Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)

(2016-08-02, 08:33:31)sylver88 написа:  http://brands.aliexpress.com/en?spm=2114...4.2.ApLhJc Днес уж щяло да ги пускат на 29.99$ 3 хил бройки, но още не е активно. Да питам само, в описанието продавача е писал:
"Download and install an official version of Mifit by the link:    
   http:m.app.mi.com/detail/68548
   DON'T install the Mifit in APP Strore or Google Play Store. "
Някаква идея защо е това?

Aми по принцип няма проблем с тази от Play Store, но е по-стара версия и съответно Firmware-a на гривната ще е по-стар(в момента е 2.1.4), както и не се знае кога ще има ъпдейт, така че плюсовете са в полза на китайската версия от app.mi.com (в момента 2.1.7)


Прикачени файлове Миниатюри
   
Аксесоари

А как се сваля от там, че като отворя сайта ми дава само с йероглифи и не мога се ориентирам.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb

http://app.xiaomi.com/details?id=com.xia...ref=search

Аз съм с версията от play store и също е 2.1.7 тя си се ъпдейтва автономно не през play store.

Sent from Kenzo via Tapatalk

^ Това е понеже имаш аап стора на Ми в телефона си, а който е с друг модел телефон, ще му се ъпдейтва от гплея.
И съответно е стара версия

Не е така.
Просто китайското приложение си се ъпдейтва само при първо пускане, не е нужно наличието на ми апп стор

Ами моята е от плей стора и е 2,1,4 на Mi band 1S, aко има значение гривната.
От преди знам, че ако имам апп стора на шиаоми се ъпдейтваше от там и то доста по-рано

Сега ако ъпдейтнеш ръчно ще си ти идват ъпдейти след това.
На 2.1.6 имаше ъпдейт на фърмуера даже за ми банд 2

Пристигна и моята гривна, след точно 14 дни. За момента имам само един въпрос, трябва ли да се тегли някакво допълнително приложение освен Mi Fit за да ти се показват нотификации?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

не, но в Ми фит трябва да позволиш една опция, която те препраща в Settings-Additional settings-Privacy-Notification access (ako си с MIUI де) и там трябва да позволиш на приложението да "взима" нотификациите
Освен това версията от PlayStore е малко стара.
Най-новата е 2.1.8 и може да си я свалиш от тук:
http://app.xiaomi.com/details?id=com.xia...ref=search

Това с нотификациите е направено, ще видим дали ще се получават.
А за версията, да, в момента е 2.1.4, но от този линк всичко ми е на китайски, като сканирам кода ме препраща в гугъл плей, но приложението, което ми дава да тегля е WeChat. Или трябва да изтегля .apk файла и 'ръчно' да го инсталирам?


П.П. Получи се с 'ръчната' инсталация. Благодаря! Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

С тази версия е възможно и ъпдейт на фърмуера да получиш до 1.0.0.23

може ли някой да даде по точна информация как се изкарват различните икони за различните приложения с програмата Mi Band Tools. Има ли я някъде някъде пачната или само закупуване от Play store?

Нов firmware от днес
1.0.0.33


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2016-08-05, 22:22:02)kunchev82 написа:  може ли някой да даде по точна информация как се изкарват различните икони за различните приложения с програмата Mi Band Tools. Има ли я някъде някъде пачната или само закупуване от Play store?
Добавяш желания app цъкаш на него след това vibration and icon >>> vibration icon first.... Можете да комбинирате и няколко икони примерно първо да се покаже иконатата за съобщения и след това тази за фейсбук... Така ще знаете че сте получили съобщение във Facebook Messenger


Sent from Kenzo via Tapatalk

Най-накрая ии моята дойде. Може да се ползват двата app mi fit и mi band tools, нали?

Sent from my Redmi 3 Pro using Tapatalk

Да то първия е задължителен другите просто надграждат с функции.

Sent from Kenzo via Tapatalk

А къпете ли се с гривната /в банята/? Вчера влязох с нея - че тя не спря да свети през цялото време, активира се от струята вода. Big Grin
И наистина, има ли от къде да се изтегли това приложение Mi band tools, освен платената версия от плей стор-а?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

Писано е по-нагоре, че от водата се активира. Къпем се в банята и на морето

(2016-08-07, 10:08:57)MapTo_D написа:  И наистина, има ли от къде да се изтегли това приложение Mi band tools, освен платената версия от плей стор-а?

http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...p=51207919
Не съм я проверявал за работоспособност.

Изобщо не може да се тегли, дава грешка. Вчера търсих .apk файлове, всичко което намерих и инслаирах в последствие даваше грешка и така, явно трябва да се пазари, по желание разбира се Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

Иска регистрация на 4пда!
http://dox.bg/files/dw?a=ecb7ef91b9

Има и някаква пачната, но пише, че не работи вибрацията. Нямам такава гривна и не ми е интересно. Който иска, да чете.


Прикачени файлове Миниатюри
   

И какво ще стане да си купиш?
Писано много по - въпроса, но всеки сам си преценява

Sent from my MI NOTE Pro

OnePlus 3T

А бе 2 лв толкова ли са много за приложение, което има по-богата функционалност от безплатното. Че 100 гимнстики трябва да направите, за да ви излезе без пари. После не ми работи вибрацията, пък имам дрейн и на батерията...

Здравейте от вчера съм с гривната,като цяло доволен.Аз съм с Oneplus One и  всичко работи перфектно.Преди да ми дойде гривната си свалих апликацията Mi Fit от GooglePlay (версия 2.1.4 мисля).Когато гривната пристигна си свалих от app.mi.com последната версия с идеята само да ъпдейтна  гривната ,защото мислех, че ще е на китайски.!НЕ Е НА КИТАЙСКИ,при мен беше на испански версията от GooglePlay и сваленото апк от app.mi. след като го инсталирах си беше на испански.Гривната се качи на V1.0.0.23.
 Колкото  до " Mi Band Tools" искам да попитам какво повече предлага, струва ли си в случая ще се използва с mi band2 ? Не става въпрос за  парите а като функции който липсват в оригиналното приложение _?Колкото до цената,хора купете си я като гледам бая труд е хвърлил Zdeněk Horák за да направи tools & mi band. Оставям и едно видео ако някой случайно е с OnePlus и CyanogenMod как да си активира SmartLock на тефона
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)