Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Така... Мисля че екипа показа достатъчно търпение. Това не е тема за това кой къде го сърби или кой от какво е засегнат. Има си начин за всичко това. Описан ясно и точно. Това е тема за Проблеми с форума и сайта.
Compare, ще те помоля да престанеш с офтопика тук, защото това е в противоречие с правилата на форума. И понеже драмата е породена от моето действие -  заключване, ще ти повторя и аз това, което колегите ти поясниха няколко пъти. Темата ти е заключена, след като самия ТИ заяви в нея, че си намерил точно това, което търсиш. Що се отнася за идеите ти да търсиш под вола теле с разни андроидски приложения, както пак ти беше обяснено, има си раздел за това, т.е. пак се оказваш в нарушение с правилата на форума.
 С това предлагам всички дискусии по темата да престанат! А ако все пак продължат, просто ще бъдат премахвани от тази тема!
Цитирай
Аксесоари

Не мога да създам тема в раздел Програми. Някакви промени в правила за публикуването в раздела ли има или? По-точно става въпрос за подраздел Системни приложения.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Няма проблеми със създаването на теми. Дава ли ти някакво съобщение за грешка?
Цитирай

На настолния изобщо ми го няма бутона нова/създай тема. В тапата пък ми изкарва съобщение, че нямам permissions to view... И след него това:


Прикачени файлове Миниатюри
   

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Изчисти си кеша и бисквитките на браузъра + рестарт, пробвай с друг браузър. За тапата - също изчисти кеша и данните. Тествано е и няма проблем от потребител да създаде тема в раздела. Т.е. проблема е при теб.
Цитирай

Има проблем с полето за бърз отговор.
http://prikachi.com/images/524/8383524R.jpg
Цитирай

В момента не се наблюдава такъв проблем, опитай с друг браузър или изтрий кеша на твоя.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте.

Маркирано е, но не получавам на пощата съобщение, че някой е писал в абонирана от мен тема. Пощата е в yahoo.
Цитирай

Съжяляваме, но не знаем къде може да е проблема.

Пробвай да се отпишеш и запишеш отново за тези теми. И предполагам, че си го направил, но ако не си виж Спам папката, да не би да отива там.
Цитирай

GH0STFACE, това съобщение за твоя пост го получих. Аномалия някаква. Отписах/абонирах отново. Писмата не са в спам папката. Ще продължа да следя и ако няма промяна - пак ще пиша да видим как да решим казуса.
Поздрави
Цитирай

В момента не ми излиза цитиране постове на колегите, само при мен ли е проблема? Sad

 
Цитирай

Не е само при теб, правят се тестове.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2015-10-15, 19:13:38)NoMaD написа:  В момента не ми излиза цитиране постове на колегите, само при мен ли е проблема? Sad

Правихме един тест по форума. Признавам си, че трябваше да Ви уведомим. Проблема е отстранен. 
Съжалявам за причиненото неудобство!  Angel

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Само при мен ли е така - http://i.imgur.com/BLKrBNM.png?1
В едната тема има 7 отговора, а пише, че темата е с нула преглеждания.. т.е няма преглеждания? :O

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Не е само при теб така.
Правят се някои промени по форума и вече няма да се вижда броя на прегледите.
Цитирай

Аз съм против въпросните промени, да не се виждат преглежданият.

Ето и тезата ми защо е полезно. Например, когато пусна тема за продажба на някакво устройство в форума, не я вдигам всеки ден, защото проверявам преглежданията и ако нарастват не считам за нужно да пиша излишно.

Защо екипа реши, че това нещо е излишно? Помислете да се пусне една анкета по въпроса, да се види въпросното нещо полезно ли е или не според повечето потребители? Също помислете да го оставите само за Раздела с продажбите.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Промяната е с цел да се олекоти малко сървъра на форума, защото от известно време беше станал тежък и имаше проблем със зареждането.

Промяната за сега ще остане в този вид, докато евентуално администратора не намери друг начин да направи форума по-лек.
Цитирай

Вижте другите потребители и вижте неговото, не може да се натисне на профила му.
Едната снимка е правена преди 3 дни, а другата преди малко - http://i.imgur.com/wl2l3xX.png?2 ; http://i.imgur.com/KZNPl0l.png?1
Съмнявам се това да е част от новите промени.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

При мен няма проблем. Влизам и гледам профила му. Всичко изглежда нормално.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Това е така, защото има по-малко от пет мнения. Когато станат повече, ще се оправи.
Цитирай

Здравейте Smile ,
имам един проблем, за който е писано тук по-нагоре, обаче не мога да го оправя. Проблема е, че не мога да създавам теми в раздела програми, бутона "нова тема" изобщо го няма. Чистих кеш и бисквити, пробвах на Chrome, Edge и Explorer, на други два компютъра ама пак го няма бутона.

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай

След като влезеш в раздел Програми, влез и в съответния подраздел (например Мултимедия), за да имаш бутон Нова тема.
Цитирай

Това е ясно.

[Изображение: 8492232v.png]

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай

Смени темата на Default и пробвай пак.



[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Може и от темата да е. При мен обаче същата има такъв бутон Smile

[Изображение: DCjjuhV.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)