Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LOLLIPOP - ще го има ли и за нас

@rakita дай някоя снимка да видим как работи камерата, може и някой друг скрийншот, но то едва ли има някакви нови неща
Цитирай
Аксесоари

Няма смисъл от скрииншот, всичко си е както с 139,камерата също.
[Изображение: cd4bfd5f8acc47ba6f80302fadb84d12.jpg]
Цитирай

(2016-03-03, 21:17:18)vi4444o написа:  Тъй като си останах с последната версия на Кит Кат-а  /за мен си е най- доброто за този телефон/ , и постоянно ми излизаше съобщението за ъпдейта към Лолипопа което е наистина досадно , инсталирах си Disable Service  , и чрез тази програма си деактивирах "системен ъпгрейд => GoogleOtaService" и хоп вече я няма подканата да се набутам с Лолипо-а за P70-ката. Само че програма естествено иска Root.

Хм, сега пак излиза подсещането в полунощ, но като го отвориш, не показва никакъв текст, а дава празен бял екран. Само спестява риска да натиснеш Изтегляне.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

И как се инсталира този ром 141
Цитирай

Преди 3-4 месеца след ъпдейта писах, че имам проблеми със звука - слабо чувам като ми говорят и слабо ме чуват. Направих резет, но проблема си остана. Нещо по този проблем може ли да ми кажете? На сервиз ли да го давам?
Цитирай

В настройките за набиране се маха отметката за  потискане на околния шум и се оправя проблема.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай

(2016-03-07, 23:36:12)gbg844 написа:  В настройките за набиране се маха отметката за  потискане на околния шум и се оправя проблема.

Изключил съм опцията отдавна, но няма разлика.
Цитирай

Качих 141 и определено е по-зле от 138. В тапаталк се забелязва лаг при скролване. Батерията е същото положение, на антуту резултата е към 46К и мобилния нет се държи по-зле - на места където и преди съм имал проблеми сега се усеща доста по-продължително липсата му. Май най-добре да върна киткат.

Lenovo P70
Цитирай

(2016-03-08, 20:31:40)dxterr написа:  ... Май най-добре да върна киткат.

[Изображение: img_189388.jpg]Най - доброто за този телефон , поне за момента , а и се съмнявам да има свестен официален Лолипоп

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Моята приятелка си ъпдейтна телефона писна и да и изкача този нотификейшън и сега няма таск мениджър каксе пуска ?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Натиска  два пъти на Хоум бутона Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Имам следния въпрос, този така наречен Андройд 5.1 32bit или 64bit e ???
тъй като процесора е 64bit ! Тъй като в момента Kitkat е 32bit.
И някой правил ли е Antutu bench да види дали се държи по добре.

Lenovo P70
Цитирай

Всеки ром официален от леново дали 4.4 или 5.1 всичките са 32 битови... 64 битови има костъм ромове само

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

Ъпдейтвате ли си абсолютно всичко от приложенията или само тези, които ползвате?
Цитирай

Здравейте,днес си го купих телефона и много ми харесва.С 4.4.4 кит кат е и почти веднага след включването на телефона получих нотефикация за наличен ъпдеит до ос 5.1.Но като чета коментарите на хората по добре да изчакам с ъпдеита.Дали ще има и евентуален ъпдеит до ос 6 за модела?Предварително ви благодаря за отговора

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

(2016-03-08, 21:46:14)vi4444o написа:  Най - доброто за този телефон , поне за момента , а и се съмнявам да има свестен официален Лолипоп

Вече има и по-добро от 4.4, но не е официален Лолипоп.

(2016-03-15, 00:25:31)BBM написа:  Дали ще има и евентуален ъпдеит до ос 6 за модела?

Официален ъпдейт - НЕ.
Неофициален, може би към края на годината.
Цитирай

Супер,благодаря за отговора

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

(2016-03-15, 04:18:09)poceh6630 написа:  Вече има и по-добро от 4.4, но не е официален Лолипоп.
Можеш ли да споделиш кой точно? И аз искам да сменям, но не знам с какво.
Цитирай

Виж ми подписа. За съжаление не е готов за масова употреба, а и като че ли му свикнах с "бъговете" и поради липса на време в обозримо бъдеще няма да се занимавам с отстраняването им.

п.п. Можеш да пробваш - VIBEUI Android 5.0 - x64 (Порт прошивки от Lenovo A7000) - Близалка с VibeUI, но и той си има "трески за дялане". Smile
Цитирай

В момента 5.1 си е много добре , и е стабилен! Това мога да кажа аз.
Цитирай

Кой от всичките 5.1? Ако говориш за официалния - много, наистина много е далеч от стабилност, да не говорим за използваемост и "екстри", но някой хора са свикнали на "хляб и вода", та от тази гледна точка е ОК... Tooth
Цитирай

(2016-04-06, 22:29:52)poceh6630 написа:  Кой от всичките 5.1? Ако говориш за официалния - много, наистина много е далеч от стабилност, да не говорим за използваемост и "екстри", но някой хора са свикнали на "хляб и вода", та от тази гледна точка е ОК... Tooth

Кои екстри имаш предвид? Аз от самото начало си го ъпдейтнах до 5,1 и всичко работи перфектно. Да, преценили са, че някой ненужни екстри могат да се махнат с цел олекотяване на с-мата. Бързодействието на 5.1 макар и 32 bit е по-голямо от стария 4.4 64 bit и тестовете го показват. Който много се е затъжил за ненужните екстри може сам да си ги инсталира от маркета Smile
Цитирай

О колега не знаех че , старото 4.4.4 е 64 bit добрече си останах на него.
Цитирай

Не знам дали е иронично казано, но KitKat не е 64 битов

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай

Приемам забележката. Досега винаги съм си мислел, че китикатът е 64 битов. Сега се зачетох и виждам, че не е така. Това означава, че китиката няма нищо, ама нищо по-хубаво от лолипопа и вече съм 100 % убеден в това Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)