Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт до Андроид 4.3

Е, то ясно, че е от телефона.Този 4.4.2 е къстъм.Аз всъщност така и не разбрах.Гледам в XDA доста 4.4.2/4.4.4 къстъми, ама не са цианоген мод.Това значи ли, че са някакви официални за S3, които просто не идват OTA след 4.3?Или е като преди с лийковете 4.2.2 преди да излезе 4.3?С тази разлика, че лийковете на 4.2.2 бяха ужасни, докато тези 4.4.2 и 4.4.4 къстъми се държат добре.Просто не мога да преценя и искам да спестя множеството флашове дали с 4.3 кара повече батерия отколкото с 4.4.Х.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
Аксесоари

Ами не,не са официални.Последните официални за S3 са 4.1.2 и 4.3,всички останали кит-кат ромове 4.4,4.4.2.,4.4 и др. са неофициални къстъм ромове за телефона.А относно батерията е относително при всеки потребител.Флашваш и тестваш е най-добрият вариаянт.Аз лично си предпочитам стоков руутнат 4.3,най-вече заради камерата,а и съм свикнал да си зареждам телефона всяка вечер Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

r1nftw написа:Е, то ясно, че е от телефона.Този 4.4.2 е къстъм.Аз всъщност така и не разбрах.Гледам в XDA доста 4.4.2/4.4.4 къстъми, ама не са цианоген мод.Това значи ли, че са някакви официални за S3, които просто не идват OTA след 4.3?Или е като преди с лийковете 4.2.2 преди да излезе 4.3?С тази разлика, че лийковете на 4.2.2 бяха ужасни, докато тези 4.4.2 и 4.4.4 къстъми се държат добре.Просто не мога да преценя и искам да спестя множеството флашове дали с 4.3 кара повече батерия отколкото с 4.4.Х.
4.4.2 ромовете са портати от Note 2 , 4.4.4 ромовете са портнати от S3 LTE(i9305,E210s). Аз лично мога да кажа , че с 4.4.4 портнат ром (не на база CM , a на база i9305/e210s) батерията ми изкарва малко повече от 4.3.При мен винаги, когато съм ползвал CM/aosp и прочее батерията е падала по-бързо.От скоро обаче забелязвам че CM ром + кернела на Арчи = 4.3 ром от самсунг, като издръжливост на батерията. Wink Ако искаш възможно най-добрата батерия ти препоръчвам 4.1.2 + боефла.

Honor 10
Цитирай

RusH_DeMoN написа:Да попитам дали моя http://www.sammobile.com/firmwares/datab...I9300/XEF/ ще получи ъпдейт като сега съм с Pda:Na5 Phone :n8 , а на приятелката ми http://www.sammobile.com/firmwares/datab...I9300/COA/ е този румински .. Tooth та като гледам има повече ъпдейти от моя ... мисълта ми е дали ще ги получа ?
Някакви идей по моя въпрос ? Confusedtupid:
Цитирай

Някой може ли да постне шот с живота на батерията с 3G?
EDIT: Е какво, никой ли не е със стоков ром? Big Grin

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

Явно никой не е Big Grin Истината е, че стоковия тъч уиз е най-скапания лаунчър/интерфейс, който съм ползвал. За справка можете да разгледате клипове с S5 - ужасно, че има лаг и там. Ако преглътнем това, има портове на 4.4, базирани на ъпдейта нa Note2 - нормален лаг, леко дразнещ, но за сметка на това камерата е доста по-добре от официалния 4.3 на S3. Пробвал съм какви ли не РОМ-ове, какви ли не kernel-и, най-добър си остава CM10/11.
Цитирай

r1nftw написа:Някой може ли да постне шот с живота на батерията с 3G?
EDIT: Е какво, никой ли не е със стоков ром? Big Grin

Ето колега,качил съм шот със стоков руутнат 4.3 андроид.Просто за мен от стоковото по-хубаво няма,да не говорим,че при къстъм ромовете камерата е ужасна.Изключил съм телефона сутринта към 8:30ч. от зарядното.С разговори 20-30мин.,чат по фейс и вайбър,малко игричка,браузване около 30-40мин.,екран 2ч. и 15мин. и към 19ч. батерията е на 27%,като 3g-то и WIFI са ми включени постоянно.Телефончето спокойно изкарва 11-12 часа Smile


Цитат:Истината е, че стоковия тъч уиз е най-скапания лаунчър/интерфейс, който съм ползвал.

inqubus,за това съм съгласен,но това се решава с един лек лаунчер като Нова-та Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

I9300XXEMG4_I9300OXXEMG3_XEO
I9300XXEMH1_I9300PHNEMG2_PHN

Кой би трябвало да бъде по нов?

Samsung Galaxy S3 [ROM 4.3 POLAND] [ROOT/CWM] [64GB 10class] ENG
Цитирай

PDA: I9300XXUGNJ2 CSC: I9300PHNGNJ1 MODEM: I9300XXUGNA8 CHANGELIST: 2788594 BUILD DATE: 08.10.2014
Това е най новия.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Снощи го инсталирах Rom 4.3 Poland, може и да си въобразявам телефона загрява по малко сравнение с предишните ромове с които бях. :proud: :proud: :proud:

Samsung Galaxy S III
Цитирай

ivoslavitrifonov1975 написа:Снощи го инсталирах Rom 4.3 Poland, може и да си въобразявам телефона загрява по малко сравнение с предишните ромове с които бях. :proud: :proud: :proud:


Аз по стабилен ром не съм ползвал, и забеляза ли че за пръв път от както инсталираш РОМ, след инсталацията ако си направил Hard-Reset те пита дали да включи Мобилните Данни, и след това Wi-Fi...

Samsung Galaxy S3 [ROM 4.3 POLAND] [ROOT/CWM] [64GB 10class] ENG
Цитирай

Забелязах го при българския, испанския такава опция няма за мобилният интернет.

Samsung Galaxy S III
Цитирай

Аз говоря за този от Подписа ми, за другите РОМ-ове не знам.

Samsung Galaxy S3 [ROM 4.3 POLAND] [ROOT/CWM] [64GB 10class] ENG
Цитирай

uniquethor написа:Ми не знам вече около 2-3 седмици нямам проблеми, но аз след като го инсталирам и при всеки ром правя така, Инсталирам ром-а спирам автоматичните актуализации! може би за това..

Оптимизирал ли си нещо? Между друото, фб апликацията е изключително тежка и яде много рам. Аз я махнах и си влизам през мобилната страница в нета.

Samsung Galaxy A52s
Цитирай

Досега бях с Samsung Galaxy SII, януари чакам да получа от Англия Samsung Galaxy SIII, за който знам, че е с Android 4.0 (ICS), на SII който също беше от Англия сменях рома през Один, гледам в Sammobile има BGL версия с Android 4.3, та въпросът ми е, по същия начин ли е инсталацията през Один както на SII ?

Samsung Galaxy J7 (2016) SM-J710FN, Android 7.0 Nougat.
Цитирай

Ами виж важните теми Offtopic Offtopic Christmas

Honor 10
Цитирай

да колега по абсолютно същият начин както при с2 поздрави Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Може ли на стоков ром 4.3 да се рутне и да се махнат разни дразнещи приложения стоковите дето са ?
Или ще трябва да се слага къстъм и да ги няма.
Цитирай

bam написа:Може ли на стоков ром 4.3 да се рутне и да се махнат разни дразнещи приложения стоковите дето са ?
Или ще трябва да се слага къстъм и да ги няма.

Може , аз съм така Rock

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

От скоро съм с Galaxy S3 с андроид 4.3. Направи ми впечатление, че когато е зададено на автоматично регулиране на яркостта и като насоча примерно към светлина яркостта се засилва но след това не се намаля и остава така докато изгасне дисплея и го светна наново. Това някакъв софтуерен бъг ли е или нещо от телефона?

Sony Xperia P 4.0.4 > 4.1.2 6.2.A.0.400
Цитирай

nokia5530 написа:От скоро съм с Galaxy S3 с андроид 4.3. Направи ми впечатление, че когато е зададено на автоматично регулиране на яркостта и като насоча примерно към светлина яркостта се засилва но след това не се намаля и остава така докато изгасне дисплея и го светна наново. Това някакъв софтуерен бъг ли е или нещо от телефона?



Не е от телефона,и при мене го има Rock :thumbup:

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

И при SGS4 е същото, гасиш дисплея и го пускаш пак и ще се настрои както трябва.
Цитирай

Ясно Christmas

Sony Xperia P 4.0.4 > 4.1.2 6.2.A.0.400
Цитирай

Колеги да ви питам нещо не е точно по темата, но пак е за андроид. Вярно ли е че SGS-S3-Neo е всъщност SGS-S3, но вместо да бъде разкомплектован (понеже това е скъпа ,а телефона още е рентабилен) е с ъпдейтнат софтуеър , сменено име (добавено NEO) само и върнат на пазара? Ако е така значи ли че софтуеър му е съвместим със SGS-S3 ?

Samsung GS3 / Sony j70
Цитирай

С3 нео е съвсем различен апарат наличието на 1,5гб рам като за начало , макар и еднакви бутона за заключване е малко по различен всичко друго (батерия,памет,камери ) са това от нео за мен нямаше голямсмисъл тъй като има с3 ЛТЕ С 2ГБ рам

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)