Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nexus 5

А знаете ли някъде в София, където да продават оригинални, че не ми се занимава през интернет ?
Цитирай
Аксесоари

(2015-05-24, 13:31:34)plamen_k написа:  Реплика.

Причини?

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Цената + вида + това че имам такъв Smile
Цитирай

Сложох mocolo 0.33mm темперирано стъкло ,че старото го счупих.Доволен съм пасна идеално и телефона стана по-чувствителен от колкото със старото китайско но нейм стъкло.

Google Nexus 5 =>Bluboo S1 (много зле)=>Xiaomi Mi A1 Android 9.0 Pie

Teclast x80pro android 5.1 
Цитирай

(2015-04-19, 19:17:01)mita6ki9 написа:  Аз му се чудих по едно време на това чудовище, но реших, че не е добра идея да давам толкова пари за нещо което не мога да пробвам на живо първо. 

П.П наточил съм се на SPIGEN Ultra Fit кейс. Хората които го имат казват, че материала му е същия като на капака на телефона.
9-10 долара е в амазон и ибей ама трябва да се плаща доставка по-скъпа от калъфа.
ЛИНК

Тези които го имат нека да споделят как са се сдобили с него.

Какво стана взе ли си и за колко пари, тъй като и аз съм пред тази дилема дали да си взема такъв или да си седя с оригиналния който ми идва някак си грубоват.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай

Ако питаш за Ultra Fit кейса - не, не съм. Заради скъпата доставка общо излиза около 50лв които ми са много за някакъв си гръб(бил той и на Spigen). 
Писах и на тези посредници(gabko), но от един месец не са ми отговорили с крайна оферта(явно не им се занимава за един калъф само).
Засега се отказах, докато не изкочи някакъв в България или с по-нормална доставка. 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2015-06-07, 18:29:32)mita6ki9 написа:  Ако питаш за Ultra Fit кейса - не, не съм. Заради скъпата доставка общо излиза около 50лв които ми са много за някакъв си гръб(бил той и на Spigen). 
Писах и на тези посредници(gabko), но от един месец не са ми отговорили с крайна оферта(явно не им се занимава за един калъф само).
Засега се отказах, докато не изкочи някакъв в България или с по-нормална доставка. 

Ти им го прати в Лондон примерно а те ще ти го донесат за 2 лв. Няма да го върнат споко. Един приятел си поръчва разни неща през тях и не се циганят за това колко е голямо нещото, което си взел. Да ти кажа и аз вземам да се отказвам заради цената. Наистина 50лв идват много, а за един кейс да се разкарвам до гъбко в работно време малко не ме кефи идеята.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00WNTWDPG?psc=1
От този съм доволен,стои много добре в ръката,само зарядното се пъха с маалка гимнастика защото идва по късо.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

(2015-06-09, 23:23:42)advokata написа:  
(2015-06-07, 18:29:32)mita6ki9 написа:  Ако питаш за Ultra Fit кейса - не, не съм. Заради скъпата доставка общо излиза около 50лв които ми са много за някакъв си гръб(бил той и на Spigen). 
Писах и на тези посредници(gabko), но от един месец не са ми отговорили с крайна оферта(явно не им се занимава за един калъф само).
Засега се отказах, докато не изкочи някакъв в България или с по-нормална доставка. 

Ти им го прати в Лондон примерно а те ще ти го донесат за 2 лв. Няма да го върнат споко. Един приятел си поръчва разни неща през тях и не се циганят за това колко е голямо нещото, което си взел. Да ти кажа и аз вземам да се отказвам заради цената. Наистина 50лв идват много, а за един кейс да се разкарвам до гъбко в работно време малко не ме кефи идеята.

Ултра кейс ползвам ето този и съм много доволен-
http://www.ebay.com/itm/0-3mm-Ultra-Thin...43cd2053fd

GP8P
Цитирай

И аз имам такъв, но го пробвах един път и го махнах. Гаден и хлъзгав. То и затова му е такава цената де Big Grin
Ултра кейса на Spigen не е само Ултра ами е от същия материал какъвто е гърба на черния Нексус.
П.П
Аз съм с един силиконов с грапав захват отстрани. Евтин е, но скоро най-вероятно ще се разшири.
http://i.ytimg.com/vi/wq2kFRdq5GM/maxresdefault.jpg

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Имам такъв от самото начало,около 1,5 год.
Няма за сега никакви дефекти по него(редувам ги като ми омръзне с Ultra Fit-a),както и флип на Nillkin.  Storstark

GP8P
Цитирай

от няколко дни съм с това http://www.aliexpress.com/item/New-Real-...87785.html доста се освежи телефона Smile

Google Nexus 5 =>Bluboo S1 (много зле)=>Xiaomi Mi A1 Android 9.0 Pie

Teclast x80pro android 5.1 
Цитирай

Не става ли много дебел?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Малко наедря Smile , но на мен не ми пречи , горе долу като със слим армора е .

Google Nexus 5 =>Bluboo S1 (много зле)=>Xiaomi Mi A1 Android 9.0 Pie

Teclast x80pro android 5.1 
Цитирай

Моето стъкло взе да издава багажа. Много дразнещо взе да се отлепя отдолу. Все още не знам защо - дали от евтино лепило или силиконовия кейс го натиска нещо(това е по-малко вероятно заради стабилно мекия вече кейс). 

Стъклото ми е някакво китайско и се чудя дали да не поръчам малко по-качествено. 
Гледам, че колега е похвалил mocolo 0.33mm темперирано стъкло, знам, че и Nilkin имат темперирани.
Някой друг да препоръча?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Някой подкарвал ли Mi Band на Нексуса?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2015-06-28, 08:58:52)mita6ki9 написа:  Някой подкарвал ли Mi Band на Нексус
Вече половин година, работи идеално.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

От януари.....
Цитирай

Бихте ли споделили дали има неработещи функции? 
Примерно в началото се говореше, че функцията за отключване работи само на Xiaomi телефони. Поддържа ли вече и другите марки?
Главно ще ми трябва за нотификациите и алармата, но това с отключването ще ми дойде доста добре като бонус :[Изображение: big_smile.png]. Може да се каже, че спортувам, но засега не съм се интересувал от фитнес данните които дават тези гривни. 

Също така ще споделите ли откъде сте си купили гривната?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Smartlock при мен работи безпроблемно,също така нотификацийте,алармата я пробвах и също работи но не я ползвам и не знам доколко може да й се довери човек...не работи (или не достатъчно добре) GPSа-чувам че е нагласен за китайски карти и сателити-не го ползвам...Над 90% достоверност при крачки и сън.Купувал съм от Dealxtream y Tynideal
Цитирай

Гледам, че и в олх има прилични предложения. Иначе смарт лок-а за мен е безмислен.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

Ами в олх-то чисто новите са 50лв а от чуждите сайтове излиза около 35. Чудя се само защи във всички обяви вTynideal изрично пише, че го пращат в различна от оригиналната кутия?
Щото нямат оригинална кутия или искат да избегнат нещо мито, данък ала бала. 

Между другото имам три излишни калъфа(два силиконови и един ултра тънък пластмасов). Не ми харесаха и не съм ги използвал. А и мразя да събирам ненужни вещи. Ще ги дам за символична сума. Който се интересува ще му пратя снимки

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

От TD съм купил 3 ,пращат ги с малките кутийки но гривните са оригинални и си работят добре...С изключение на някоя промоция по други сайтове в TD винаги ми е излизало най евтино(м/у 14-15е) с безплатна доставка(поща)
От DX купих 2 ,с големите кутии ,оригинални ....бавят се повече но пристигат безпроблемно
Цитирай

Някои има ли рамката от spigen neo hybrid да ми я продаде защото мойта се счупи ? Smile

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай

Потвърждавам за качеството на темперираното стъкло mocolo. В сравнение с китайско без име е по-приятно на допир, остават по-малко отпечатъци и краищата са много приятно заоблени. 
Един колега ми показа трик за лесно и точно слагане на стъклото. Сложихме го доста по-добре и точно от ''майстора'' в един GSM магазин който взе 2 кинта за монтирането на старото стъкло. 

П.П смених китайското "без име", защото се отлепи супер грозно след месец. Надявам се това да издържи повече. 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)