тапет ?
Цитирай

3.Търси в маркета multipicture
Цитирай

BullRazor написа:Момчета а да знаете, защо:
1.Като го свържа с компа и не зарежда... ?
Зарежда но 100 пъти по бавно от зарядното на 220V, остави го на компютър за 10 минути и ще видиш че процентите се вдигат. И нали знаеш че за нашите батерии е по добре да се зареждат бавно след първите няколко цикъла по над 8 часа.

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

смисал първите няколко пъти да го оставя за над 8 часа на зарядно или на компа ?
Проблем ли е ако го извадя за малко и пак го включа ?
Цитирай

Имам нужда от помощ, спрях да получавам известия от Gmail, а това е важно за мен. Дори не си спомням на 4.0.3 имаше ли ги, или аз нещо промених след като 7-8 пъти правих хард ресет и променях настройки.
П.П. Не се оплаквам но с iPhone ми е по лесно. Искам да се радвам и на андроида който доскоро отричах.
За разлика от всеобщото мнение за android, таблета не ми е забивал досега и батерията му е повече от невероятна ( 9 часа на дисплей и Wifi)

Galaxy Note 3 - N9005 - MJ7, iPhone 4.
Цитирай

Златен си колега (за тапетите) !!! А за батерията как викаше, че трябва да я чарджваме ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)