Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop дойде

И при мен се чупи Root-a за съжаление.Ще чакаме развитие по въпроса с recovery :-)

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари

От днес вече и аз съм с новия андроид.Първите ми впечетления са добри,ще видим по нататък.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

(2015-04-08, 18:00:43)wenss написа:  Spellbound91Пичове,не знам какво толкова мрънкате . Ъпдейта е наличен,стига сте ревали.Моя телефон е купен от Теленор,а те не са пуснали още 4.4.4,а се надявате да пуснат 5.0.2,ами няма да стане.Флашнете 5.0.2 за друг регион с флаштуул и готово.Дали ъпдейта ще е за вашия регион или за китай,то той е официален(пуснат е от Сони).Ако някога ви се наложи да носите телефона в сервиз,там ще пуснат апарата(ако може да се включи въобще),ще проверят IMEI(сериен номер) и ако той отговаря и същевременно телефона е със официален софтуер(дали ще е китайски,албански,корейски 5.0.2)  ще бъде обслужен гаранционно.Вие няма да отключвате Bootloader,да променяте IMEI,да ROOT-вате апарата и т.н. ,че да се притеснявате,че ще нарушите гаранцията.Пак повтарям/потретвам 5.0.2 за всички региони е официален ъпдейт.
Привет колега.Опитах да ъпдейтна тела чрез флаштуул но ми изписва locked phone detected.Какво е това

Братко, ползвай Flashtool, а не Flash tool
Цитирай

Аз получих известие по емайла и вече тегля новата версия през телефона малко над 600 мегабайта е и изисква 1.2 гигабайта място. Big Grin
Регистрирах си телефончето на сони сайта и не ми закъсняват ъпдейтите и получавам известие по емайл.
Забелязах, че вече не мога да приключвам активните приложение , липсва иконката изтрий всички Bu
Цитирай

Защо само са махнали хубавия заключен екран,тоя ефект беше супер сега го няма.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Ако сложиш стоковия жив тапет на Сони, ще видиш и ефекта при отключване като при КитКат.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Някой от Теленор ако го получи да пише,че е на Теленор телефона или ще чакам Лолипоп догодина.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

(2015-04-09, 10:59:22)pepopepo написа:  Някой от Теленор ако го получи да пише,че е на Теленор телефона или ще чакам Лолипоп догодина.

А защо просто не си го флашнеш с Flashtool, защото теленор наистина може другата година да го пуснат....
Цитирай

(2015-04-09, 10:56:53)Monipeev написа:  Ако сложиш стоковия жив тапет на Сони, ще видиш и ефекта при отключване като при КитКат.
Не става колега,пробвах с всички живи тапети но пак си се отваря като врата нагоре само че. Стана,стана аз съм объркал. Благодаря ти.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Колеги, оправен ли е проблема със звука на слушалки при близалката?

Sony Xperia XZ Premium | LG G5 |Xperia Z2 Black
Цитирай

(2015-04-09, 10:59:22)pepopepo написа:  Някой от Теленор ако го получи да пише,че е на Теленор телефона или ще чакам Лолипоп догодина.

И аз получих мейл, че има ъпдейт, но и аз съм към Теленор и ъпдейт йок!  Big Grin Big Grin Big Grin
Тормозих ги 2 пъти по фейсбук и днес по имейл им писах.
И на Сони писах, те ми върнаха отговор след 20 минути. Цитирам: "освобождаването на нови версии на софтуера зависи oт договореностите между Google Inc., Sony Mobile Communications и операторите в различните страни.

Предоставянето на софтуера за всички устройства от даден модел може да отнеме 4-6 седмици.

Приложенията Update Center (в телефона) и PC Companion (Bridge for MAC) за Вашия компютър ще Ви известят, когато софтуерът бъде наличен.
Sony PC Companion за Windows компютър можете да изтеглите отhttp://support.sonymobile.com/bg/xperiaz...companion/.
Bridge for MAC за MAC компютър - отhttp://support.sonymobile.com/bg/xperiaz...e-for-mac/.

Препоръчваме Ви да се запознаете с промените, които актуализацията предлага, тъй като няма да бъде възможно да се върнете към предишната версия."



И... сега ще чакам 6 седмици!
Цитирай

(2015-04-09, 12:07:39)qnkooo написа:  
(2015-04-09, 10:59:22)pepopepo написа:  Някой от Теленор ако го получи да пише,че е на Теленор телефона или ще чакам Лолипоп догодина.

И аз получих мейл, че има ъпдейт, но и аз съм към Теленор и ъпдейт йок!  Big Grin Big Grin Big Grin
Тормозих ги 2 пъти по фейсбук и днес по имейл им писах.
И на Сони писах, те ми върнаха отговор след 20 минути. Цитирам: "освобождаването на нови версии на софтуера зависи oт договореностите между Google Inc., Sony Mobile Communications и операторите в различните страни.

Предоставянето на софтуера за всички устройства от даден модел може да отнеме 4-6 седмици.

Приложенията Update Center (в телефона) и PC Companion (Bridge for MAC) за Вашия компютър ще Ви известят, когато софтуерът бъде наличен.
Sony PC Companion за Windows компютър можете да изтеглите отhttp://support.sonymobile.com/bg/xperiaz...companion/.
Bridge for MAC за MAC компютър - отhttp://support.sonymobile.com/bg/xperiaz...e-for-mac/.

Препоръчваме Ви да се запознаете с промените, които актуализацията предлага, тъй като няма да бъде възможно да се върнете към предишната версия."



И... сега ще чакам 6 седмици!

Big Grin След 6 седмици ще чакаш още толкова и още толкова.Теленор в момента работят за подобряване на мрежите си и евентуално пускане на 4G.Ъпдейтите не са им на дневен ред.Все още са на 4.4.2 и версия на компилацията .314(изключение правят тези от вас,които са си закупили телефона след излизането на 4.4.4).

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Някой М-телски тигър да е получил ъпдейт? ( :

Sony Ericsson Xperia X8 ~ 2.3.5 ~ MDDI ~ UnderVolteD ~ OverclockeD ~ RooteD ~ UnlockeD ~ RaM BoosteD.
Цитирай

И Мтел са като глобул. Ще чакат.
Цитирай

(2015-04-09, 12:24:50)effective написа:  Някой М-телски тигър да е получил ъпдейт? ( :

аз ,през кабел.много добър ъпдейт според мен де Smile
Цитирай

(2015-04-09, 13:27:48)yozwrc написа:  
(2015-04-09, 12:24:50)effective написа:  Някой М-телски тигър да е получил ъпдейт? ( :

аз ,през кабел.много добър ъпдейт според мен де Smile

Дано и нас ни огрее скоро, ама... Надали! 
И през кабел пробвам, вчера, днес, ъ-ъ!  
Цитирай

Имам едно бързо въпросче Big Grin Моята Z2-чица е с 4.4.2 трябва ли да ъпдейтна до 4.4.4 за да мога да ъпдейтна до 5 или може директно от 4.4.2 към 5.0.2 Big Grin Надявам се схванахте кривата ми логика, благодаря предварително.
Цитирай

Не е необходимо преминаване през 4.4.4, за да се направи ъпдейт до 5.0.2.
В зависимост от това за къде е предназначено устройството, времето за ъпдейт е различен.
Вероятността да бъде пуснат директен ъпдейт до 5.0.2, за потребители, които още са с 4.4.2, е сравнително голяма.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-04-09, 13:27:48)yozwrc написа:  
(2015-04-09, 12:24:50)effective написа:  Някой М-телски тигър да е получил ъпдейт? ( :

аз ,през кабел.много добър ъпдейт според мен де Smile

Щом си получил ъпдейт, значи апарата не е купуван от Мтел (не е Мтелски).
Цитирай

Как да оправя проблема с липсващата икона за звука,накой зна ли?Сложих една програма,първата която ми се поеви в магазина.Ама се ми излиза една звезда на без звук мода,и известията се чуват.Няма ли нещо стандартно,както си беше старата икона,само три натискания.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Каква е тази икона?
Сега като натиснеш един път бутона за звука се появява менюто за управление на звуците.
Цитирай

Като слушам музика обаче,не става така.Затова искам икона на десктопа,каквато си имаше стария андроид.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Разгледай функциите на това приложение, което също обаче минава през видовете профили за изключване на звука. 
Поне е независимо от музика, ако се слуша в момента.

П.п. точно такива икони / уиджети , като на предната версия на Андроид може да се поставят, но разбира се изисква руут права.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Това е оригиналния уиджет на Sony от KitKat.
https://drive.google.com/file/d/0B966JJW...sp=sharing

Не знам дали ще може да работи с Lollipop, но пробвай. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Пригиналното не работи,но намерих програма в магазина.Благодаря за помощта.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)