Оценете темата:
  • 20 гласа - средно 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S5 (SM-G900F) Android 5.0 Lollipop

Там е на натиск на екрана, знам. Визуализацията е подобна.
Цитирай
Аксесоари

И аз съм с BOJ при вас не знам как е но мен много ме мъчи забавянето на микрофона при обаждането?някой не знае ли как може да се оправи?
Цитирай

Явно това не можаха да го оправят при толкова много ъпдейти!
Цитирай

значи по миналия ъпдейт си направих и не направих ресет на телефона и микрофона ми стака така като ми звъннат има 2-3 сек. в който не ме чуват бях свикнал преди 2-3 дена дойде пак упдейт и си го актуализирах софтуера обаче и след това си направих ресет и този проблем изчезна Smile
Цитирай

а с кой ъпдейт си?
Цитирай

Аз нямам проблеми с микрофона, но телефона ми е лагав с BOJ1 и ме дразни. С ресет ще се оправи ли?
Цитирай

Ако след ъпдейта не си правил ресет, би трябвало да се оправи.

D_coffee
Цитирай

направих ресет и пак си го има забавянетоSad
Цитирай

Смени софтуера Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Последния ъпдейт на bgl ми точи батерията по бързо. Някой има ли такова наблюдение ? Визирам процеса security log agent.
Цитирай

радо то хубава смени софта ама с кой да го сменя?
Цитирай

Има къстъми много...напиши ми модела и ще ти кажа най-сваляните и даже класацийка си имат руснаците братушки Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

И аз се чудя за някой хубав къстъм ром. Rado, има ли за G900F нещо хубаво дето си заслужава играчката?
Цитирай

чували се нещо ще имаме ли ъпдейт 6.0 Smile някой знае ли нещо ?
Цитирай

S5 SM-G900H ще получи ъпдейт до Marshmallow. Предполагам, че и SM-G900F ще получи.

D_coffee
Цитирай

Ще има за S5, но не знам дали за европейската версия. Нищо, ще сложим на G900H ром-а в краен случай Big Grin
Цитирай

G900F


На основе Стока

[4PDA]
PhoeniX 10 SER
EstradaROM [07.07.15]
Tamerlan [25.07.15]
SpeedyROM [06.07.15]

[XDA]
Unofficial XtreStoLite v2.3 BOI3 [505mb]
HCTRom
XtreStoLite [494mb]
SpaceX
WanamLite
AllianceROM
Project Infinity
Ambasadii Rom
Alexndr Rom
NxTGen ROM
SlightROM
Omega
PhoeniX ROM
Zombie ROM
SIXPERIENCE



На основе AOSP/AOKP/CM

CyanogenMod 12.1 [OFFICIAL] [Google Apps] <-- Android 5.1.1

Fusion v5.0
Team UB ROM
Cyanogen Mod 12 (TEAM UB)
Temasek's UNOFFICIAL
Bliss Pop
PAC-man ROM
OwnROM
The NX-Prime ROM
crDroid
The Nexus Experience ROM


Източник >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=622076

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-11-28, 20:01:44)expressinglol написа:  Ще има за S5, но не знам дали за европейската версия. Нищо, ще сложим на G900H ром-а в краен случай Big Grin

Ще сложиш и после ще има "телефона ми не стартира, помощ"...  Big Grin

D_coffee
Цитирай

А има ли кернел , който да е по -добър от стоковия за G900F?
Цитирай

Четох някъде,че ъпдейтът е одобрен за S5 и ще започва да roll out-ва през април 2016!Чакаме и това е.А някой да има информация за 5.1?
Цитирай

Здравейте след последния ъпдейт ми излезе едно приложение в менюто smart manager някой може ли да даде разяснение за това приложение.

Samsung Galaxy S10
Цитирай

Здрасти колегата,  smart manager-а е по мое мнение, леко нахално набутване на някаква форма на clean master в телефоните ни... Уж е за добро, аз лично не го ползвам..  Чисти кешове и тн.. Някакво security има, което не съм активирал.. Оптимизацията на батерията също е простотия, поне при мен като е изключена, на батерията ѝ е по-добре.. Аз лично го оплювам, на някой може да му харесва Smile   Такива неща, то се вижда.  Smile
Цитирай
Music 

Даже и си пише "Powered by Clean Master".


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз искам да питам как се грижите за телефона си та да не лагва и крашва и т.н.? Моя има в момента 6,14гб (от 16) свободна памет в телефона и 26гб в карата (от 32) и все пак телефона е супер лагав и дразнещ и често крашва при някой приложения. Например искам както си играя и да я минимизирам и да си пусна камерата за бърза снимка и да се върна.. еми това ми отнема сигурно 5 мин. Първо чакам да реагира после чакам да я свали после да зареди камерата и така и това е супер дразнещо. Ползвам андроид вече 5та година и S5 цата е най-хубавия андроид който съм имал, но пък смятам, че S3 Neo-то ми работеше по-добре и плавно което не смятам, че трябва да е нормално. И двата са с оригиналния си софтуер и не са руутнати. Почвам да си мисля, че проблема е при мен и не се грижа за телефона правилно. Преди ползвах Clean master, а сега ползвам вградения Smart manager (но гледам, че пак е от clean master) и това са ми грижите като цяло. Гледам да не го пълня с игри и приложения, имам само 1 игра която играя и това е.
Цитирай

Да не е менте телефона?
Иначе ресет-фабрични настройки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)