Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Z1 codes
#1

  Здравейте на всички !
От днес станах собственик на сони з1.
Имам 1 питане . Гледам клипчета в тубата за скритият код на сони *#*#7378423#*#*
тъ, питането ми е че , в клипчетата в тубата в този код им излиза  Water proff, а на мен това ми липсва както и battery healt,  с андроид 5 е .
Ако някой може да каже защо така се получава ?
C6903  е модела

   
 

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай
Аксесоари
#2

Защото клипчетата, които си гледал не са на Z1, а на Z2 или на Z3.
Цитирай
#3

А вашите имат ли ги тези допълнителни тестове ?
имам и друг въпрос .. камерата отзад стъкълцето ми е било някво пластмасово , и бил сменян капака отзад >
как мога да разбера дали наистина е сменян задният капак ? а отностно камерата с тожа стукло което все едно има протектор замазан снима супер ужасно.... дори най-тъпият телефон снима по хубаво ...

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай
#4

И при 4.4.2 за z1 имаше battery health, но не и waterproof. А сега с 5.0.2 вече липсва и battery health.

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#5

Относно камерата .. принципно оригиналното стъкълце на камерата има някакъв филтър (под определен ъгъл се вижда леко лилавеещо такова) та този филтър спомага за фокуса на снимките! Ако при теб е подменен капака с някаква реплика или самото стъкълце е много вероятно да липсва този филтър и затова да са ти замазани снимките!

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > Lollipop 5.1.1
Цитирай
#6

лилавее под определен ъгъл! но самото стъкълце се мърда лекичко .. и като се погледне под ъгъл се вижда все едно че има някакъв протектор който е сложено некадърно и е целият замазан , та дори отгоре на стъкълцето може да се драска (все едно има залепено нещо)... снимките дори не са и фокусирани , все едно снимасх с предната камера.

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай
#7

Аз бях със същия проблем. Реших си го в сервиз срещу 70 лева (сменя се целия заден панел). Бях махнал временно стъкълцето и да ви кажа честно, снимките, които правеше телефона бяха уникални...... Имам чувството, че то повече пречи за снимане, от колкото помага, но без него телефона не е воден и трябва да се пази много Wink

SONY XPERIA Z1
Цитирай
#8

мерси за отговора !
попитах в сервиз, че съм от пловдив на бул.руски и там ми казаха цена от 30 лв. Дали щее оригинален или няма значение ?
ако някой знае по кадърен сервиз в пловдив нека да посочи . И най-важното дали след ремонта ще си остане водоустойчив на сменяне на задният капак 

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)