Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво приложение ползвате за 360 снимки?
С 3д панорама от мейт9 нещо не мога да се справя с вертикалната част от снимането.

най-удобно май ми е с google street view.
Цитирай
Аксесоари

Идеята на апп-а от mate9 е да снимаш предмет от всичките му страни и единствено на телефона може да си я гледаш. Aз ползвам от доста време google camera от 4pda чрез нея могат да се правят сферечни снимки стават за качване във facebook като 360 панорама.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

Дай линк за тази камера
Цитирай

Някой знае ли как мога да използвам разделянето на екрана при положение че ползвам сензора за контрол, не навигацията на екрана?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Пускаш Recent Apps, задържаш върху някое приложение и разделяш. Изглежда да си работи нормално и без копчетата.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Huawei P10
Цитирай

Но имай предвид, че някой приложения не подържат тази функция.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Супер, мерси, действа Smile

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Супер е телефона. И аз успях да го регистрирам.
Цитирай

+1 от мен черен от сините . SEQ read в Androbench отчете 770mb/s което означава , че е с LPDDR4 рам и UFS 2.1 storage .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Честита придобивка! Телефонът е наистина добър! Колкото до типа памет, можеш да провериш точно с какъв модул си! В съседната тема а и в същата за Mate9 е описано как! Най-вероятно си с Ufs 2.0, Самсунг!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

KLUCG4J1EB-B0B1 MLC UFS2.0 64GB about 850MB/s SAMSUNG , РАМ - LPDDR4 (в айда така пише) . Значи съм от късметлиите !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

От почти седмица ползвам апарата и мога да кажа, че съм изключително доволен от него.
Паметта е KLUCG4J1EB-B0B1 MLC UFS2.0 64GB about 850MB/s. Тел. е закупен от Мтел.
Цитирай

Moже ли някой да каже как се представя, когато му закачиш по- големи и хубави слушалки... Това ме спира в момента, а аз съм човек, който държи на това Smile Чух, че бил разочароващ, затова питам.

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай

Сложен въпрос. Разни хора с разни слухове, разни слушалки и т.н.

Последните ми 4телефона - п9, с7,с6 - всички рутнати и с VIPER4A - свиреха отлично за моите разбирания.
П10 ката не съм я рутвал и звука ме устройва, нямам нужда от viper4a.

Слушалките с коите слушам - Sony PS4 Wireless Stereo 2.0 Headset и пак някакви тапи на Сони, но ме мързи да гледам кой модел са.

Вземи си слушалките и го чуй в някоя техно верига или оператор.
Цитирай

В момента мога да правя директни сравнения само с Galaxy Note 2, който със сигурност не предлага най-доброто аудио но определено има и по-зле. Усилвател няма смисъл да слагам за сравнение.
За volume не мисля, че P10 се представя зле. Обичам да слушам доста високо и на макс ме устройва напълно дори понякога намалям.
Сравнението го правя със слушалки Audio Technica WS99, Philips Fidelio X2 и Philips Fidelio L2
Проблеми със силата на звука имаше единствено с Fidelio X2 но нивото е същото и при Samsung-a и лаптопа.
Колкото до качеството определено има какво да се желае. Още преди да правя сравния с други източници P10 ми звучеше flat а сега след като отделих време за проби това е още по-натрапчиво.
В никакъв случай не мога да кажа, че съжалявам за избора. От известно време със стигнал до извода, че в търсене на перфектното звучене забравяме да изпитваме удоволствие от музиката. Слуха лесно се адаптира а и за слушане в движение телефона предлага достатъчно. В домашни условия мога да си закачам усилвателя.
Цитирай

И мойте са клас като фиделиото... май ще трябва да ги пробвам лично Smile

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай

Здравейте, решил съм да купя P10 този месец, защото търся и смятам че това е може би най-добрия избор за телефон с 2сима. Интересува ме как се представя с тях, защото досега не съм ползвал такъв телефон, а и не съм чувал като цяло хубави неща за тях. Първия сим е на 4G , втория - ?, могат ли да им се сменят позициите чрез менюто кой да е 1 и 2 , защото и от 2-та ми се налага да ползвам мобилен интернет. Докато приказвам по единия, другия като изключен ли ще го дава , ако ме потърсят. Моля хората, котио ползват P10 с 2 карти да изкажат мнение, п10+ не искам, защото ми е много голям като размер.

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай

сим 1 е 2g/3g/4g , а сим2 е 2g/3g ... нямам как да ги въртиш софтуерно, но и 3g ще ти върши работа, по дефолт като говориш по единия другия го дава като изключен, но в менюто има опция обажданията да се препращат, или иначе казано като говориш по-едната ако звъннат на другата, обаждането ще се пренасочи към картата от която говориш, имай в предвид че когато се ползват 2 карти батерията заминава по-бързо, така е при всички марки телефони...
Цитирай

Явно не сте се опитвали да ги "въртите" софтуерно. Разгледайте шотите и сами ще стигнете до извода.
[Изображение: 00ddf99cf2b956e50a012543042558f4.jpg]
[Изображение: 6ee5f87a5d973d5aab6c0c897e8ee254.jpg]
Цитирай

Колеги , днеска ми се случи нещо ама изключително странно ... Говоря си аз по телефона и бях забравил , че имам малко батерия и както си говоря и изведнъж се изключи . До тук окей . Включвам телефона , пускам го да се зарежда . Отварям аз месинджър и хоп екрана пак започва да ми се затъмнява като при B133 ... Отварям фейсбук - затъмнява се , отварям хроме - затъмнява се , отварям калкулатор седи си нормално , отварям набиране - пак се затъмнява екрана . Изобщо не мога да разбера защо се е получило . За 1 месец съм правил 3 пъти фабрични настройки заради някакви проблеми с батерията (след фабричните се оправя) . Честно казано на предишният ми п9 лите никакви такива проблеи със затъмняване нямах ! Моята приятелка все още е с нейният п9 лите и тя няма никакви проблеми ... Сега пак бейъпвам данните си и пак фабрични настройки ! Направих клип който показва как сам намаля яркостта на екрана при отваряне на приложенията ! Автом. яркост е изключена ! Във xda хора също се оплакват от този бъг . Честно казано от както съм взел телефона с версия B123 го имам този проблем . Вече 3-ти ъпдейт имам на телефона и все още не го оправиха тоя бъг . Може ли телефон за 1100 лева да има такива смешни проблеми . Телефона си го харесвам . Доста е бърз , снима добре , отпечатъкът е бърз ама този проблем със затъмняването на екрана направо убива всякакъв кеф при използването на телефона ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

mitko.stefanov така е , има си го проблема, за щастие при мен сега е само в google chrome, проявява се само когато си изключил автоматичната яркст.. сигурен съм че скоро ще го оправят..

pocko прав си въртят се , не го бях пробвал и си мислих че от тази опция само задаваш приоритет на мобилните данни, грешката е моя , благодаря за корекцията
Цитирай

Благодаря Ви за отговорите, от това, което виждам ще ми върши работа телефона, ако има и други мнения ще ми е любопитно да ги прочета!

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай

Здравейте как мога да спра приложението за редактиране на снимки да ми прави абсолютно всички снимки на колажи и да ми праща известия много е дразнещо

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай

Може ли да се спрат вибрациите когато пиша? Те не ми пречат просто исключа неща който харчат ток.

Huawei P10
Цитирай

Може. В настройки > разширени настройки > език и въвеждане > клавиатурата която ползваш > разгледай й настройките. Ако не намериш настройката, пиши с коя клавиатура си.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)